Tematy z okładki

22 Czy ona lubi seks?

Po czym to poznać? Przede wszystkim unikaj tych spiętych, które nie mają poczucia humoru.

24 Tabletka na stres

Daj sobie spokój z prochami. Omega-3 sprawi, że spojrzysz inaczej na własne problemy.

35 Fast food z okejem MH

Nie ma nic złego w sieciowych knajpkach, pod warunkiem że skorzystasz z naszego przewodnika.

50 24 szybkie patenty na serce ze stali

Zasady, których przestrzeganie zapewni bezawaryjną pracę Twojej najważniejszej pompy. Aż do setki.

54 Twoja gra o tron

Jedz i ćwicz jak Kit Harington z „Gry o tron”. Wystarczy 5 tygodni, by każde królestwo legło u Twych stóp.

68 Sylwetka na talerzu

Tych 7 przepisów przyda Ci się na każdą okazję.

76 Najlepszy przewodnik po siłowni

Wszystkie sprzęty mają swoje plusy i minusy. Sprawdź, na które postawić w pierwszej kolejności.

107 Rower, treningi, gadżety, trasy, rady mistrzów

Sezon rowerowy w pełni. Na co Ty jeszcze czekasz?

Serwis MH

40 Zapach faceta

Od tego, jak pachniesz, może zależeć Twój sukces zarówno u kobiet, jak i w pracy. Zobacz, od czego zależy naturalny zapach człowieka i jak można ewentualnie go poprawić.

44 Nowoczesne związki

Kiedyś było jasne, że gdy się coś zepsuło, to się to naprawia. Teraz wyrzucamy to bez większego żalu, żeby sprawić sobie nowy model. Jak w dzisiejszych czasach stworzyć trwały związek?

22 One wiedzą to lepiej

Lesbijki mogą być najlepszymi nauczycielkami seksu dla faceta. Zobacz, jakie mają patenty na rozkosz, i spróbuj to powtórzyć dzisiaj w domu.

24 Optymiści są zdrowsi

Pesymiści mają wyższe ciśnienie i częściej też umierają na zawał serca. Zobacz, jak negatywne myśli wpływają na nasz organizm i zdrowie.

25 Łut szczęścia

Mówi się, że wiara w swój szczęśliwy los faktycznie pomaga osiągnąć cel. Podobnie działa wiara w amulety. Na rozmowę kwalifi kacyjną włóż "szczęśliwy" krawat.

26 Tuńczyk w wersji lux

Najazd niespodziewanych gości nie musi być katastrofą. Przyrządź im tuńczyka w sosie Mornay. A co! Brzmi światowo i wcale nie jest trudne.

28 Dzianina rządzi

W tym sezonie sweter z cienkiej dzianiny – lnu lub bawełny – jest niezbędnym elementem garderoby każdego faceta, który lubi sportową elegancję. Tego lata powinien mieć zdecydowany kolor.

30 Hantle w dłoń

Większe mięśnie są w zasięgu ręki i nie marudź, że nie masz czasu chodzić do siłowni 3 razy w tygodniu. Przecież wystarczy para hantelek i kawałek miejsca. Włączasz sobie "Grę o tron" i do dzieła.

31 Jak MacGyver

Czasami, gdy pojawi się problem z autem, nie trzeba szukać warsztatu ani narzędzi. Wystarczy ruszyć głową i wykorzystać to, co jest pod ręką. Na przykład złożoną gazetę Men’s Health albo jabłko.

32 O co Ci chodzi?

Oto najlepsze, sprawdzone sposoby, jak doprowadzić do szału swoją partnerkę i zagwarantować sobie brak seksu przez następny tydzień. Zacznij od tego, że porównasz jej kuchnię do kuchni swojej mamy.

Zdrowie

50 Serce na gwarancji

Musi Ci wystarczyć na długo. Jeśli nie zadbasz o nie teraz, zaraz, za kilka-kilkanaście lat może zacząć szwankować i poważnie ograniczyć Twoje osiągi. Oto 24 patenty na zdrowe serce. Na przykład kochaj się częściej: faceci, którzy uprawiają seks tylko raz w miesiącu, są o 45% bardziej narażeni na choroby serca.

Paliwo

68 Co tygrysy lubią najbardziej

To może być jeden z powodów kłótni w związku – Ty lubisz mięso, a ona mogłaby jeść codziennie rukolę. Zamiast się obrażać za brak steku, sam opanuj tych 7 przepisów na dania z mięsa (niektóre nawet z rukolą). Są szybkie i świetne, a każde z nich to danie do zadań specjalnych: na energię, na zrzucenie oponki, na kreatywność czy na masę.

Fitness

74 Siłownia jak laboratorium

Pierwszy raz w fi tness klubie? Zaawansowanie technologiczne, ilość wszelakich paneli, zegarów czy „przycisków” może porazić. Ich zadaniem nie jest jednak utrudnienie Ci życia, tylko pomoc w uzyskaniu jak najlepszej formy w jak najkrótszym czasie. Ten przewodnik na pewno Ci w tym pomoże.

Dodatek specjalny

107 Wskocz na rower

Tu znajdziesz wszystko: trening, który przygotuje Cię do poważniejszych wypraw, patenty topowych zawodników różnych kolarskich dyscyplin – jak trenować, jak jeść i jak ustawić sprzęt – pomysły na wakacyjne trasy i rady, jak uniknąć kontuzji. I dodatkowo masę sprzętu.