Tematy z okładki

24 Najlepsze słuchawki dla aktywnych

Nie musisz przebijać się przez fora. Te słuchawki kupuj w ciemno.

39 Zamień brzuch na sześciopak

Trening Liama McIntyre’a, który zapewnił mu sylwetkę gladiatora.

44 Opanuj stres

Jak zmienić swoją pracę w miejsce zdrowsze, przyjemniejsze i relaksujące.

48 13 powodów, by kupić dziś prezerwatywę

Nie lubisz kondomów? Zobacz, jakie bywają tego konsekwencje. Konkrety.

52 Wakacyjny kurs uwodzenia

Jak poderwać dziewczynę za granicą, żeby się nie ośmieszyć.

58 Zdasz każdy egzamin

Mózg jest jak mocny silnik. Potrzebuje dotarcia i dobrego paliwa.

66 Przyspiesz metabolizm

A dokładniej - wyreguluj go, żeby pracował na stale wysokich obrotach.

80 Większe mięśnie bez mięsa

Surowe warzywa i owoce pozwolą Ci odsłonić ukryty sześciopak.

100 Wypchaj T-shirt bicepsem

Znudzony hantlami i sztangą? Zacznij ćwiczyć bicepsy na bramie.

Raport MH

52 Dziewczyna dla Polaka

Mieszkanki innych krajów mogą być przyzwyczajone do zupełnie innego charakteru podrywu niż dziewczyny, z którymi chodziłeś do szkoły. Zobacz, jak się połapać w tych różnych kodach, i naucz się tak zachowywać na pierwszej randce za granicą, żeby na koniec ona chciała umówić się na drugą.

Mężczyzna alfa

24 Muzyka w uszy

Gdybyś żył w Nowym Jorku w latach 80., nie przejmowałbyś się innymi ludźmi i rozstawiał na boisku do kosza boomboxa, który nadawałby rytm waszej grze. Ale żyjesz w XXI wieku i lepszym rozwiązaniem są słuchawki. W nich słyszysz lepiej i nie narażasz się na ataki zwolenników innej muzy. Oto najlepsze słuchawki dla sportowców.

28 Chcemy więcej

Seksu oczywiście. To taki postulat, który każdy z nas mógłby wypisać sobie na koszulce. Zobacz, co zrobić, żeby i ona chciała tego samego.

30 Podnieś mięśnie z podłogi

Sprzęt? Jaki sprzęt? Kawałek podłogi wystarczy. Odłóż na kwadrans numer MH, który czytasz, i padnij na glebę, by wstać z niej w lepszej formie.

32 Azjatycki burger

Stary znajomy w wersji słodko-kwaśnej z orientalnymi sosami i własnoręcznie zrobionymi piklami. Banzai!

33 Ręce do góry!

Dłoń człowieka jest jednym z najprecyzyjniejszych narzędzi wymyślonych przez przyrodę. Niestety, jest też delikatna. Zobacz, jak sobie poradzić z kontuzjami "chwytaków".

34 Jak nosić kurtkę pilotkę

Znowu wróciła jako ikona stylu, po tym, gdy Ryan Gosling nosił ją w filmie "Drive". Granatowa wiatrówka-pilotka to rzecz, na którą warto wydać pieniądze.

36 Krew w piach

Szarpiesz się codziennie na maksa, żelastwo śmiga, aż miło, panie na siłowni zerkają obiecująco i wszystko niby pięknie. Niby, bo, kurde balans, cała robota jak krew w piach - żadnych efektów, zero, null.

Zdrowie

42 Chroń serce, myjąc zęby

Zdawałeś sobie sprawę, że prawie 800 tysięcy Polaków nie ma szczoteczki do zębów? A ilu ma, ale nie używa? Całe miasto wielkości Krakowa codziennie ryzykuje zdrowiem, sądząc, że najwyżej się wstawi sztuczną szczękę. To błąd – zagrożenie jest dużo większe niż tylko estetyczne.

Paliwo

46 Jedzenie na jeszcze lepszy seks

Erekcja jak wieża Eiffla, ejakulacja jak islandzkie gejzery, długodystansowość i wytrzymałość żółwia z Galapagos. A wszystko to w zasięgu ręki i portfela. Wystarczy tylko wiedzieć, co kupować w sklepie spożywczym. Jedyny koszt po takim menu to nowe łóżko, które będziesz musiał kupić.

Fitness

70 Trenuj jak dziewczyna

Żyłeś dotychczas w przekonaniu, że dziewczyny trenują jak... dziewczyny? Miałeś, stary, rację. Jeśli jednak wydaje Ci się, że ich trening to pestka, spróbuj go wykonać, a na własnej skórze i obolałych mięśniach przekonasz się, że słaba płeć bywa mocna, oj, bardzo mocna.

Styl

106 Styl na co dzień. 24/7

Wyrzeźbione ciało przyniosło mu fortunę, dlatego jesteśmy ciekawi, jak trenuje Adam Senn. Poznajcie nową twarz (i świetnie wyrzeźbiony sześciopak) domu mody Dolce&Gabbana, jego metodę na budowanie mięśni i na to, jak wyglądać świetnie nawet w czasie treningu.