Tematy z okładki

26 Patenty z FBI

Jak ją rozpracować na pierwszej randce dzięki umiejętności obserwacji i wyciągania wniosków.

29 Sześciopak bez siłowni

Trening mięśni brzucha wcale nie jest trudny. Do wysiłku aktywują go prawie wszystkie ćwiczenia.

35 Seks na długi dystans

Wokół czasu trwania stosunku narosło wiele nieporozumień. Zobacz, jak krótko to naprawdę za krótko.

38 Lepsza pamięć w 7 dni

Za pomocą prostych ćwiczeń możesz podnieść sobie IQ nawet o kilkanaście punktów.

42 Pizza chroni przed rakiem

Ludzie, którzy jedzą pizzę, o 56% rzadziej chorują na nowotwory. Zobacz, jaką pizzę zamawiać.

60 Smukły, szybki, silny

4 prawdziwe historie facetów w wieku 20+, 30+, 40+ i 50+, którzy wiedzą, jak zadbać o formę.

70 Cała prawda o dopingu

Gdy w grę wchodzą sława i duże pieniądze, liczy się tylko, jak przechytrzyć kontrolę antydopingową.

93 2 x więcej białka na talerzu

Zobacz, czego możemy się nauczyć o zdrowym jedzeniu od naszych przodków.

Mężczyzna Alfa

22 Superszczur

Umiejętność zjednywania sobie ludzi i radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych to w dzisiejszych czasach klucz do sukcesu w korporacji.

25 Pomoc domowa

Wiele skutecznych lekarstw na różne drobne dolegliwości możesz znaleźć w kuchni. Zobacz, jak sobie pomóc, gdy apteka jest już zamknięta.

31 Bakłażan furioso

To jedno z najładniej i najstaranniej wykonanych przez naturę warzyw. A w dodatku zdrowe i świetne. Oto 3 proste dania, które można z niego przyrządzić.

33 Ale siara!

Zestaw najgłupszych pytań, jakimi możesz błysnąć w towarzystwie, jeżeli naprawdę nie masz ochoty kontynuować znajomości z tymi ludźmi. Bardzo skuteczne.

MH Serwis

40 Jogurt w kolorze

Dlaczego lepiej jest kupować jogurt naturalny niż smakowy. A jeśli już musi być z owocami - lepiej wrzuć je tam sam.

50 Nowy wymiar seksu

Jak zostać wirtuozem gry na jej zmysłach i rozpocząć uwodzenie w chwili, gdy się przedstawiasz.

42 Twoja skóra

Zobacz, z jakich warstw składa się Twoja skóra, co jej szkodzi, a co pomaga. I wzmocnij ją, by posłużyła Ci jeszcze długie lata bez kłopotów.

Osobisty trener

82 Z lepszej gliny

Kumple kumplami, ale warto pamiętać, że nie chodzisz na trening pogadać, tylko ćwiczyć. Nie rób przerw między seriami, a zobaczysz rezultaty już po 4 tygodniach.

84 Szerokie bary

Sekret tego programu to duża ilość ćwiczeń, które angażują górę Twoich pleców. Dlaczego? Bo to ona odpowiada za stabilizację stawów barkowych.

88 Moc z taśmy

Taśmy TRX zbudują Twoją sprawność i odsłonią tarkę na brzuchu. Możesz na nich zrobić kompletny trening, a w dodatku wszędzie ze sobą zabrać.

90 Boks z piłką

Mocny dół to fundament sylwetki. Jeśli chcesz zbudować silne nogi bez obawy o utratę szybkości, wykonaj ten bokserski trening z piłką. Efekt już po 3 tygodniach.

Chillout

109 Giełda kultury

Wybraliśmy dla Ciebie imprezy, których nie warto przegapić w sierpniu. Każda z nich to gwarantowane wrażenia na wysokim poziomie.

110 Podróże

Znaleźliśmy dla Ciebie takie szkoły, do których wszyscy uczniowie chętnie wybraliby się na wagary. Szkoła degustacji win, szukania trufl i i innych przyjemności.

112 Kuchnia

Mus czekoladowy z sosem pomarańczowym. Nie ma na świecie kobiety, która po czymś takim by się w Tobie nie zakochała. Uwaga – jeśli jest zawistna, to może Cię znienawidzieć.

116 Film

Czasami nie warto się popisywać znajomością konkretnych filmów, zwłaszcza gdy pochodzą z półki z napisem \"rozrywka\". Ale wspomnienie o tych trzech obrazach sprawi, że zapunktujesz towarzysko.

Styl

101 Torby, portfele i etui

Nie tylko chronią Twoje najcenniejsze rzeczy, ale są też oznaką statusu. Dlatego muszą być naprawdę pierwszorzędnej jakości.

103 Garnitur

Dwurzędowy to świetna inwestycja. Pasuje na spotkanie biznesowe, na ślub kumpla, wernisaż. No i poszerzy ramiona, co przyda Ci się, gdy będziesz wracał wieczorem do domu.

Paliwo

93 Paliwo jaskiniowe

Modne diety przychodzą i odchodzą, ale najzdrowsze odżywianie polega na unikaniu wysoko przetworzonych produktów.

96 Mięso w cieście

Wołowina zapiekana w cieście, angielski klasyk, wesprze Cię w modelowaniu sylwetki, musisz go tylko odpowiednio przygotować. Bo wszystko jest kwestią doboru składników.

Dodatek specjalny MH Living

4 Blendery

Jeżeli go nie masz, poproś o niego pod choinkę, bo facet musi mieć blender. To prawdziwy survival kit – zrobi prawie wszystko. Na dodatek błyskawicznie.

8 Noże

Bez dobrego noża przyrządzanie posiłku zamienia się w udrękę. A dobry nóż to taki, który jest dostosowany do tego, co ma kroić. Zobacz, jakie noże warto mieć pod ręką, gdy zabierasz się np. za krojenie mięsa, a jakie, gdy zamierzasz kroić ser.

10 Ekspresy do kawy

Wszystko o parzeniu kawy. Dlaczego warto wybierać ekspresy wysokociśnieniowe i dlaczego Twoje serce nie lubi kawy po turecku.

12 Stacje dla iPadów

Zamiast odkładać swojego iPoda/iPhone’a/ czy iPada na stolik, odstaw go do stacji dokującej. Dzięki temu zawsze będzie naładowany, a Ty będziesz miał łatwiejszy dostęp do zgromadzonych na nim zasobów.

14 Siłownia w domu

Jeśli nie lubisz tłoku albo po prostu chcesz zaoszczędzić czas i trenować w domu, wybierz taki sprzęt, który zagwarantuje Ci sukces.

16 Łazienka

Kobiety to uważne obserwatorki. Zobacz, o co musisz zadbać, zanim po raz pierwszy zaprosisz ją do swojego domu.

20 Grafiki na ścianę

Podpowiadamy, gdzie szukać dobrych i niebanalnych grafik do powieszenia na ścianie. Plakaty zespołów są dla chłopców. Mężczyźni chowają swoją ulubioną kapelę głęboko w sercu.

22 W domowej sieci

Sterowanie multimediami w sieci domowej za pomocą komórki? Bezprzewodowe podłączenie komputera do telewizora i oglądanie filmików z YouTube bez tłoczenia się przed kompem? To już jest możliwe.

24 Trzeci wymiar telewizji

Telewizja 3D jest coraz doskonalsza. Zobacz, na co zwrócić uwagę, gdy będziesz się przymierzał do zakupów.

28 To warto sprawdzić

Adresy stron internetowych i sklepów, które warto odwiedzić, jeżeli urządzasz lub odnawiasz swoje mieszkanie.