Tematy z okładki

22 6 koktajli supermana

Koktajle, które dodadzą Ci energii - na stres, na poprawę humoru, na kaca, na masę itd.

26 Superhero ABS

Zobacz, jak zbudować niezniszczalny sześciopak.

35 Pij piwo i zrzuć brzuch

Masz nadwagę? Przeprowadź śledztwo w kuchni, znajdź winowajców i zamknij sprawę.

42 12 min i masz jej numer

Jeśli zrobisz na niej dobre pierwsze wrażenie, ona Ci się nie oprze.

60 Mięśnie bez mięsa

Czy można zbudować sylwetkę, nie jedząc mięsa? Mamy dowody, że tak.

64 Refleks, zwinność, szybkość

Bohaterowie komiksów, choć papierowi, też mogą być inspiracją. Zobacz, jak osiągnąć ich nadludzką sprawność.

72 25 sposobów na pamięć

Odpocznij od codziennych zadań i zajmij mózg czymś ciekawszym.

87 Trening olimpijczyków

Podpatruj najlepszych i osiągnij jeszcze więcej.

106 Jesteś w formie?

Test, dzięki któremu dowiesz się, w jakiej naprawdę jesteś kondycji.

Serwis MH

39 Szczęście w Twoich rękach

Jedynie od nas zależy, czy staniemy się ludźmi szczęśliwymi, czy marudami zatruwającymi życie sobie i innym.

54 Ratuj się

Bądź bezpieczny nad wodą, w górach i na szosie. Dzięki tym poradom wrócisz z wakacji w jednym kawałku i na dodatek w glorii bohatera.

80 Co nas gryzie w łóżku

Sprawdzamy, co sprawia, że faceci stają się nagle najeżeni i zaczynają unikać seksu.

Mężczyzna alfa

22 Blendery dla faceta

Pięć minut wystarczy, żeby przygotować koktajl, który zapewni Ci lepszy humor, siłę i uśmiech na twarzy. 6 przepisów na koktajle energetyczne.

24 Obyczaje się zmieniają

Czasem dostajemy od Czytelników pytania, które jeszcze 10 lat temu nikomu nie przyszłyby do głowy. Zobacz, jak rozwiązać seksualne problemy nowoczesności.

25 Sztuka uniku

To detale decydują o tym, czy siłownię opuszczasz sprawniejszy, czy z kontuzją na koncie. Zobacz, jakich wiraży lepiej unikać.

28 Skarpety do sandałów

Kiedyś było takie powiedzenie: Chcesz zerwać z laską, załóż skarpety i sandały. Dziś taki zestaw świadczy o znajomości najnowszych trendów. Pod warunkiem że reszta też jest trendy.

30 Ziarno +

Quinoa, czyli komosa ryżowa, nie jest powszechnie znana w naszym kraju, a ma więcej białek niż wszystkie inne zboża i wartość odżywczą porównywalną z pełnotłustym mlekiem w proszku.

31 Zrzuć balast

Przeobrażenie faceta ze sporą nadwagą w kulturystę jest trudniejsze od zbudowania Huty Katowice. Zwłaszcza że jest na to tylko jedna pięciolatka. Piotr ma już 3 lata za sobą. I ogromny sukces.

32 Morderca samochodów

Zobacz, kim trzeba się urodzić, żeby zarżnąć, zamordować, zajechać, zakatować każdy samochód. Oto 5 sprawdzonych sposobów dla prawdziwych fanów motoryzacji.

Olimpijczycy

88 Szybkość

Trening Marcina Lewandowskiego. Masz w sobie pokłady energii, które mogą zrobić z Ciebie demona szybkości. Musisz je tylko uwolnić. Ten trening nauczy Cię, jak!

92 Siła

Co dodaje sił Marcinowi Dołędze. Po kilku miesiącach przygotowań ze sztangą można mieć jej dość. Zobacz, jak trenować po powrocie z zawodów, by utrzymać formę, zamieniając sztangę na... talerz.

98 Kondycja

Pływak Konrad Czerniak zdradza, na co trzeba zwracać uwagę, aby nie stanąć w miejscu i nie dać się zwieść przekonaniu, że już jest się mistrzem.

102 Moc

Tajniki treningu Piotra Siemionowskiego. W kajakarstwie nie ma co liczyć na cud czy szczęście. Odpowiednie przygotowanie to najlepszy sposób na sukces.

Styl MH

109 Co do wody?

Na plażę szorty, na basen elastyczne spodenki – taki dress-code obowiązuje. Geometryczne wzory tak, palmy nie - tyle musisz wiedzieć o trendach.

112 Pakuj się

Sztuka pakowania się na wakacje polega na tym, żeby wziąć jak najmniej rzeczy, w których obskoczysz jak najwięcej okazji. Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 zestawy.

Chillout

119 Naleśniki

Naleśniki kojarzą Ci się z barem mlecznym Miś? To już dawno przeszłość. Teraz zasłużenie awansowały, mimo swej prostoty, do ligi dań wykwintnych i eleganckich.

124 Zmieniaj świat

Już po wakacjach: konto jako tako, praca jest. Niby wszystko w porządku, ale mężczyzna jest od tego, żeby wzruszać bryłę świata. Znaleźliśmy fi lmy, które wiedzą, jak to zrobić.