Tematy z okładki

62 Zabij stres

Jeśli należysz do tych nieszczęśników, którzy stresują się nawet na wakacjach, to artykuł dla Ciebie. Oto jak się uporać z najbardziej wkurzającymi sytuacjami na urlopie, przestać myśleć o pracy, a nawet wyłączyć służbową komórkę.

66 Podnieś swoje IQ w 30 minut

Niemożliwe? A jednak. Naukowcy odkryli, że 30 min treningu aerobowego dziennie poprawia pamięć, koncentrację i umiejętność rozwiązywania problemów.

72 Boli? Sprawdź, co to takiego

Ale jeśli to nic poważnego, zobacz, jak możesz za pomocą prostych tricków naprawić drobne usterki, tak aby Twój organizm działał bez zarzutu.

74 Seks – Światowy Raport MH

Największe badania na temat seksu, jakie zostały kiedykolwiek przeprowadzone. Ponad 40 000 czytelników MH z 42 krajów udziela odpowiedzi na najbardziej niedyskretne pytania.

86 Bekon, befsztyk, bigos

W sobotę robisz grilla, a z tego co Ci zostało – w niedzielę przyrządzasz znakomity bigos. Inaczej mówiąc, pomysły pewniaki na letnie przyjęcia w ogrodzie.

96 Brzuch na szóstkę

Plaża może być koszmarem dla faceta, który nie stosował się do naszych porad fitnessowych. Ale mamy dla Ciebie trening last minute, dzięki któremu śmiało będziesz mógł pokazywać wyrzeźbiony brzuch na wakacjach.

98 Zarobisz 1000 zł w 5 minut...

...kupując bilet lotniczy z rabatem. Mnóstwo świetnych patentów na tanie, bezpieczne i komfortowe podróże po świecie samolotami, pociągami, statkami czy samochodami.

Fitness

46 Pułapki w siłowni

Zagadka obrazkowa dla bywalców siłowni. Sprawdź, czy potrafisz zidentyfikować błędy popełniane przez innych. I później sam ich nie popełniaj.

104 Szerokie bary, płaski brzuch

Kolejny odcinek Twojego planu treningowego. Tym razem kształtujemy górną część ciała tak, aby przypominała literę V. Cztery tygodnie i masz plecy, o jakich zawsze marzyłeś.

Seks/związki

40 Odbierz sygnał

Ona bez przerwy wysyła do Ciebie sygnały, które powinieneś umieć odczytywać. Facet, który potrafi szybko na nie reagować, jest wysoko notowany na erotycznej giełdzie.

Zdrowie i paliwo

54 Ciszej tam!

Świat staje się coraz głośniejszy. Pozornie nie robi to na nas już wrażenia, ale tak naprawdę hałas jest prawdziwym cichym zabójcą. Zaburzenia snu, chore serce, stres, utrata słuchu – oto co Ci grozi, jeżeli nie zaczniesz panować nad dźwiękami wokół siebie.

58 Hydrorozwiązanie

Woda nie ma smaku, zapachu ani kalorii. Ma za to zadziwiającą zdolność rozwiązywania większości problemów zdrowotnych. Rzucamy się dla Ciebie na głęboką wodę... mineralną. Wybraliśmy najzdrowsze mineralne, dopasowane do potrzeb Twojego organizmu.

82 Mniej słońca

Test – czy grozi Ci rak skóry? Odpowiedź brzmi – tak. Pytanie tylko, w jakim stopniu. Najnowsze doniesienia, jak zabezpieczyć się przed zabójczymi promieniami, aby w pełni cieszyć się wakacjami.

90 Niezbędnik na lato

Przed nami lato, a co za tym idzie – znacznie więcej możliwości nawiązywania kontaktów z kobietami, które tak jak my mają ochotę na krótki niezobowiązujący romans. Niestety, musisz liczyć się z tym, że nie jesteś pierwszym mężczyzną w jej życiu. Wszystko o prezerwatywach.

Wyzwania

42 Wakeboarding

Nowy sport wodny, zdobywający coraz większą popularność również w Polsce. Coś w rodzaju snowboardu, tyle że nie na śniegu, a na falach. Zobacz, gdzie można się nauczyć tej niełatwej sztuki. Pierwsze kroki na wodzie.

Styl

51 Spodnie uniwersalne

Jedna jedyna para spodni może się sprawdzić praktycznie we wszystkich sytuacjach. Wystarczy tylko odpowiednio dobierać resztę ciuchów.

Stałe rubryki

6 Od redaktora

10 Zapytaj Men’s Health

„Jak osuszyć spocone ręce?” i inne

12 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

14 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

16 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

18 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

20 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

112 Gdzie to kupisz