Tematy z okładki

28 Płaski brzuch

Krótkie biegi interwałowe to bardzo skuteczna broń w spalaniu tłuszczu.

30 Gra o tron

Nikolaj Coster-Waldau, gwiazda kultowego serialu, zdradza swój sposób na sukces i świetną sylwetkę.

51 Kondycja na talerzu

7-dniowy plan na rozpoczęcie dnia: szybko, energetycznie i zdrowo.

62 25 patentów na dłuższe życie

Zacznij od artykułu na s. 62, a potem przeczytaj o zdrowotnych walorach kawy. Poczujesz się lepiej.

64 Wrzuć wyższy bieg

Zobacz, jak zmienić szkodliwe nawyki i skąd wziąć energię do zmian.

69 Więcej siły w 1 pigułce

Spirulina – hit ostatnich miesięcy – to megadawka energii.

71 Lepsza pamięć w 7 dni

Pamięć i koncentracja są jak mięśnie. Wystarczy 15 minut dziennie, żeby w krótkim czasie poprawić IQ.

74 Seks w jakości HD

Oto mecz kobiety vs mężczyźni, który kończy się fantastycznym remisem. I to niejednym.

89 Rock hard body

Najszybsze treningi. Zbudujesz nawet 5 kg mięśni w 28 dni.

Mężczyzna alfa

34 Postaw na zmysły

Droga do serca kobiety nie wiedzie przez żołądek, tylko jej nozdrza. Zobacz, jak ją uwieść tego wieczoru, wykorzystując smaki i zapachy.

36 Ślady krwi

Nie trzeba zaraz wzywać CSI, żeby dowiedzieć się czegoś o sobie ze śladów krwi. Wystarczy wizyta w laboratorium analitycznym i około 50 złotych.

38 Morska micha

Nie ma lepszego sposobu na przywołanie wspomnień o lecie niż to danie z owoców morza. Zaskakująco proste – produkty kupisz w każdym supermarkecie i uporasz się z gotowaniem w 25 minut.

40 Dasz radę

Nikt nie lubi być krytykowany, zwłaszcza przez swojego szefa. Ale umiejętność przyjmowania krytyki może być kluczowa dla Twojej kariery. Zobacz, jak wziąć to na klatę i wyjść z twarzą z trudnej sytuacji.

42 Jak nosić kolor

Warto się przekonać do kolorowych spodni, bo to przebój tego sezonu. Ale trzeba wiedzieć, jak je nosić. My wybraliśmy dla Ciebie takie, które są bezpieczne i dobrze skomponują się z rzeczami z Twojej szafy.

46 Nie pali się

Nie lubisz tej roboty, ale szef ma do Ciebie jakąś słabość? Oto Twój plan, dzięki któremu szef raz na zawsze straci do Ciebie cierpliwość i wreszcie sobie odpoczniesz w kolejce do pośredniaka.

Zdrowie

62 Wyścig z czasem

Niby żyjemy dłużej niż kiedykolwiek w historii, ale czas, w którym zdrowie pozwala nam cieszyć się życiem, wcale nie jest imponujący. Na szczęście najnowsze odkrycia medyczne pozwalają wierzyć, że nawet jeśli nie można cofnąć czasu, to da się spowolnić jego bieg. Zobacz, jak przechytrzyć czas i czuć się młodo przez następne 50 lat.

Seks/związki

54 Wakacyjny przewodnik po niej

Jeżeli chodzi o rozumienie sygnałów wysyłanych przez kobiety, 70% mężczyzn to beznadziejni analfabeci. I kończy się tak, że najlepsze okazje przechodzą im koło nosa. Musisz być czujny: nadchodzi lato, okres polowań. Naucz się czytać ten szyfr, aby zawsze kontrolować sytuację i być o jeden krok przed nią.

Paliwo

80 Kulinarny GPS

Masz cel? Chcesz schudnąć? Nabrać masy? Nasz kulinarny przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku do obranego celu. Jeżeli nie jesteś facetem specjalnej kulinarnej troski, przygotowanie każdego z tych posiłków zajmie Ci od kilku do kilkunastu minut. Dania są tak pomyślane, byś sam mógł decydować, o jakiej porze dnia je robić i kiedy je jeść.

Fitness

89 Forma od zaraz

Przed Tobą 28 stron specjalnie przygotowanych programów treningowych dla zapracowanych facetów. Oddzielnie na wszystkie partie ciała. Nie gadaj, że nie masz czasu. 15 minut dziennie wystarczy, żebyś szybko wrócił do formy. A jak piszemy na str. 64, każdy nowy, dobry nawyk pociąga za sobą dalsze zmiany.

Serwis

60 Suma wszystkich strachów

Żeby zmotywować Cię do działania, zebraliśmy w jednym miejscu przyczyny nadwagi i otyłości. Ze wszystkimi można skutecznie walczyć. Mamy na to patenty.

64 Nowy start

Chcesz rzucić palenie? Zacząć biegać? Lepiej jeść? Przestać się zadłużać? Nie ma sprawy – dzięki badaniom nad mózgiem wiemy już, jak stare, beznadziejne nawyki zastąpić tymi lepszymi i zdrowszymi. Kiedy to robić, jeżeli nie na wiosnę?