Tematy z okładki

58 Upalny seks

Kobiety czasem strzelają focha. Tłumaczymy, dlaczego i jak je przekonać do seksu. Ale gdy ona z kolei ma ochotę, Ty przegapiasz sygnały.

64 Mięso na większe mięśnie

Wołowina, wieprzowina, jagnięcina – każde z nich to kilka rodzajów mięsa. Zobacz, jakie fragmenty są dla Ciebie najlepsze.

70 100 sposobów na długie życie

Podręczny zestaw prostych patentów, które pozwolą Ci cieszyć się życiem jeszcze z 70 lat.

76 Dwayne Johnson

Etatowy wojownik obecnie pomaga zwykłym ludziom mierzyć się z wyzwaniami. Naprawdę inspiruje.

88 Fight Club

Gwiazdy kultowego filmu opowiadają o przygodach na planie.

96 Podziemne walki

Brutalność tajskiego więzienia i walka o wolność.

105 Potrafisz działać pod presją?

Zrób test i zobacz, jak sobie radzisz ze stresem.

116 Płaski brzuch bez diety

Czyli jak zdążyć przed latem zrzucić oponę i wydobyć mięśnie na światło dzienne.

Mężczyzna Alfa

18 Niezbędnik

Na lato przyda Ci się sześciopak sportowych butów zaprojektowanych do różnych dyscyplin. Zobacz, na co zwracać uwagę, kupując buty.

20 Sprawdź ciśnienie

Niepokojące nadciśnienie nie daje zauważalnych objawów, a występuje aż u 7% młodych ludzi. Zobacz, jak z nim walczyć na basenie.

22 Najlepsze miejsce na podryw

Naukowcy już wiedzą, w jakich miejscach dziewczyny są nastawione do facetów życzliwiej. I chętniej podadzą Ci numer swojego telefonu.

24 Grill na mięśnie

Popisowy numer na letniego grilla z przyjaciółmi. Zaskocz ich połączeniem soczystej, marynowanej wołowiny oraz krewetek. Prawdziwa uczta Herkulesa.

26 Zdrowe krzyżówki

Brukselkojarmuż, brukselkomuż, jarmużkselka – jak zobaczysz coś takiego na straganie, to kup. To będzie najzdrowsze warzywo świata.

28 Jak zrobić na niej wrażenie

Brak rutyny, spontaniczność i uwaga to według aktorki Evangeline Lilly rzeczy, które zawsze na dziewczynach robią wrażenie.

32 Atmosfera w siłowni

Powietrze w gymie może być przesycone niezdrowymi związkami organicznymi. Zobacz, co zrobić, żeby zminimalizować ryzyko choroby.

34 Jak sobie podnieść IQ

Przed egzaminem porządnie się wyśpij, a poprawisz pamięć o 40%. I weź ze sobą gumę do żucia – poprawia wyniki w testach.

Fight Club

52 Blitzkrieg

W ramach idei przewodniej tego numeru rozprawiamy się raz na zawsze z tłuszczem, bazując na najnowszych doniesieniach naukowych naszego wywiadu.

122 Uzbrojony

Zobacz, jaki sprzęt warto mieć w swoim narożniku, by posłać balast na deski.

88 Podziemny krąg

Jeżeli nigdy nie słyszałeś o tym fi lmie, szybko nadrób zaległości. A potem poznaj twórców i dowiedz się więcej na temat obrazu, który na nowo zdefi niował pojęcie męskości.

Zdrowie

48 W przypadku wypadku

Każdy wypadek ma to do siebie, że jest nieprzewidziany. Ale jeśli zawczasu się przygotujesz, wypadki będą nawiedzać Cię rzadziej.

Zdrowie

82 Lepsze piersi

Dziś znów pierś z kurczaka z sałatą i kuskusem? Tym razem poszukaj w sklepie na innej półce. Ekologiczne kurczaki są zdrowsze.

Fitness

116 Trening z dala od domu

Tym razem na wakacjach zgubisz nie bagaż, a zbędny balast. Spokojnie, w ramach rekompensaty dostaniesz kilka kilogramów mięśni.

120 Elastyczny ciężar

Treningowe systemy podwieszane zmieszczą Ci się nawet w małym plecaku. Nie ma wakacji od treningu!

Paliwo

44 Skarby ziemi

Może i nie mają tyle białka co mięso, ale warzywa to Ty szanuj. Dodają każdemu daniu smaku i wykwintności, a Twojemu ciału zastrzyk zdrowia.

126 Przerwa na szaszłyk

Potrzebujesz tylko 10 minut w fi rmowej kuchni, by przygotować szaszłyk, który aż iskrzyć będzie się od wysokiej jakości białka. Do dzieła.

Związki/Seks

58 Kochanie, dziś nic z tego

Co zrobić, gdy ona jakoś wyraźnie straciła ochotę na seks? A czasy z początku związku, gdy mogliście przez weekend nie wychodzić z łóżka, wydają się odległe, jak raj utracony. Zobacz, dlaczego ona nie chce z Tobą chodzić do łóżka, i co zrobić, żeby to zmienić.