Tematy z okładki

36 Fast food na mięśnie

Żeby wyrzeźbić mięśnie brzucha, wcale nie musisz się głodzić.

42 Nowy kodeks faceta

Zobacz, jak zmieniły się ostatnio kobiety i dostosuj się do tych zmian.

50 25 warzyw

Najeść się możesz nie tylko mięsem. Oto doskonałe i sycące dania z warzyw.

58 Więcej seksu od zaraz

Kobiety widzą nas trochę inaczej niż nam się wydaje. Dowiedz się, jak i wykorzystaj tę wiedzę.

64 Witamina D

Ta witamina pomoże Ci schudnąć i mieć lepsze wyniki. W łóżku też.

68 Lepsza forma z laboratorium

Na sukces kolarza składa się praca całego zespołu. Również tego w laboratorium.

77 Sześciopak last minute

Nie jest za późno, by dobrze wyglądać na wakacyjnych fotografi ach.

86 Silny biceps

To od treningu tego mięśnia zaczynamy przygodę z siłownią. Zadbaj o formę, by nie skończyć z kontuzją.

89 Czytelnik na okładkę MH

Coraz więcej facetów zasługuje na to, by nagrodzić ich miejscem na naszej okładce. To dla nas znak, że nasza praca przynosi efekty. Tegoroczną edycję wygrał – po długich dysputach — Krzysztof Trzeciak. Zobacz, jak trenuje i kim jest facet, któremu udało się pokonać naprawdę wielu imponująco przygotowanych rywali.

Serwis MH

33 Sprawdzone dania

Nie goń za żywieniowymi nowinkami. Oto stara, sprawdzona drużyna, z której robi się najzdrowsze dania świata.

38 Żelazne serce

Żeby zacząć dbać o serce, musisz sobie uświadomić, że to ono zapewnia Ci wszystkie największe przyjemności w życiu.

58 O czym ona myśli \"wtedy\"

Sprawdzamy, co siedzi w głowie kobiety, gdy tak patrzy na Ciebie i zagadkowo się uśmiecha.

Meżczyzna alfa

23 Graj na czas

Pięć minut dla niej oznacza zupełnie coś innego niż dla Ciebie. Ale jej stosunek do czasu może być ważnym komunikatem. Naucz się je odczytywać.

24 Kwestia nawodnienia

Bez płynów trudno wyobrazić sobie trening, dlatego do torby zawsze wrzucasz bidon. Od tego, co wlejesz do środka, mogą zależeć Twoje osiągi.

25 Mięśnie na piasku

Zamiast z piasku wznosić zamki, wykorzystaj go do budowania mięśni. Worek z piaskiem zapewni Ci optymalny stosunek wysiłku do efektów.

26 Król stołówki

Szpinak. Przekleństwo z przedszkola powraca! W wielkim stylu. Natura dała mu wszystko: genialny smak i fantastyczne właściwości. Niech nam żyje i króluje!

27 Jadł do syta i schudł

Oto przykład na to, że nasze hasła okładkowe wcale nie są na wyrost. Ten facet jadł do syta, a mimo to udało mu się zrzucić 30 kilogramów. Warunek: jadł z głową i więcej się ruszał. Dosyć dużo więcej.

28 Sejf ci na drogę

Turysta to łakomy kąsek dla wszelkiej maści rzezimieszków. Z dala od domu ma zwykle więcej pieniędzy niż tubylec. Plus trochę wartościowego sprzętu. Zabezpiecz się przez złodziejaszkami w podróży.

29 Granatowa marynarka

Dopasuje się do każdej letniej okazji i większości rzeczy, jakie już masz w swojej szafi e – od szortów i T-shirtów z nadrukiem do eleganckiej poszetki i dzierganego krawata.

30 Męczydusza

Zobacz, co cechuje ludzi, których nienawidzą wszyscy dookoła. Od sprzedawcy w pobliskim sklepie do własnego dziecka. Sprawdź, czy przypadkiem nie robisz podobnych błędów.

Trener MH

80 Naprawdę duże mięśnie

Poznaj trochę teorii budowy mięśni, a następnie wykonaj ten program treningowy, by w miesiąc zwiększyć masę mięśni o 2 kilogramy.

85 Filmowa sylwetka

Najprostsze rozwiązania często okazują się najbardziej skuteczne. Chcesz mieć klatkę jak z fi lmowej taśmy? Zacznij trenować ją... z taśmami.

Styl

95 Nie bój się wody

Złożone w kostkę zmieszczą się nawet w kieszeni, rozłożone osłonią przed niespodziewanym deszczem i chłodnym wiatrem. W tym sezonie nie bój się kolorów.

101 Twarz jak nowa

Redaktor brytyjskiego MH Alex Harris sprawdza na własnej skórze, jak w prosty sposób udoskonalić swoją twarz. Wystarczy parę sztuczek i będzie jak nowa.

Chillout

105 Pampeluna

Kiedy cały świat będzie patrzył na Londyn, wyłącz telewizor i wykorzystaj inne miejsca na bliższe natury igrzyska. Też masz szansę na sławę i zapewnione emocje.

110 Więcej czadu

Jeśli playlista w Twoim telefonie zaczyna Cię już z wolna nużyć, zobacz, czego warto posłuchać, żeby na wakacje naładować baterie muzyczną energią.

Dodatek \"Lato z mistrzem\"

4 Secret serwis

Dzięki patentom Andy’ego Murraya, 4. rakiety świata, to po Twoim zagraniu sędzia krzyknie: gem, set, mecz!

10 Ślizgiem po wodzie

Janek Korycki, mistrz Polski w wakeboardingu, pomoże Ci wykonać pierwsze ślizgi za - uwaga - nie motorówką, tylko wyciągiem!

14 Ultrafacet

Bieganie po górach nie jest łatwe. Ale oddziela mężczyzn od chłopców. Znajdź siły, by wyruszyć na trasę, a po dotarciu do mety będziesz myślał o kolejnym wyzwaniu.

18 Kite\'owe BHP

Zobacz, jak zachować się w lesie latawców nad wodą, aby nie okazał się dżunglą, w której przetrwają wyłącznie najsilniejsi.

22 Złote piaski

Nie musisz grzęznąć, poruszając się po piasku. Wykorzystaj go jako trampolinę do zdobycia tytułu króla plaży - graj w plażową siatkówkę.

28 Ekoprezent

Wyjeżdżasz z miasta, aby odetchnąć świeżym powietrzem i odpocząć na łonie natury. Czas więc zatroszczyć się o tę naturę.