Tematy z okładki

30 Facet alfa

Zobacz, jak podnieść poziom testosteronu, a później sprawdź na str. 50, jak zwiększyć liczbę plemników. Samiec alfa powinien mieć potomka.

41 Trening na miarę

Dopiero gdy sprawdzisz, w jakiej formie tak naprawdę jesteś, będziesz mógł ułożyć trening skrojony dokładnie pod Ciebie.

66 Twardy, szybki, silny

Lewis Hamilton już osiągnął tyle, ile innym nie udało się przez całe życie. Jego sposób na sukces? Determinacja, twardy charakter i... coś jeszcze. Sprawdź sam, co.

80 Żeby schudnąć, musisz więcej jeść

Zapomnij o dietach, podczas których chodzisz głodny jak pies, a efektu i tak nie widać.

88 Liczba, która uchroni Cię przed zawałem

To nieprawda, że zawał serca nie grozi młodym. Na szczęście to od Ciebie zależy, czy Cię dopadnie, czy nie.

92 Amerykańscy trakerzy

Koniec wymówek, że masz za dużo pracy, że nie masz warunków, że... (tu wpisz swoją wymówkę). Zobacz, jak ćwiczą kierowcy ciężarówek.

114 6-pak ze stali

Wzmocnij mięśnie całego korpusu, by poprawić osiągi w każdym sporcie. Tarkę na brzuchu dostaniesz w gratisie.

Mężczyzna Alfa

17 Najlepszy trening pod słońcem

Siłownia może być Twoją drugą naturą, ale z punktu widzenia zdrowia bardziej służy nam wysiłek fizyczny bliżej Natury przez duże N.

20 Równa babka

Jeśli Twoja dziewczyna ma same przyjaciółki, lepiej poszukaj jej kumpli – badania wykazują, że nie pożałujesz tej decyzji.

24 Ziemniaków nie zostawiaj

Nie miej oporów przed jedzeniem ziemniaków. Zawarta w nich oporna skrobia zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelita.

30 Sześć minut na 100%

Jeśli lubisz treningi, które są krótkie i skuteczne, mamy coś dla Ciebie. Wyższy poziom testosteronu dostaniesz w pakiecie.

Fitness

92 Mięśnie na parkingu

Jeśli oni mogą być w formie, chociaż spędzają za kółkiem 300 dni w roku, Ty nie masz wymówki. Oto mięśnie wykute w pyle amerykańskich szos.

105 Bez grama tłuszczu

Zrób gruntowny tuning swojej sylwetki. Postaw na ostre treningi metaboliczne, by zbudować silne ciało bez grama zbędnego tłuszczu.

108 Na kolana!

Nie pozwól, by głupia kontuzja wyłączyła Cię z rywalizacji na długie miesiące. Wykorzystaj ten trening, żeby od jutra mieć iście stalowe kolana.

112 Prościej już chyba nie można

Zapomnij o kolejkach do sprzętu. 10 ćwiczeń z pojedynczą hantlą zastąpi Ci całą siłownię.

Seks

48 Białe plamy na mapie

Jej orgazm jest celem wyprawy, ale nie musisz tam podążać utartym szlakiem. Wypróbuj nowe ścieżki.

54 Wielkie łowy

To nie było zwykłe polowanie. To były zorganizowane łowy, aby przekonać się, jak wygląda współczesne uwodzenie.

76 Moc z Tobą

Panowie, ołówek do ręki – przystępujemy do egzaminu z wiedzy o seksie. Bez nerwów: do każdego pytania jest dołączona ściąga.

Zdrowie

50 W obronie plemników

Od kilkudziesięciu lat liczba plemników w porcji nasienia systematycznie spada. Odwróć ten trend i zawsze miej zapas amunicji.

70 Penis inter pares

Teoretycznie możesz powiększyć sobie penisa. Ale raczej nie musisz. W końcu znamy jego średnią długość. Jesteśmy pewni, że masz więcej.

Paliwo

44 Sery przed desery

We Francji sery kończą posiłek przed deserem, ale same też genialnie smakują i tryskają zdrowiem. Wyciągnij z nich to, co mają najlepszego.

80 Jedzenie jak narzędzie

Oto plan, który pozwoli Ci wreszcie zbudować i utrzymać takie ciało, o którym zawsze marzyłeś.

60 Rób sobie jaja

Kopalnia wzorcowego białka, skarbnica witamin, spichlerz minerałów, źródło luteiny i lecytyny z minimalną ilością złego tłuszczu. Cud? Nie, jajo.

110 Gołe fakty

Niektóre fitnessowe teorie są tak samo realistyczne, jak komiksy o superbohaterach. Tymi koncepcjami nie warto się przejmować.

Styl

125 Army of lovers

Niby zarost jest seksowny, ale w kluczowym momencie zaczyna się marudzenie, że drapie. Niby mężczyzna ma być zadbany, ale żeby nie było widać, że zależy mu na wyglądzie. I tak jest ze wszystkim. Zapytaliśmy więc 560 kobiet, czego one właściwie chcą. Teraz już wiemy.