Tematy z okładki

32 Spalaj o 24% szybciej

Siedem prostych zmian, dzięki którym będziesz zdrowszy i mniej zestresowany.

51 Seks giełda

Wykorzystaj prawa ekonomii i zyskaj długofalowy zwrot swoich inwestycji na erotycznej giełdzie.

54 5 drinków z wykopem

Napoje energetyzujące naprawdę działają! Czy jednak wszystkie składniki są potrzebne?

56 Pełny obraz

Są obszary rzeczywistości, których po prostu nie dostrzegasz. Nie widzisz zagrożeń, przegapiasz okazje, zbyt koncentrując się na jednym. Sprawdź, jakim typem jesteś i zobacz, jak swoje słabości zmienić w zalety.

62 Nowa sylwetka w 6 tygodni

Redaktorzy MH na własnej skórze przetestowali skuteczność swoich własnych rad. Zobacz rezultaty!

82 Wzór na sześciopak

Naukowe podstawy budowania mięśni. Teoria też jest ważna.

99 X-Men 2011

Herosi MH przekraczają granice ludzkich możliwości.

115 Rock hard body

Program, który przyspieszy Twój metabolizm i wyrzeźbi ciało w takim tempie, że już po miesiącu zobaczysz znaczącą różnicę.

122 3 cm w bicepsie w 3 tygodnie

Mięsień, który imponuje najbardziej, urośnie Ci ekspresowo.

Mężczyzna alfa

34 Mięśnie pod lupą

To, jak wyglądają Twoje muskuły na zewnątrz, zależy od tego, jakie są wewnątrz. Zobacz, co zwiększa ich obwody i zacznij budować sylwetkę cegła po cegle.

38 Gospodarka wodna faceta

Mężczyźni pocą się bardziej niż kobiety. W ten sposób organizm się schładza, ale też traci bezcenne elektrolity. Zobacz, jak utrzymać ich poziom.

40 Kod dostępu

Jeżeli nie zrozumiesz kodów, które ona do Ciebie wysyła, możesz nie mieć nawet okazji pokazać jej, jakim jesteś fantastycznym facetem.

46 Klasyczny granat

Kobiety zawsze pociągała sportowa elegancja, a granatowa marynarka jest jej odzwierciedleniem. Jak, kiedy i z czym ją nosić.

Serwis MH

58 Atak Obcych

Twoje ciało już lata temu zostało skolonizowane przez niewidzialne obce istoty z innego wymiaru – bakterie. Ale spokojnie: nie wszyscy Obcy są groźni.

62 Redaktorzy doświadczalni

Trzech upartych redaktorów MH udowodniło sobie i Wam, że jak się chce, to się da! Mięśnie zbudowane w 6 tygodni.

68 Swingersi

Redaktor MH nie zna granic poświęcenia dla pracy. Sam na własnej skórze, z niewielką pomocą koleżanki, zbadał środowisko brytyjskich swingersów.

76 Owoc do zadań specjalnych

Gwarantują większą wydolność, ostrzejszy wzrok i wyższą sprawność seksualną. Przedstawiamy męską owocową listę przebojów.

86 Co ma szczęście do pieniędzy

Kilka porad, jak zrozumienie statystyk dotyczących zadowolenia może zmienić na korzyść Twój emocjonalny bilans zysków i strat.

92 Zapaśnicy z Pakistanu

Bez udawania, bez dopingu i krzykliwej oprawy, wojownicy pehlwani walczą wprost na ziemi. Krew, pot i łzy kolejnych pokoleń zapaśników uświęcają arenę pojedynku.

99 Drużyna o stalowej woli

Sześciu facetów, którzy potrafili udowodnić, że pokonać można wszystko, nawet złośliwość losu i własne słabości. Bohaterowie bez grama przesady.

105 Czeski łącznik

Serpentyny, drewniane mostki, wąskie ścieżki zjazdowe, karkołomne tory downhillowe i malownicze szlaki wśród potężnych skał – w Czechach każdy rowerzysta znajdzie

Osobisty trener

115 Mięśnie instant

Gdy nie ma czasu na żmudny trening, musisz przyspieszyć metabolizm. Oto najszybszy trening świata.

118 Sztanga nie taka prosta

Łamana sztanga, dzięki możliwości różnorodnego chwytu, pozwala Ci trenować te partie mięśni, o których wcześniej zapominałeś.

120 Spadaj, cholesterolu

Plan treningowy nie tylko doda Ci krzepy i pozbawi brzucha. Ochroni Cię też przed chorobami, które czyhają na tych, którzy tylko leżą na kanapie.

122 Biceps z piłki

Kto by pomyślał, że piłka szwajcarska może przyspieszyć budowanie mięśni, które później rozpychają Ci dumnie rękawki T-shirta? A jednak. Sprawdź sam.

Chillout

141 Giełda kultury

W prasowych zapowiedziach aż się roi od koncertów, meczów, wystaw. Czy na każdy warto iść? Niekoniecznie. My podpowiadamy, których przegapić nie warto.

142 Podróże: palio w Sienie.

Najsłynniejsza gonitwa świata odbywa się od kilkuset lat na rynku tego przepięknego, historycznego miasta. To zaledwie półtorej godziny lotu stąd.

144 Kuchnia

Gdy temperatura randki osiąga punkt wrzenia i chcesz na chwilę ostudzić atmosferę, podaj chłodnik. Chłodnik z melona i szaszłyk z sera feta i świeżych malin udowodni, że jesteś facetem z wyobraźnią.

146 Muzyka

Jazz to nie tylko muzyka dla koneserów o wyrafinowanym smaku. To gatunek tak pojemny, że każdy może znaleźć w nim coś dla siebie. Zobacz, co poleca wybitny pianista jazzowy Kuba Stankiewicz.

Styl

135 Krótkie spodnie

O facetach z charakterem mówi się, że wiedzą, jak nosić spodnie. Również te krótkie. Zobacz, jak nosić szorty w każdym wieku.

138 Era Aviatora

Nosili je prezydenci, legendarni przywódcy i artyści. Aviatory i Wayfarery – okulary, które podkreślają charyzmę. A przy okazji chronią przed słońcem.

Trener paliwo

127 Białko w płynie

Men’s Health pomoże Ci przygotować koktajle białkowe zawierające zestawienie wartości odżywczych, idealne dla Twoich potrzeb.

132 Jak z Chin

To, że danie jest szybkie, nie oznacza, że masz do czynienia z fast foodem. Oto świetny sposób na błyskawiczną, smaczną i budującą mięśnie potrawę.