Tematy z okładki

14 Jajecznica wzmacnia serce

Jajka, ta słynna bomba cholesterolowa, mają wzmacniać serce? A jednak. Wszystko dzięki cholinie.

40 Uwiedź ją w 120 sekund

Zapach dociera do mózgu szybciej niż obraz i dźwięk, a eksperci twierdzą, że nos jest najbardziej erogenną strefą kobiety. Zobacz, czym pachnieć, by dziewczyny na plaży podnosiły głowy znad piasku i wodziły za Tobą nosami.

50 2 razy większe mięśnie

Esencja treningu. Wybraliśmy najlepsze ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe. Po miesiącu będziesz wyglądał jak Mister Men’s Health.

60 Więcej seksu co noc

Rozwiąż test wiedzy o seksie i sprawdź, czy jesteś ekspertem teoretycznym. A potem jak najprędzej wykorzystaj świeżo zdobytą wiedzę w praktyce.

70 7 patentów na pewny awans

Niektóre błędy w pracy mogą kosztować Cię znacznie więcej niż utratę premii. Uniknij ich, a nie dość że dostaniesz premię, to jeszcze awansujesz.

74 Śpij twardo, wstawaj lekko

Gdy czujesz, że nadchodzi kryzys energetyczny, że spada Ci poziom energii, musisz reagować szybko i zdecydowanie. Pięć patentów na zażegnanie kryzysu.

82 Osiągniesz, co chcesz

Josh Holloway, gwiazda „Zagubionych”, opowiada o tym, jak nie utracić smaku szczęścia, które udało nam się w końcu osiągnąć.

99 Oni schudli z MH

Piątka czytelników MH, bohaterów „Klubu bez balastu”, wygrała walkę z łakomstwem i – co istotne – ciągle trzyma formę. W tym numerze ich relacje z tej wojny.

104 Szerokie bary i mocne ramiona

Co by nie mówić i ile nie tłumaczyć, i tak dla większości z nas na pierwszym miejscu listy treningowych priorytetów będą ramiona. Nie będziemy walczyć z wiatrakami. Program na zbudowanie ramion budzących respekt panów i podziw pań.

Męskie sprawy

88 To jest mój kumpel

Prawdziwy kumpel to ktoś jak brat, a nawet jeszcze lepiej, bo sam go sobie wybrałeś. Doceń swój wybór i nie zmarnuj przyjaźni. To jedna z najważniejszych rzeczy w życiu faceta.

Fitness/wyzwania

76 Z wędką na Bałtyk

Kapitan Jack Sparrow ruszył na Karaiby w poszukiwaniu skarbów. My wypłynęliśmy na Bałtyk, by przeżyć morską przygodę z wędką w ręku. I złowić taaaką rybę!

90 Pół maratonu, pełny sukces

Zbuduj wytrzymałość, zrzuć brzuch i odsłoń mięśnie. A w nagrodę wystartuj w półmaratonie. I dobiegnij do samej mety. Dasz radę!

Związki

80 To jedziemy!

Sześć najważniejszych rzeczy, o których musisz pamiętać, jeśli chcesz, aby pierwsze wspólne wakacje miały swój dalszy ciąg. I nie skończyły się nagle w połowie.

Zdrowie/paliwo

46 Zaraz, zaraz... A zarazki?

Często zmieniaj pościel, w podróży pij tylko z zamkniętych butelek, nigdy nie siadaj na desce klozetowej... Te zasady są już nieaktualne.

66 Fastfood na lato

Sześć błyskawicznych i banalnie prostych przepisów, dzięki którym nie spędzisz całego lata w kuchni. Szybko nie musi znaczyć byle jak.

86 Co to jest pasiflora?

Jabłka, banany, śliwki, gruszki... to wiadomo. Ale co to jest liczi, kiwano czy pasiflora? Zobacz, jak to wygląda, jak się to je i jak smakuje. A potem spróbuj sam.

92 Nauka z prosektorium

Ostrożnie, to nie jest artykuł dla delikatnych panienek. Michael Perry odwiedził prosektorium, gdzie obserwował sekcję zwłok. Przekonał się naocznie, jaki wpływ na nasz organizm mają różne głupie zwyczaje. Taki widok pomaga je zmienić.

Styl

57 Koszula na lato

To, że w upalne dni wszyscy chodzą w T-shirtach lub koszulkach polo, nie oznacza wcale, że Ty też musisz. Wyróżnij się z tłumu i załóż koszulę. Klasyczna koszula z długim rękawem pasuje do każdego stylu.

Stałe rubryki

6 Od redaktora

10 Zapytaj Men’s Health

\"Jak wyprostować sobie zęby?\" i inne

12 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

14 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

16 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

18 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

20 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

112 Gdzie to kupisz