Men’s Health Przygoda

80 Adrenalinowe wakacje

Lato to idealny moment na sprawdzenie własnych możliwości. Zamień materac na ponton, latawiec na paralotnię, a zjeżdżalnię w basenie na górski potok. To prostsze, niż myślisz.

86 Plecak bez wysiłku

Każdy, kto choć raz w życiu musiał wejść pod górę z plecakiem ważącym kilkanaście albo nawet 20 kilogramów, zrobi wszystko, by następnym razem dźwigać mniej. Zobacz, jak zmniejszyć wagę bagażu.

88 25 najlepszych miejsc na wakacje

Może nie wszędzie łatwo dotrzeć, czasami trochę to kosztuje, ale miejsca są tak piękne, że warto o nich chociaż pomarzyć. Może kiedyś, w przyszłości, się uda.

94 Ściganie po falach

Znudziło Ci się już pływanie w kółko po jeziorze? Spróbuj pożeglować po morzu. A jeszcze lepiej, skrzyknij grupkę znajomych i urządźcie sobie regaty – rywalizacja doda dreszczyku emocji.

98 Zmiennicy

Trzeba próbować lokalnej kuchni, ale dlaczego tej najbardziej kalorycznej? Oto 8 kulinarnych okrętów flagowych innych krajów i 8 godnych zastępców – równie smacznych, ale zdrowszych.

Zdrowie i paliwo

48 Nie wymiękaj

Jak mówi stare przysłowie: „Najgorsze z upokorzeń, kiedy nawala korzeń”. Dzięki nam będziesz wiedział, jak uniknąć tej krępującej sytuacji.

59 Proste patenty na długie życie

Przeczytaj uważnie i zapamiętaj choć kilka z nich, a będziesz żył długo i szczęśliwie. Jak w bajce.

72 Jak by tu przytyć?

Dostajemy tyle listów od chudzielców, którym znudził się już wizerunek szczypiorka, że w końcu postanowiliśmy dać im rozwiązanie. Instrukcja nabierania masy.

76 Alfa i omega-3

Wszystko, czego potrzebujesz, aby być zdrowym, znajdziesz na stoisku rybnym w najbliższym supermarkecie. Przede wszystkim, kwas tłuszczowy omega-3, który skutecznie chroni nas przed zawałem, a którego ryby mają w bród.

Styl

51 Ceny w dół, pieniądze na stół!

Sezon wyprzedaży trwa w najlepsze. Zobacz, co warto kupić dziś taniej, żeby jesienią dobrze wyglądać i jeszcze podrażnić przyjaciół, mówiąc, jak tanio to kupiłeś.

104 Bez włosów?

Owłosiona klatka piersiowa jeszcze ujdzie, ale plecy i ramiona? Nie każdemu (i nie każdej!) to odpowiada. Oto przewodnik, gdzie i jak można się pozbyć nadmiaru włosów. No i ile to kosztuje.

Fitness i sport

54 Mięśnie do kwadratu

Wystarczy połączyć odpowiednio ćwiczenia, by spotęgować efekt treningu.

100 Pewny back-up

Mocne plecy często decydują o sukcesie zawodowym, a zawsze o sukcesie w siłowni. Tym razem prezentujemy sposoby na silne mięśnie grzbietu.

Męskie sprawy

56 Rakieta sukcesu

Wojciech Fibak, najbardziej utytułowany polski tenisista, opowiada, jak sport pomógł mu znaleźć swoje miejsce w życiu.

68 Stres nasz powszedni

Co łączy czytelników MH na całym świecie? Mnóstwo rzeczy. Ostatnio okazało się, że nawet powody do stresu mają podobne. Zobacz, co stresuje nas najbardziej.

70 Pieniądze szczęścia nie dają?

Tak mówią tylko ci, którzy je mają. Cała reszta jest głęboko przekonana, że jest dokładnie odwrotnie. Zobacz, co na temat pieniędzy mają do powiedzenia mędrcy.

Związki i seks

42 Mistrz cyberseksu

Masz na biurku skuteczne narzędzie uwodzenia i niekończącego się podrywu. Komputerowa sieć pozwoli Ci flirtować z wieloma dziewczynami naraz, ale uważaj, bo nadmiar szkodzi i uzależnia. Enter.

64 Pierwszy lepszy

Doświadczenie czyni mistrza. Ale jak przygotować się do pierwszego razu? Tylko teoretycznie. Oto teoria pierwszego razu wg Men’s Health.

Stałe rubryki

6 Od redaktora

10 Zapytaj Men’s Health

„Dlaczego boli mnie pięta?” i inne

12 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

14 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

16 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

18 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

20 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

112 Gdzie to kupisz