Tematy z okładki

48 Trening z mistrzami olimpiady

Ucz się od olimpijczyków. Greene, Gebresellassie, Thorpe... Kto jak kto, ale oni z pewnością dowiedli, że ich trening jest skuteczny.

66 Dieta na lepszy seks

Nikt nie rodzi się mistrzem seksu. Jak w każdym sporcie, także w łóżkowych zapasach liczą się trening, odporność psychiczna i prawidłowe odżywianie.

100 Sprawdź, co pijesz

Czy etykiety mówią prawdę? Przedstawiamy wyniki testu 16 najpopularniejszych wód mineralnych.

104 7 sygnałów, że ona jest dobra w łóżku

Życie byłoby prostsze, gdyby dziewczyny lubiące seks wysyłały nam jednoznaczne, a nie zaszyfrowane sygnały. Specjalnie dla was odtajniamy książkę kodów.

106 Zrzuć brzuch

Nieważne, jak Twój brzuch wygląda dzisiaj. Dzięki naszemu planowi treningowemu, na plaży będziesz mógł się popisać idealnym kaloryferem.

Zdrowie

28 Zahartuj się w pół godziny

Pół godziny umiarkowanego wysiłku dziennie zmniejszy Twoją podatność na infekcje. Katar minie, zanim zdążysz go zauważyć.

72 Z wirusem na ustach

Wirusa opryszczki ma 90% ludzi. U niektórych uaktywnia się na ustach. U innych tam, gdzie wzrok nie sięga. Ciekawe, jak on się tam dostał?

94 Zbuduj dom, posadź drzewo i...

Brak dziecka jest jak choroba, na szczęście w stu procentach uleczalna. Chyba że upierasz się, by Twoje dziecko było Twoje również genetycznie.

Fitness i sport

76 Rozdmuchaj słomiany ogień

Rozpocząć trening jest łatwo. Znacznie trudniej wytrwać w tym postanowieniu dłużej niż tydzień. Podajemy 13 sposobów na podtrzymanie słomianego ognia.

92 Szeroki w barach

Liczy się pierwsze wrażenie. Zwłaszcza w barach. Zobacz, które partie mięśniowe ćwiczyć, by na pierwszy rzut oka widziała, że kiedy rzucisz ją z progu na łóżko, nie wyląduje na podłodze.

Męskie sprawy

74 Możesz wszystko

Prof. Religa radzi, co robić, by coś w życiu osiągnąć. Profesor mógłby zrobić karierę wszędzie. Jednak został w Polsce. I zaraził swoim entuzjazmem innych.

112 Na wszelki wypadek

Wypadki zazwyczaj zaskakują. Nie ma wtedy czasu na czytanie podręczników, trzeba działać. Ale co robić? Przeczytaj teraz. Później sobie przypomnisz.

108 Wychowaj syna na twardziela

Zapisać syna na zajęcia sportowe to żadna sztuka. Sztuką jest tak dobrać dyscyplinę i trenera, żeby chłopak nie zniechęcił się po dwóch treningach.

Związki

80 Koniec z nudą we dwoje

Byłeś już z nią w kinie, w teatrze i ze sto razy na kolacji. Zwiedziliście razem wszystkie bary. Brakuje Ci pomysłów, co dalej? Skorzystaj z naszej ściągi.

90 O której Pani kończy pracę?

W życiu jak w szachach – najważniejsze jest otwarcie. Intrygujący tekst na początek to połowa sukcesu. Wypróbuj nasze propozycje, a potem radź sobie sam.

Styl

63 Ubranie jak klocki lego

Masz tylko jedną marynarkę, a nie chcesz wyglądać jak gminny urzędnik na weselu? Nie musisz zaraz kupować nowej. Wystarczy, że starannie dobierzesz resztę stroju.

Wyzwania i podróże

58 Poskromić Bałtyk

Jeziora mają swój urok, ale pełne prawo do snucia morskich opowieści zdobędziesz dopiero po rejsie po morzu. Zacznij od Bałtyku. Blisko, ale wcale nie łatwo.

84 Sam na sam ze sobą

Czy izolacja od ludzi to dobra odtrutka na codzienny zgiełk? Owszem, ale nie dłuższa niż jeden wieczór. Po kilku dniach samotności zaczynasz powoli wariować.

118 Harleyem przez prerię

Wiatr, słońce, deszcz i tysiące kilometrów asfaltowej wstęgi. Przeczytaj, wystaw się na żer zazdrości i zastanów się, dokąd Ty chciałbyś pojechać.

Stałe rubryki

8 Od redaktora

12 Zapytaj Men’s Health

„Jak usunąć wodę z ucha?” i inne

14 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

16 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

18 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

20 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

128 Gdzie to kupisz