Tematy z okładki

28 Silne ramię w 14 dni

Podciąganie buduje bicepsy, barki, a nawet ABS.

37 Super Hero Power

Weź przykład z ludzi o niezwykłych możliwościach i też zostań superbohaterem.

40 24 h spalania bez diety

Nie musisz się głodzić, żeby spalać więcej tłuszczu.

46 Jedz według DNA

Zobacz, jakie połączenia produktów skutecznie wzbogacą Twoją dietę.

50 Mister seks gadżet

Lekcja alfabetu seksualnego dla zaawansowanych. Uwaga: ten alfabet kończy się na O!

60 Życie na haju

W całym numerze naliczyliśmy 219 sposobów na życie przyjemne, bez stresu, ale z wykopem. Zacznij od tego artykułu.

78 Zdrada. I co dalej.

Im więcej będziesz wiedział o konsekwencjach zdrady, tym większa szansa, że się wycofasz w porę.

85 Prosto z Shaolin

Mnisi z legendarnego klasztoru Shaolin do perfekcji opanowali swoje ciała. Ty też możesz.

95 Twój sześciopak last minute

Zbuduj w miesiąc stalowy brzuch, który wytrzyma każdy cios i przyciągnie niejedno damskie spojrzenie.

Mężczyzna alfa

24 Egzotyczne afrodyzjaki

W niektórych krajach afrodyzjaki są traktowane z całą powagą. I działają. Oto przegląd międzynarodowych suplementów seksualnych.

30 Niebieskie dżinsy

Właściwie każdy powinien mieć w szafie przynajmniej jedną parę klasycznych, niebieskich dżinsów. Jeśli już tylko jedną, to jaką?

31 Naturalizacja zapachów

Nie jesteśmy z plastiku. Pocimy się, pachniemy jedzeniem, dymem z papierosów, benzyną... Zobacz, jak się pozbyć nieprzyjemnych zapachów.

34 Po co mi praca?

Mamy tendencję do traktowania pracy jako stanu permanentnego, który będzie trwał i trwał. Nic bardziej mylnego. Oto kilka sposobów na to, by wylecieć z roboty.

Serwis MH

43 Cyberchondria

Skoro nabrałeś odruchu sprawdzania wszystkiego w internecie, to dlaczego nie miałbyś sprawdzać, na co jesteś chory? Ano dlatego...

56 Droga na skróty

Zamiast wylewać pot i łzy, wolimy połykać tabletki. Taka strategia jednak sprawdza się tylko czasami. I nigdy na dłuższą metę.

72 Liga światowa

Nasz przewodnik po europejskich restauracjach pozwoli Ci uniknąć dietetycznych rewolucji i dopłaty za nadwagę w Ryanair, gdy będziesz wracał z wakacji.

Osobisty trener

92 Trening jak przed walką MMA

Nawet jeśli nie zamierzasz wchodzić na ring, trenuj jak zawodnicy mieszanych sztuk walki i zbuduj mięśnie, które trzeba trzymać w klatce.

95 Utwardzanie brzucha

Zestaw ćwiczeń, które sprawią, że Twój brzuch będzie przyciągał kobiety i budził respekt u facetów. Czyli dokładnie to, o co chodzi w brzuchu.

98 Miękka rura

ViPR, czyli miękka tuba, jest skuteczniejsza, niż myślisz. Możesz ją unosić, wyciskać, chwycić czy rzucić o ziemię, przy okazji budując formę.

99 Chłop na schwał

Na siłowni faceci ustawiają się w długiej kolejce do sztangi i ławki. Bądź sprytniejszy i zbuduj potężny tors, o jakim marzą faceci, na wyciągu i z taśmami.

Chillout

117 Giełda kultury

Wybraliśmy dla Ciebie imprezy, których nie warto przegapić w sierpniu. Każda z nich to gwarantowane wrażenia na wysokim poziomie.

124 Film

Przeszłość dosięga nas czasami w najmniej odpowiednim momencie, a od kilku podjętych od niechcenia decyzji może bardzo dużo zależeć. To o tym są polecane przez MH trzy filmy.

120 Kuchnia

Samo w sobie fantastycznie smakuje, a wzbogacone owocami morza, szafranem i świeżo startym parmezanem gwarantuje prawdziwy kulinarny odlot. Szafranowe risotto.

123 Książka

Marcin Świetlicki jest jednym z najwybitniejszych żyjących polskich poetów. Nie jest jednak poetą zaślepionym poezją – poleca książki dla twardzieli o twardzielach. Plus dwie nasze rekomendacje.

Styl

109 Miejski styl

Nie dla Ciebie smażenie się na zatłoczonej plaży? Ruszaj na podbój najciekawszych miast Europy. Wszędzie będziesz się czuł jak u siebie w domu.

112 Chinosy

Te bawełniane spodnie przywędrowały do Ameryki z żołnierzami stacjonującymi na Filipinach. Dzisiaj pojawiają się na wybiegach podczas pokazów jako letni odpowiednik dżinsów.

102 Paliwo rakietowe

Jeśli chcesz osiągnąć szczytową formę, nie daj się namówić na dietę niskowęglowodanową. Cukry to energetyczny dopalacz.

104 Potęga morza

Nasza zapiekanka z rybą, nie dość, że genialnie smakuje, to jeszcze przyspieszy efekty treningu. Gdy zechcesz, zbuduje Ci masę albo przeciwnie – pomoże zrzucić parę kilo.