Tematy z okładki

28 Śniadania w 60 sekund na szybki 6-pak

Blender jest niezbędny w kuchni każdego faceta. Szczególnie takiego, któremu nie jest wszystko jedno, co zjada. Zmiksuj nasze koktajle i zostań witaminowym didżejem.

39 To jest seks!

Zanim spełnisz się jako kochanek czy ojciec, musisz zatankować paliwo najwyższej jakości. W końcu to od paliwa zależy moc.

42 23 drogi na skróty do płaskiego brzucha

Przejrzeliśmy najnowsze badania naukowców dietetyków i wybraliśmy dla was najprostsze i najskuteczniejsze patenty na zrzucenie wagi.

44 Zbij cholesterol, jedząc jajka

Spór, co było pierwsze, być może wygrywa kura (chociaż wciąż są pewne wątpliwości), ale w konkurencji, co jest zdrowsze, wygrywa na pewno jajko.

60 Mięśnie last minute

Jeszcze nie jest za późno, by dobrze wyglądać na wakacyjnych zdjęciach. Wybierz mięśnie, które wymagają korekty, i bierz się do roboty. Czasu masz niewiele.

66 Łatwy sposób na rzucenie fajek

Ciągle palisz, chociaż wiesz, że to szkodzi. Gdy Cię straszą skutkami, jeszcze bardziej chcesz zapalić. Myślisz, że nie masz silnej woli. Bzdura. Palenie nie ma nic wspólnego z silną wolą.

70 Tylko idiota się nie bada

Tym, co czyni Lance\'a Armstronga takim silnym, nie jest wyjątkowo pojemne serce czy nogi o mocy lokomotywy. To pasja i ogień, który ma w środku.

77 Trening króla plaży

Ten 45-minutowy trening wyciśnie z Ciebie siódme poty, ale masz pewność, że nie zostanie Ci nawet gram zbędnego tłuszczu.

Fitness

10 Odpowiednia porcja siły

Ile musisz zjeść i co jeść najlepiej, żeby mięśnie rosły jak na drożdżach.

81 Mięśnie z gumy

Siłownię możesz zabrać ze sobą, gdzie chcesz. Jeśli weźmiesz ze sobą gumy treningowe.

Seks/partnerstwo

12 Żony szukaj rano

Kiedy najlepiej poznać dziewczynę, żeby stworzyć z nią trwały związek.

46 Wakacje we dwoje

Każdy seks może być świetny, ale ten wyjazdowy zdecydowanie jest najlepszy, bo obie strony są równie zainteresowane spędzeniem fantastycznych wakacji. Oto samouczek, jak nie zmarnować swojej szansy.

Zdrowie/paliwo

26 Te, co gryzą i fruwają

Co Cię może pogryźć w lesie, na łące i nad jeziorem. Nie wszystko, co gryzie, jest groźne.

52 Jedzenie na szczęście

Oto 30 produktów wybranych przez specjalistów z The Food Doctor Clinic z Londynu, które poprawią Ci humor i sprawią, że będziesz miał naprawdę szczęście tego lata.

57 Autopogotowie

Zanim zadzwonisz po pogotowie, zastanów się, co możesz zrobić sam. Najpierw jednak się dowiedz, co robić.

80 Kung-fu kaczka

Chcesz mieć siłę wojownika? Postaw na kaczkę w stylu chińskim. Jej egzotyczny zapach postawi Cię na nogi, a w jej mięsie znajdziesz potężną porcję białka dla swoich mięśni.

Styl

89 Garnitur na słońce

W lecie, kiedy wszyscy dookoła chodzą rozebrani, a Ty biegniesz na spotkanie z klientem, nie musisz się pocić w ciemnym garniturze.

91 Pokaż kolana

W mieście zapomnij o krótkich spodenkach odsłaniających uda. Mają być do kolan, jak u uczniów brytyjskich szkół prywatnych.

92 Dekoder zapachów

Rozwiąż ten quiz i znajdź najlepszy dla siebie zapach na lato.

Stałe rubryki

10 News room

Będziesz wiedział pierwszy

18 Mężczyzna Alfa

Zostań przewodnikiem stada

36 Zapytaj MH

Specjaliści czekają na Wasze pytania

95 MH update

Nie zgubisz się w technologii