Tematy z okładki

37 6-pak last minute

Zaraz wyjeżdżasz i właśnie sobie uświadomiłeś, że trochę głupio będzie zdjąć koszulkę na plaży? Oto trening na ostatnią chwilę.

40 Jak pić piwo i nie przytyć

"Piwo tuczy" i inne mity dotyczące złocistego napoju. Od dziś pij bez stresu i imponuj przy barze nowo nabytą wiedzą.

49 Serce Iron Mana

Przygotuj sobie tarczę, która jak generator łukowy Ironmana ochroni Twoje serce przed zagrożeniami.

52 Zostań jej ulubioną zabawką w łóżku

Poznaj jej najintymniejszą część ciała. Wykuj tę wiedzę na pamięć i przekonaj ją, żeby jak najczęściej robiła Ci sprawdziany. Nauczycielki lubią prymusów.

58 Przepis na lato

Jak sobie stuningować drinka, żeby był nie tylko smaczny, ale żeby miał też specjalne właściwości.

64 25 trików, które zrobią z Ciebie szefa kuchni

Dania, które sprawią, że Twoi goście będą przekonani, że gotował dla nich prawdziwy mistrz kuchni.

72 Ciało ze stali

Jak Henry Cavill z grubawego chłopca przemienił się w Supermana i zagrał w filmie "Człowiek ze stali".

Mężczyzna alfa

20 Zmień status

Ona wciąż widzi w Tobie kumpla, a Ty chętnie zacieśniłbyś kontakty. Zwłaszcza że ona akurat jest wolna. Oto instrukcja zmiany statusu na związek.

22 Spacer +

Potraktuj swoją ulubioną ławkę jak treningowe urządzenie, by odkryć na nowo pobliski park, który nie tak dawno nie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

24 Zmysły ostre jak brzytwa

Jak słyszeć lepiej, widzieć ostrzej i czuć więcej smaków, zapachów i dotknięć. Proste patenty na wyostrzenie zmysłów.

32 Powrót z urlopu

Depresja pourlopowa to mit. Po wakacjach masz zwykłego lenia albo chandrę. Zamiast się nad sobą rozczulać, wykorzystaj zapasy zgromadzonej na urlopie energii.

Serwis MH

42 Domowa apteczka

Gdy dopada Cię choroba, najczęściej nie masz siły i ochoty iść do apteki. Oto leki dostępne bez recepty, które warto mieć pod ręką. Tak na wszelki wypadek.

44 Zdasz ten test

Kobiety na pierwszej randce nie zadają pytań ot tak sobie. Tak naprawdę to jest przemyślana strategia. Zobacz, o co im chodzi, i nie daj się zbić z tropu.

49 Zbuduj tarczę dla swojego serca

Ironman musiał chronić swoje serce wyrafi nowanym generatorem łukowym. Ty nie musisz się uciekać do zaawansowanych technologii. 17 prostych patentów, które sprawią, że Twoje serce lepiej zniesie obciążenia, na jakie będzie narażone w ciągu całego życia. Również te niezbyt rozsądne z Twojej strony.

58 Filmowe drinki

Arbuz wzmocni erekcję, marakuja zwalczy wolne rodniki, mango odgoni miażdżycę, imbir polepszy krążenie, trawa cytrynowa zadba o dobry poziom cholesterolu, a kardamon ułatwi trawienie. Poprawiamy słynne drinki.

61 Poczuj klimat

Zanim kupisz bilety i zaczniesz pakować walizkę, poczytaj o miejscu, do którego chcesz się wybrać. Nie w nudnym przewodniku, lepiej sięgnij po powieść. Już przed wyjazdem poczujesz się jak miejscowy.

Trener MH

80 Mechanizm doskonały

Zbudować mocną klatkę jest trudniej niż wyprostować drut. To od niuansów zależy powodzenie projektu. Ten plan nie pozostawia miejsca na błąd.

88 Ćwiczenia z singielką

Tyle się mówi o związkach partnerskich, że trening z pojedynczą hantlą może wydawać się czymś co najmniej egzotycznym. Ale, o dziwo, to też działa.

Paliwo

82 Jedz według planu

Prawda jest prostsza niż Ci się wydaje. I do tego stara jak świat. Trzeba jeść różnorodnie, w odpowiednich porcjach i czasie oraz jak najrzadziej na mieście. Ten wykres jasno pokazuje, co i dlaczego musisz mieć w kuchni oraz na ile porcji dziennie możesz sobie pozwolić. Ci z defi cytem czasu znajdą też szybkie przepisy.

Styl MH

93 Bagaż idealny

Ile razy plułeś sobie w brodę, że wziąłeś na wakacje zupełnie nie te ciuchy, które powinieneś? I że następnym razem spakujesz się mądrzej? Od dziś koniec dylematów. Wystarczy zaledwie 20 rzeczy, z okularami przeciwsłonecznymi włącznie, żebyś dobrze wyglądał w każdej wakacyjnej sytuacji.

Chillout

102 Wodne szaleństwa

Przygotowaliśmy dla Ciebie prawdziwe wodne wyzwania. W takich miejscach woda przeobraża i odradza ludzi, oczyszcza ciało i umysł.

105 Polędwica z dorsza

Ryba prosto z Bałtyku, niedoceniany powszechnie por i szczypta egzotycznego szafranu tworzą fantastyczną kombinację smaku i aromatu.

Dodatek MH Outdoor 2013

D4 50 męskich przygód

Rozszerz listę przygód, które musisz zaliczyć jeszcze w tym roku, a będziesz mieć pewność, że nie ominiesz niczego, co gwarantuje niezapomniane przeżycia.

D14 Park Jurajski

Nie musisz przenosić się w czasie, by znaleźć się w dżungli jak z okresu mezozoiku. Nad Biebrzą poczujesz się, jak bohater fi lmu Spielberga. I to bez dinozaurów.

D22 W zasięgu wiosła

To samo jezioro inaczej wygląda z kokpitu kajaka niż z leżaka na plaży. Złap wiosło i popłyń tam, gdzie jeszcze przed chwilą nie sięgał Twój wzrok.

D31 Twój plecak

Każda wyprawa zaczyna się w sklepie. Ten przewodnik po sprzęcie to gwarancja, że na zakupach spędzisz tylko tyle czasu, ile to konieczne. I zdążysz na lot.