Tematy z okładki

24 Fit&Fun

Czyli bądź aktywny i zabawny, a ona nigdy Cię nie zdradzi.

54 Mocne serce

Zamiast łykać gorzkie tabletki, powalcz o zdrowie w przyjemny sposób.

56 3 cechy dobrego konta

Zobacz, jak bezpiecznie poruszać się w świecie internetowej bankowości.

58 60 sek do lepszego zdrowia, związku i seksu

Najszybsze patenty psychologów na poprawę jakości życia.

68 Sprawdzone suplementy

Sprawdzamy, czy suplementami można zastąpić tradycyjne jedzenie.

74 Nie możesz schudnąć?

Sprawdź, czy dysponujesz realną bronią w walce z kilogramami.

84 48 produktów

Co jeść, aby wzmocnić ciało, duszę, mózg, libido i być zawsze w formie.

90 Ciało jak maszyna

Będziesz szybszy, silniejszy, wytrzymalszy, jeżeli stuningujesz organizm.

98 Szeroka klatka w 28 dni

Na słońce i na deszcz, czyli trening obwodowy outdoor i indoor.

100 Smukły, szybki, silny

Amerykański plan treningu, który daje najszybsze efekty na świecie.

Serwis MH

43 Gol w 3 aktach

Tajemnice sukcesu najlepszych piłkarzy naszej reprezentacji. Zobacz, jak trenować, żeby trafić do drużyny marzeń.

54 Przyjemne, a leczy

Zdrowy styl życia kojarzy się głównie z odmawianiem sobie przyjemności. Udowadniamy, że to nieprawda.

62 Pokonaj opór

Jeśli uda Ci się nauczyć, jak pokonać opór wody, po wyjściu na brzeg będziesz szybszy, silniejszy i większy. Wszelkie opory znikną.

Mężczyzna alfa

24 Powstrzymaj ją

Zdrada w związku to trudna próba i niewiele par przechodzi ją zwycięsko. Oto system wczesnego ostrzegania o kryzysie oraz sposoby, żeby zapobiec zdradzie.

26 Żeby nie swędziało

Niektórym komary odbierają całą przyjemność grillowania i wycieczek po lesie. A my mamy metody, jak stać się dla bestii niewidzialnym.

28 Trening Batmana

Co prawda nie ratujesz świata, ale z czasem u Ciebie krucho? Podczas najbliższej sesji wypróbuj najszybszy i najbardziej wszechstronny trening.

30 Piraci z Mazur

Po uporaniu się z komarami (str. 26) możemy spokojnie jechać nad jeziora. Ten 15-minutowy trening sprawi, że swoim kajakiem będziesz mógł się ścigać z motorówką.

34 Warzywo dla towarzyskich

Zapobiega miażdżycy tętnic, chorobie wieńcowej, nowotworom, zawałom, udarom i jeszcze obniża poziom złego cholesterolu. Co to takiego? Cebula. I możesz z niej przyrządzić wiele interesujących dań.

36 Meeting plan

Specjaliści twierdzą, że najwięcej czasu w pracy marnotrawi się na źle przygotowanych zebraniach. Zobacz, jak zorganizować naradę, żeby zamiast jałowej dyskusji można było wypracować kreatywne rozwiązania.

38 Zamszowe mokasyny

Mokasyny od lat 90. źle się Polakom kojarzą, ale zapewniamy, że chodzi o zupełnie inne mokasyny. Zamszowe, noszone na gołą stopę, są hitem sezonu. Rzuć tylko okiem, jak i do czego je nosić.

40 Euro koko

6 absolutnie pewnych sposobów na to, aby podczas rozgrywek Euro 2012 znienawidzili Cię i koledzy, i sąsiedzi. Zacznij od tego, że zapraszasz do siebie kumpli na mecz i nie kupujesz piwa, bo to takie prostackie.

Trener MH

98 Na każdą pogodę

Synoptycy zapowiadają kapryśne lato, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie trening obwodowy w dwóch wariantach – outdoor i indoor.

100 Wyciśnij więcej

Utknąłeś w miejscu i nie możesz pobić swojego rekordu? Problemem może być nie brak siły, a niewłaściwa technika. Zobacz, jak dać klatce naprawdę porządny wycisk.

Paliwo MH

109 Szpinak z patelni

Jajko i szpinak to para idealna. Jedno i drugie ma mało kalorii. Jedno i drugie wpływa na wzrost tkanki mięśniowej. Na dodatek są pyszne.

112 Bombowy ogórek

Zielony kolor koi nerwy, a ubogi skład sprawia, że pozbędziesz się tłuszczu. Oto przepisy na świeże i lekkie ogórkowe menu.

Styl MH

135 Buty jak nowe

Ślady noszenia nie przeszkadzają dobrym butom, tak jak zmarszczki nie przeszkadzają męskiej twarzy. Pod warunkiem że jest to twarz odpowiednio zadbana.

138 Dopasuj pasek

W formalnym stroju sprawa jest prosta: pasek powinien być w kolorze butów, wykonany ze skóry o podobnej fakturze. Ale ta reguła dotyczy tylko garnituru.

Chillout

145 Owoce x 2

Zmysłowe połączenie owoców morza z cytrusowymi, skropione sosem balsamiczno- -gruszkowym, to jest właśnie to, co zmieni zwykłą kolację w kulinarne szaleństwo.

150 Tak jak w życiu

Prawdziwa piłka nożna najlepsza jest w oryginale – żadna fabuła nie pokaże tych emocji. Oto prawdziwe historie z życia, w których więcej jest emocji niż w niejednym filmie.