Tematy z okładki

42 Więcej seksu

Ognisty seks wymaga niezłej kondycji. Głównie od Ciebie. Nie trać więc czasu i zabierz się za specjalnie dobrane ćwiczenia.

48 9 sygnałów złej diety

Twoje ciało na bieżąco informuje Cię o wszystkim, czego mu brakuje. Wystarczy umieć odczytać te sygnały.

54 Tajniki treningu komandosów

Komandosi muszą poradzić sobie w każdej sytuacji. A to wymaga niemal nadludzkiej sprawności. Przekonaj się, jak wygląda ich trening i spróbuj ćwiczyć tak jak oni.

81 Chroń serce

Nie palisz, regularnie trenujesz i uważasz, że choroby serca Cię nie dotyczą? Nieprawda. Zawał może dopaść każdego. Na szczęście można zmniejszyć ryzyko.

100 Co Ty wiesz o kobietach

Uważasz, że rozumiesz kobiety? Wiesz, na czym im zależy? Rozwiąż test i przekonaj się, czy rzeczywiście jesteś znawcą płci pięknej.

106 Biceps XXL

Ten mięsień to Twoja wizytówka. Możesz go pokazywać bez żenady nie tylko na plaży. Wystarczy zwykły t-shirt. Tylko trzeba mieć co pokazać...

110 31 prostych patentów na świetny wygląd

Tak naprawdę zasady dobrego stylu nie są skomplikowane. Wystarczy poznać kilka prostych reguł, by już zawsze czuć się pewnie w każdym towarzystwie.

26 Zbędny tłuszczyk

Nawet jeśli ważysz niewiele, nie znaczy to, że jesteś w dobrej formie. Tak naprawdę o wyglądzie decyduje to, jaki procent masy Twojego ciała stanowi tłuszcz.

28 Zastrzyk zdrowia

Wielu chorób można uniknąć, po prostu dbając o siebie. Ale są i takie, przed którymi sam się nie obronisz. Skorzystaj z fachowej pomocy i zaszczep się.

Styl

51 Królowa koszul

Lata płyną, mody się zmieniają, ale jedno pozostaje bez zmian: każdy szanujący się facet powinien mieć chociaż jedną białą koszulę. To absolutne minimum.

Męskie sprawy

37 Bez hamulców

Koszmarny sen każdego kierowcy: depczesz po hamulcach i... nic. Pedał zapada się w podłogę, a samochód jedzie dalej. Na szczęście, są wyjścia awaryjne.

62 Małe, jasne, zdrowe

Mięsień piwny? Nic z tego! To wcale nie piwo powoduje, że facetom rosną brzuchy. Piwo to właściwie samo zdrowie. Istny nektar bogów.

70 Nie wystarczy kochać

Człowiek nie staje się dobrym ojcem z dnia na dzień. Do roli ojca trzeba dorosnąć. Maciej Orłoś opowiada o tym, jak uczył się być ojcem dla swoich dzieci.

Kariera

78 Trybun ludowy

Dla wielu z nas występy publiczne to istny koszmar. Dowiedz się, jak opanować tremę i przykuć uwagę słuchaczy.

Związki i seks

20 Na łonie natury

Łóżko, stół, wanna, podłoga. Ewentualnie parapet, jeśli ona lubi patrzeć na krajobraz za oknem. Zabierz ją tam. Jak dawniej, gdy jedyną opcją była ławka w parku.

72 Ciało po tuningu

Kobiety chcą wyglądać pięknie również gdy są całkiem nagie. Upiększają swoje ciała tatuażami, biżuterią, tipsami. Czy w ten sposób dają nam jakieś znaki?

Fitness i sport

25 Klata jak u pirata

Co zrobić, by na Twojej piersi nawet koszulki XL wyglądały jak za małe.

31 Gaz do dechy

Żeby jeździć pewnie i bezpiecznie, nie wystarczy dobry samochód. Trzeba mieć też niezłą formę. Zobacz, jak powinien wyglądać trening kierowcy.

Wyzwania i podróże

66 Po zagranicznych graniach

Ile razy patrzyłeś z Orlej Perci na południe? Urwiste szczyty, ludzi jakby mniej. Byłeś tam kiedyś? Pora sprawdzić, jak się chodzi po słowackich Tatrach.

Stałe rubryki

6 Od redaktora

10 Zapytaj Men’s Health

„Gdzie jest słynny punkt G?” i inne

12 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

14 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

16 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

18 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

120 Gdzie to kupisz