Tematy z okładki

30 Pizza, która zwalcza stres

Stres można pokonać różnymi sposobami. Można go wypocić, można chodzić na jogę, słuchać muzyki relaksacyjnej, ale można się też zrelaksować... jedząc. Przepis na pizzę, która koi głód i nerwy.

52 Messi, Kaka, Gerrard...

Największe gwiazdy futbolu mówią, co ich kręci w tej grze. I pokazują, jak wykonać te wszystkie sztuczki, które sprawiają, że kibice szaleją na trybunach, a przeciwnicy opuszczają głowy ze wstydu. Jeśli się uczyć, to od najlepszych.

78 Jej orgazm

Dla nas orgazm jest jak ubezpieczenie u Lloyd’sa. Może być lepszy lub gorszy, ale jest. Praktycznie gwarantowany. One nie mają tak łatwo. Dziś za sukces uważa się, że aż 87% kobiet w ogóle przeżywa orgazm. Ale można to zmienić. Wszystko w naszych rękach. No, nie tylko rękach...

88 Dieta faceta

To, że w liceum zjadałeś na obiad górę ziemniaków, dwa schabowe, zagryzałeś ciastem i byłeś szczuplutki jak szczypiorek, nie znaczy jeszcze, że dziś, gdy masz lat 30, możesz się objadać tak samo. Co jeść, gdy masz 20, 30 lub 40 lat.

96 Nigdy jej tego nie mów

Jest kilka takich tekstów, które nam wydają się zupełnie neutralne i bezpieczne, natomiast kobiety reagują na nie jak byk na płachtę. Przypomnij sobie na przykład, ile razy w tym tygodniu powiedziałeś jej, żeby się uspokoiła?

102 7 odkryć uratuje Twoje serce

Trudno uwierzyć, ale wszystko wskazuje na to, że już za kilka lat będziemy mogli zapomnieć o zawałach serca, które dziś zabijają ponad 100 tysięcy Polaków rocznie. Nowe metody diagnostyczne, nowe leki, nowe techniki. Spora dawka nadziei.

128 Tylko mięśnie, zero tłuszczu

Program treningowy, który sprawi, że urosną Ci mięśnie, a zniknie tkanka tłuszczowa. Czyli siłowe dwa w jednym. Czegóż więcej potrzeba?

Wyzwania

98 Skrzydła z plecaka

Paraglajdy to najtańsza i najbardziej dostępna forma latania. Nie musisz być supersprawny, żeby wzbić się w powietrze. Wystarczy ukończyć kilkudniowy kurs i już można poczuć się jak ptak. Minimum sprzętu, maksimum adrenaliny.

Zdrowie i paliwo

72 Dieta mundialowa

Zbliża się mecz. Siadasz przed TV i coś byś przekąsił... Masz do wyboru: albo będzie to coś zdrowego, albo bezwartościowe śmieci. My podpowiadamy, jak rozpoznać, co jest czym.

74 Pułapki, których możesz uniknąć

Pozornie błahe, w gruncie rzeczy jednak bardzo poważne błędy, które mogą wpędzić Cię w kłopoty ze zdrowiem. Zobacz, jak ich uniknąć.

Fitness i sport

28 Góra mięśni w 15 minut

15-minutowy trening, który z górnej części Twojego ciała zrobi górę stalowych mięśni.

70 Skoncentruj się na dziś

Maciej Żurawski radzi, jak skupić się na bieżących zadaniach, by odnieść sukces w przyszłości.

108 Podkręć obroty

Ćwiczysz, ćwiczysz, mięśnie rosły, rosły i nagle przestały? To normalne. Teraz musisz wejść o poziom wyżej. My podpowiadamy, jak..

Kariera i stres

110 Nie daj plamy w knajpie

Zaprosiłeś ją na kolację do dobrej knajpy, w której jeszcze nie byłeś. Trochę boisz się, że popełnisz jakąś gafę. Przeczytaj ten tekst, a unikniesz tych najgorszych.

Styl

85 Szczupły od zaraz

Zanim uda Ci się zrzucić parę kilo, musi upłynąć trochę czasu. Cudów nie ma. Ale są triki, które pozwalają tuszę zatuszować. Wystarczy odpowiednio się ubrać.

Męskie sprawy

68 Ile metrów ma bramka?

Znasz się na piłce? Spróbuj swoich sił i rozwiąż test. Pytania nie są łatwe, ale nagrody są naprawdę pyszne.

122 Dlaczego niebo jest niebieskie?

Dzieci potrafią pytać. A czy Ty umiesz odpowiadać? Ściąga, która pomoże Ci odpowiedzieć na te najtrudniejsze pytania.

Stałe rubryki

10 Od redaktora

14 Zapytaj Men’s Health

\"Czy można spać z psem\" i inne

16 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

18 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

20 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

22 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

24 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

136 Gdzie to kupisz