Tematy z okładki

46 Czy jesteś facetem z charakterem?

Każdy z nas lubi myśleć o sobie jako o uosobieniu odwagi, prawości, rzetelności... Ale czy na pewno taki właśnie jesteś? Wypełnij test i spójrz prawdzie w oczy.

68 13 mitów o zdrowiu obalonych!

Myj zęby trzy razy dziennie, regularnie rób sobie prześwietlenia, nie wychodź na dwór z mokrą głową, zawsze myj ręce po sikaniu... Prawdy oczywiste? Niekoniecznie. Aż trzy z tych zaleceń są nieprawdziwe.

76 Jedz do syta i chudnij

Odchudzanie nie musi wcale oznaczać jakichś potwornych wyrzeczeń. Są sposoby na to, żeby się odchudzać, nie przymierając głodem. Oto jeden z nich. Na dodatek błyskawiczny. Dieta kapuściana.

86 Płaski brzuch bez siłowni

Jeśli z niechęcią myślisz o nadchodzących wakacjach, bo zza paska wylewa Ci się nadmiar pozimowego tłuszczyku, ale nie masz czasu na siłownię, zobacz, jak doprowadzić się do porządku w 6 prostych krokach.

88 W łóżku bądź ekspertem

Jak ją poderwać, co one lubią, po czym poznać, kiedy ma na coś ochotę, a czego wolałaby nie robić? Posłuchaj młodej sąsiadki, naszego eksperta i szpiega w świecie kobiet. Szczegółowe podpowiedzi – gdzie, jak i co – znajdziesz też na stronie 56.

Zdrowie i paliwo

54 Spaleni słońcem

Ze słońcem jest jak z alkoholem – najlepsze jest w umiarkowanych dawkach. A jeśli jesteś jasnoskórym blondynem, lepiej w ogóle go unikaj.

94 Kolorowa dieta

Czy natura miała jakiś cel w oznaczaniu kolorami poszczególnych roślin? Pewnie tak. Skorzystaj z jej podpowiedzi i zacznij jeść zgodnie z kolorami.

Sport i wyzwania

48 Jak ryba w wodzie

Wciąż nie potrafisz pływać? Przeczytaj ten tekst, a będziesz wiedział, jak się tego nauczyć. Pływasz od dziecka? Zobacz, jak robić to jeszcze lepiej.

64 Mountainboarding

Ten nowy sport docenią snowboardziści i deskorolkarze stęsknieni za adrenaliną. Deska na dużych kółkach? Brzmi dziwnie, ale zabawa jest niesamowita!

118 Trzeba mieć mocne plecy

Zestaw ćwiczeń, które pomogą Ci wzmocnić plecy i uformować je w kształt litery V. Mocne plecy przydają się zawsze i wszędzie.

Seks

58 Wszystko w Twoich rękach

Gdzie jej dotykać, poza tymi miejscami, które podpowiada Ci instynkt, żeby przyjemnie było i jej, i Tobie.

Męskie sprawy

74 Wytrwać pod ostrzałem

Jerzy Dudek opowiada, jak udaje mu się wytrzymać pod gradem piłek i nieprzychylnych opinii. I nawet po porażce stanąć między słupkami bez drżenia nóg.

82 Szkoda nerwów

Są na świecie rzeczy, które potrafią nawet świętego wyprowadzić z równowagi w kilka sekund. Szkoda nerwów! Zobacz, jak nie dać się już więcej wkurzyć.

122 Pochwała lenistwa

Lenistwo jest podobno grzechem. I jak każdy grzech, jest bardzo przyjemne. Chcesz sobie poleniuchować, ale czujesz się głupio, nic nie robiąc? Nie krępuj się, potrzebę lenistwa da się uzasadnić.

Stałe rubryki

8 Od redaktora

12 Zapytaj Men’s Health

„Jakie ryby są najzdrowsze?” i inne

16 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

18 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

20 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

22 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

24 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

128 Gdzie to kupisz

Dodatek specjalny Wyglądaj świetnie

96 Zatuszuj braki

Nikt nie jest idealny. Ten ma za krótkie nogi, ów za wąskie ramiona, jeszcze inny jest za niski. Te wszystkie drobne „usterki” można zatuszować odpowiednio dobranym ubraniem.

100 Romans w biurze

Zdarza się taka namiętność, że po prostu nie ma czasu do stracenia. Żeby nie przegapić niepowtarzalnej okazji, musisz być przygotowany na błyskawiczną akcję. Co musi mieć w szufladzie biurka przewidujący facet?

102 Prosto ze sklepu

Nowy sezon, pora więc uzupełnić garderobę. Na szczęście, żeby kupić coś fajnego, wcale nie trzeba już jechać za granicę. Zobacz, co znajdziesz w polskich sklepach.

110 Kosmetyczne zmiany

Do zadbanych mężczyzn kobiety lgną jak muchy do miodu. Oto polepszacze urody, które, zdaniem naszych specjalistów od pucu i piciu, powinieneś mieć w łazience.