Tematy z okładki

42 7 sygnałów, że ona Cię pragnie

Siedem kobiet opowiada o swoich wymarzonych randkach. Wymarzonych i zrealizowanych. Posłuchaj tych opowieści, a będziesz wiedział, po czym poznać, że to właśnie Ty jesteś jej wyśnionym księciem.

62 85 najlepszych produktów. Co i kiedy jeść?

Sklep spożywczy jest jak pole minowe. Jeden nieostrożny ruch i w koszyku ląduje jedzenie, które oprócz atrakcyjnego opakowania nie ma żadnych zalet. Zobacz, co warto kupić, żeby jeść zdrowo.

72 Więcej męskości w 9 minut

Tyle minut wystarczy, by podnieść sobie poziom testosteronu. Wystarczy np. wygrać walkę bokserską. A im więcej tego hormonu, tym bardziej jesteś męski.

82 Wakacje bez stresu

Pamiętasz ostatnie wakacje? Pamiętasz, jak się ucieszyłeś, że „trzygwiazdkowy” to nazwa zapluskwionego hoteliku? Pamiętasz, jak żona doprowadzała Cię do szału, torpedując wszystkie naprawdę fajne pomysły na spędzenie wolnego czasu? Tym razem nie daj się wrobić!

84 Wyglądaj lepiej niż wczoraj

Nie chodzi o to, żeby być wysokim, niskim, umięśnionym czy chudzielcem. Kobiety mają różne gusty, ale jedno jest pewne: warto mieć prawidłowe proporcje.

90 RAPORT MH Najlepsze miasto dla mężczyzny: Gdzie się bawić?

Sprawdziliśmy 40 największych polskich miast i teraz już wiemy, gdzie najłatwiej się rozerwać. Też chciałbyś wiedzieć? Przeczytaj nasz raport.

94 Pij piwo i nie tyj

Już nigdy więcej nie dasz sobie wmówić, że piwo szkodzi. Zestaw niezbitych argumentów naukowców, które pozwolą Ci przekonać matkę, żonę czy kochankę, że wychodząc z kolegami na piwo, robisz to dla zdrowia.

Zdrowie i paliwo

48 Swędząca sprawa

Uporczywe swędzenie jest jak chińska tortura. Niby nic, ale potrafi doprowadzić do szału. Na dodatek im bardziej się drapiesz, tym bardziej Cię swędzi.

78 Dieta testosteronowa

Poziom testosteronu w organizmie rośnie nie tylko po ćwiczeniach fizycznych. Można go też sobie podnieść, odpowiednio dobierając dietę. A dodatkowa korzyść? Schudniesz!

Styl

51 Modne do wody

Obcisłe kąpielówki, w których jeszcze niedawno występowałeś na plaży, możesz spokojnie oddać do muzeum. A tymczasem zobacz, co będzie się nosić nad wodą w tym sezonie.

Fitness i sport

54 Siatka na bosaka

Strategia gry w siatkówce plażowej różni się zdecydowanie od tej znanej z hali. Aby uczyło Ci się łatwiej i przyjemniej, w roli instruktorek wystąpią piękne dziewczyny.

102 Tarty brzuch

Zestaw ćwiczeń, które zamienią Twój brzuch w archaiczny przyrząd do prania, czyli w tarkę. Co już będziesz tym prał, to już Twoja sprawa...

Męskie sprawy

60 Czterdziestolatek z mikrofonem

Kazik Staszewski, legenda polskiego rocka, wyjaśnia, że niezależność nie musi być podszyta buntem, a rodzina jest doskonałym hamulcem pokus.

68 Nauka spadania

60 sekund. Tyle właśnie będziesz spadał swobodnie z wysokości 4000 metrów. Dzięki nowej metodzie szkolenia zostaniesz spadochroniarzem w jeden weekend.

Związki i seks

22 Jak ją rozgrzać do białości?

Gra wstępna to nie jakaś wydumana danina dla bożka kobiecości. Odpowiednio poprowadzona, da również Tobie sporo przyjemności.

88 Krzyżyk na drogę!

Dlaczego one nas rzucają? Bo jesteśmy gorsi od innych, za mało opiekuńczy, a może po prostu kobiety potrzebują zmian? Zobacz, dlaczego rzucają innych.

98 Torebka prawdę Ci powie

Oczywiście nie zachęcamy do grzebania w rzeczach ukochanej, ale jeśli uda Ci się zapuścić (niechcący!) żurawia do jej torebki, być może lepiej ją poznasz.

106 One to wysysają z mlekiem matki

Prawdy, które dla nich są oczywiste i których poznanie zwiększy Twoje szanse na udany związek o jakieś 200..., nie, o 389 procent!

Stałe rubryki

6 Od redaktora

10 Zapytaj Men’s Health

„Jak opanować drżenie głosu?” i inne

12 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

14 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

16 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

18 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

20 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

112 Gdzie to kupisz