Tematy z okładki

36 Power od rana

Zamiast się zwlekać z łóżka jak zombie, dzięki naszym patentom wstaniesz rano pełen energii do działania.

49 Płaski brzuch: 7 nowych sposobów

To prostsze niż myślisz – specjalnie opracowana dieta, najlepsze ćwiczenia, ale i sposoby na to jak chudnąć siedząc w fotelu. To działa.

64 The Rock: twardy jak skała

Dwayn Johnson obchodził w maju 42. urodziny i nawet przez myśl mu nie przeszło, że teraz będzie już tylko gorzej. Jest coraz lepiej. Zobaczcie jak on to robi.

70 Wyższe IQ w 30 min

Czy gry komputerowe robią z nas potencjalnych morderców, grubasów czy geniuszy?

74 Zrób sobie piwo

Warzenie piwa to nowe modne hobby. Oto instrukcja, jak samodzielnie wykonać ulubiony napój.

78 37 patentów na lato seksu

Z nami wykorzystasz każdą minutę tego lata i nie zmarnujesz żadnej okazji.

93 Jesteś silny? Zrób test i sprawdź

Sprawdź, jak wypadasz w naszych 7 testach sprawnościowych i bez względu na wynik wykorzystaj nasze patenty na jeszcze lepszą formę.

Serwis MH

42 Cały świat jest siłownią

Jak i gdzie ćwiczyć, gdy jesteś daleko od domu, w miejscu, w którym o siłowniach nigdy nie słyszeli? Wykorzystaj to, co masz pod ręką. Plecak, gałąź lub... kolegę.

78 Najlepszy seks pod słońcem

Słońce rozpala zmysły. Nie tylko nasze. Damskie też. Aż głupio byłoby nie skorzystać z takiego darmowego dopalacza. Oto przepis na lato pełne świetnego seksu.

Mężczyzna Alfa

20 Muzyka narzędziowa

Wykorzystaj muzykę, żeby jutro być przez cały dzień pełen energii . I pojutrze też. I popojutrze. I tak na okrągło.

22 Plażowy uwodziciel

Jedna godzina na słońcu podnosi poziom testosteronu o 69%. Kobiece libido również wtedy wzrasta. Nie zmarnuj tej szansy.

24 Traf do formy jak po sznurku

Wyjdź ze strefy komfortu i sztangę zamień na treningowe liny, a Twoja forma zacznie rosnąć jak po sznurku.

26 Update mózgu

Twój komputer ma zaprogramowane aktualizacje automatyczne. Ty też zrób czasem „bio-update” i podnieś swoją skuteczność.

27 Na biało

Faceci w Polsce nie przepadają za białym. Ale białe spodnie stanowią dobre tło dla każdego koloru. Jednak raz wyglądają spox, a kiedy indziej słabo. Od czego to zależy? Głownie od butów.

28 Bardzo późne śniadanie

Gdy śniadanie musi wypaść z Twojego menu, znajdź sposób, by przechytrzyć głód. Zjedz sycącą kolację, która wypełni Cię aż do południa i wtedy sama poranna kawa wystarczy.

30 4 kółka – 2

Kierowco, chciałeś się kiedyś przesiąść z auta na motocykl? Poczuć wiatr we włosach i na dłoniach? Od 1 września do jazdy mniejszymi motocyklami wystarczy prawo jazdy kategorii B, jak w innych krajach Europy.

32 Polak za granicą

Z Polakami na wakacjach jest problem. Zresztą taki sam jak z Anglikami, Niemcami czy Rosjanami, którzy na wakacjach dostają małpiego rozumu. Bo głupota nie ma narodowości, tylko przynależność.

Zdrowie

44 Mokry żywioł

W ciągu doby tracisz około 3,5 litra wody. Oddychając, pocąc się i wydalając. Jak uzupełnić poziom tego życiodajnego płynu. Woda wodzie nierówna.

70 Czy strzelanki wzmagają agresję

Właściwie wszyscy mordercy, którzy ostatnio zabijają, grali wcześniej w gry komputerowe. Ale pili też mleko. A tych faktów nikt nie łączy.

Paliwo

52 Dieta 16/8

Dźwigaj ciężary, jedz ile chcesz, ale nigdy nie później niż o 20. Rano trening na czczo, śniadanie o 12 i sylwetka Hugh Jackmana gwarantowana.

58 Czas na post

Jedz tłuszcze, a nie węglowodany, by schudnąć i być zdrowszym. Brzmi to rewolucyjnie, bo wywraca do góry nogami wiele współczesnych zaleceń dietetycznych. Spróbuj.

Związki i seks

12 Na jedną noc

Nie, żebyśmy zachęcali do jednorazowych związków, ale skoro oboje się na to zgadzacie... Zobacz, po czym poznać, że ona też ma na taki skok ochotę.

39 Pierwszy raz

Pierwsze, co zrobi po waszym łóżkowym debiucie, to wystawi Ci recenzję w gronie przyjaciółek. Postaraj się, żeby noty były wysokie.

Fitness

64 Siła Herkulesa

Chciałbyś być tak silny jak Herkules? Potrzebujesz trzech rzeczy: determinacji, determinacji i jeszcze raz determinacji. Reszta przyjdzie sama szybciej, niż się spodziewasz. Oto przepis na sylwetkę herosa od samego Dwayna „The Rocka” Johnsona.