Tematy z okładki

42 Romans na jedną noc

Kobiety są dzisiaj bardziej wyzwolone, śmiałe i otwarte niż kiedykolwiek. Do tego stopnia, że faceci trochę się gubią, nie wiedząc, jak z nimi postępować.

48 Fast food na mięśnie

Dania błyskawiczne to nie tylko chińskie zupki. W kwadrans sam przygotujesz pełnowartościowy posiłek, który zbuduje mięśnie.

56 Brzuch to prehistoria

Chris Pratt zrzucił 16 kg, wyrzeźbił sześciopak i udowodnił wszystkim, że tendencja do nadwagi to nie wyrok, tylko wyzwanie. Kolej na Ciebie.

66 Obniż LDL na grillu

Trzy przepisy dla mięsożerców. Udziec, antrykot i mostek wołowy inaczej niż zwykle, ale niezmiennie dobrze dla serca, mięśni i żołądka.

72 Fale, które podnoszą IQ

Sprawdzamyna własnych mózgach, czy metoda tDCS rzeczywiście robi z ludzi komputery.

86 5 kilo mniej

Czasu masz mało, a brzucha za dużo? Dobrze trafi łeś - ten program zapewni Ci pozbycie się nadmiaru tłuszczyku w ekspresowym czasie. Warunek? Nie możesz się obijać.

95 15 min do lepszej formy

Bez treningu się nie obejdzie, ale możesz ułatwić sobie zadanie. Zobacz, na które odżywki postawić, by zameldować się nad wodą w superformie.

Mężczyzna Alfa

14 Źródło jej przyjemności

Nie każde dotknięcie piersi jest pieszczotą. Nie każdy komplement sprawi jej przyjemność. Oto instrukcja obsługi kobiecego biustu.

16 Dłuższe życie bez wysiłku

Sześć prostych zasad, które pomogą Ci wydłużyć telomery. To właśnie one decydują o tym, jak szybko dopadnie Cię starość.

18 Kakao rano i wieczorem

Kluczem do sprawnej pracy mózgu i pokonania niszczycielskiej mocy czasu są ziarna kakao. Trzy pomysły, jak je wykorzystać.

20 Ryba w płynie

Zupa islandzkich rybaków to duża dawka białka i kwasów tłuszczowych omega- 3. Nie narobisz się przy niej, a najesz do syta i nakarmisz mięśnie.

22 Najprzyjemniejsze odchudzanie świata

Robiąc zapas lodu na imprezę, przy okazji możesz zadbać o szczupłą sylwetkę.

24 Przebij lustro

Stylowy skok do wody daje solidną premię do atrakcyjności towarzyskiej, ale nieudany może rodzić konsekwencje, z którymi nie radzą sobie lekarze.

26 Żelazne drogi

Nie musisz latami trenować wspinaczki, żeby pokonywać pionowe ściany. Mocne nerwy, dobra kondycja i krótkie szkolenie wystarczą, by zdobywać szczyty.

28 Jak w domu

Przyzwyczaiłeś się do samochodu? Wypożyczenie auta na wakacjach jest tańsze, niż myślisz. No chyba że wybierzesz Bugatti Veyrona za 9900 euro za dobę...

Zdrowie

63 Napraw osobistą klimę

Pot ma Cię schładzać. I chwała mu za to na siłowni. Ale gdy leje się z Ciebie ciurkiem również w klimatyzowanym biurze czy sklepie – pora naprawić układ. To się da zrobić. Jeszcze tego lata będziesz swobodnie wyciągał na powitanie dłoń bez dyskretnego wycierania jej w spodnie.

78 60 s. do dna

To nieprawda, że tonący brzytwy się chwyta. Próbuje chwycić się wody. Niestety, najczęściej to woda w końcu bierze go w śmiertelny uścisk.

Fitness

31 Buty ze wspomaganiem

Sprzęt treningu nie zastąpi, ale go ułatwia. Zobacz, jakie technologie wprowadzili ostatnio producenci, żebyś jeszcze szybciej poprawił swoją formę.

37 Triathlon

Formę wykuwa się na treningach, ale wyniki zdobywa na polu walki. A tam, oprócz mięśni i żelaznych płuc, liczą się spryt i doświadczenie. Oto patenty mistrzów.

Paliwo

40 Ryba bez ognia

Ich mięso łączy najlepiej przyswajalne białko i zdrowe tłuszcze omega-3. Właściwie przyrządzone surowe ryby, mogą dać Ci jeszcze więcej. Zdrowia i smaku.

Paliwo

66 Uczta w ogrodzie

Gdy już znudzi Ci się śląska, biała i karkówka, sięgnij po przepisy, którymi zaskoczysz znajomych. Grill nie musi być nudny i powtarzalny.

Psychoforma

34 Mózg pod napięciem

Samodzielne podłączanie prądu do własnego mózgu nie brzmi jak coś, czym zajmują się dorośli, w miarę inteligentni ludzie. A jednak: coraz więcej jest na świecie entuzjastów metody tDCS, wierzących, że dzięki niej wzrośnie ich potencjał intelektualny. Nasz kolega z Londynu sprawdził to na sobie. Wyniki są zaskakujące.

Sześciopak last minute

96 Bez siłowni

Ciężar ciała wystarczy, żebyś w ciągu 10 dni pozbył się nawet 3 kg zbędnego balastu. Zobacz, jak ten ciężar wykorzystać, by szybko go zmniejszyć.

104 Szerokie bary

Twoja sylwetka potrzebuje ostatnich szlifów, żeby być godna wakacyjnych fotek. Rzuć się na ten intensywny trening i ciesz się spojrzeniami dziewczyn.