Tematy z okładki

40 3 patenty na odwyk od cukru

Wiesz, że od fast foodów możesz się uzależnić? A skoro się uzależniłeś, możesz też przejść na odwyk.

42 10% tłuszczu

Zrób test i przekonaj się, co Ty wiesz o nadwadze. Wszystko? To do boju.

46 Mięśnie gotowe do akcji

Tom "Kong" Watson zdradza, jak trzeba się przygotować, żeby dotrwać w klatce do zwycięstwa.

58 Burger dobry na cholesterol

Burger z serca wołowego sprawi, że wzmocnisz swoje własne.

68 Seks 7/7

Po latach kultu chudości fetyszem staje się pupa. Oto, jak się z nią obchodzić.

80 Bogaty jak raper

Nawet jeśli nie przepadasz za rapem, zobacz, jak chłopakom udaje się zamienić pasję na duże pieniądze.

101 Zbuduj 6-pak w 28 dni

Jeszcze zdążysz wyrzeźbić mięśnie, które będą Ci służyć długo po wakacjach.

112 Zrzuć 5 kg do lata

Bieganie Cię nudzi? Spokojnie, nie jest to jedyna forma treningu kardio. Oto Twoja alternatywa.

Serwis MH

38 Poderwij dziewczynę marzeń

Boisz się, że ta piękna dziewczyna, którą właśnie zauważyłeś, jest z wyższej ligi i to za wysokie progi na Twoje nogi? Nie pękaj i śmiało pokonaj ten próg.

46 Siła i moc

Zwierzęca siła, nadludzka sprawność oraz sylwetka godna herosa. Tak najkrócej można opisać zawodnika najbardziej prestiżowej federacji MMA na świecie – amerykańskiej UFC.

Mężczyzna Alfa

22 Seks wakacyjny

Wystarczy zaplanować wspólne wakacje z naszym przewodnikiem, by pozornie zwykłe wczasy zmienić w prawdziwą sekspedycję.

24 Chodźcie z nami

Zaledwie 20 minut spaceru dziennie wystarczy, żeby zdecydowanie poprawić sobie zdrowie, kondycję, a nawet być bardziej kreatywnym.

25 Mięśnie na plażę

Przez 11 miesięcy w roku Twoim celem nr 1 jest lepsza sprawność. Teraz chcesz po prostu dobrze wypaść na fotkach z wakacji. Mówisz – masz.

26 Więcej zioła

Nie, nie tego. Załóż małą, legalną uprawę ziół i ciesz się ich smakiem oraz działaniem na Twój organizm. Będziesz silniejszy i dużo zdrowszy.

27 Granaty

Obowiązkowy element męskiej szafy. Podstawa „smart casual”, czyli stylu, który zda egzamin w każdych okolicznościach poza formalnymi spotkaniami, na których oczekiwany jest garnitur i krawat.

28 Firmowe wpadki

Najlepsze historie z imprezy opowiada się z ekscytacją. W podgrupach i rzekomej tajemnicy – pikantne szczegóły. Są jednak takie, o których lepiej w ogóle nie mówić. Oto największe wpadki korporacyjnych integracji.

29 Sarny pod ochroną

Do wypadków z udziałem zwierząt dochodzi sporadycznie i są to najmniej przewidywalne zdarzenia na drodze. Zobacz, jak się zachować, gdy już sarna, dzik czy jeleń wyskoczy Ci przed maskę auta.

30 Lepszego nie było?

Czasem trafia się wyjazd zorganizowany, a na nim obowiązkowo znajdzie się mękoła dowolnej płci, która zatruje życie wszystkim wycieczkowiczom. Sprawdź, czy to nie Ty.

Zdrowie

54 Samopomoc chłopska

Przyzwyczajeni do życia w wybetonowanych miastach po zejściu z asfaltu nagle stajemy się bezbronni jak małe dzieci. Wypadki zdarzają się nawet wytrawnym turystom. Tak, tak, Tobie też. Zobacz, co robić w razie awarii w miejscu, gdzie na przyjazd ratowników będziesz musiał poczekać dłużej niż 5 minut.

Paliwo

58 Oryginalne podroby

Odrzuć kulinarne przesądy. Podroby – jadalne organy wewnętrzne zwierząt – to kopalnia składników odżywczych. Lepsza i tańsza niż suplementy.

76 Kolory tłuszczu

Przeważnie jest biały. Trafia się brunatny, a nawet beżowy. Może zbierać się pod skórą, w brzuchu albo wokół tętnic. Jest niezbędny do życia, ale w nadmiarze je skraca.

Podróże

86 Antyczna siłownia

Do dziś otacza je nimb tajemnicy i nie każdy wie, jak do nich trafi ć. Zurkhaneh, dosłownie "domy mocy", to miejsca spotkań Irańczyków: mężczyzn wielu pokoleń, wielu profesji, których łączy chęć doskonalenia fiycznego i duchowego. Inna kultura, inne przyrządy – cel bardzo podobny.

Osobisty trener

106 Taśmowa produkcja mięśni

Taśmy TRX zajmują w torbie mniej miejsca niż laptop. Mamy nadzieję, że właśnie pomogliśmy Ci spakować się na urlop.

108 Święto mięśni

W siłowni dajesz z siebie wszystko? Świetnie, ale to dopiero połowa sukcesu. Równie ważne jest to, jak o siebie dbasz między treningami.