Tematy z okładki

33 Jedz węgle i... zrzuć brzuch

Nie usuwaj węglowodanów całkowicie ze swojego menu. Zamiast tego dobieraj je starannie.

39 Ścieżka szybkiego wzrostu

Możesz budować mięśnie w tempie, w jakim powstają u nas autostrady, albo tak szybko, jak rosną handlowe centra. Prosty test pozwoli Ci odkryć tajemnicę ekspresowych zysków w obwodzie klatki czy bicepsa.

44 Mission possible

Rozmowa kwalifikacyjna jest rozmową handlową. Uczestniczą w niej sprzedający i kupujący. Sprzedaj swoje umiejętności tak, byś zarobił sporo, a pracodawca czuł, że nie stracił.

49 Grill time

Ostrzymy szpady, Panowie, i stawiamy na białko w najczystszej postaci. Na grillu ląduje w doborowym towarzystwie 5 rewelacyjnych marynat. Żegnaj, kiełbaso. Nie zapłaczemy, kiedy odjedziesz.

52 Twój przewodnik po kobietach

Gdybyż kobiety miały instrukcję obsługi - wzdychamy. Otóż mają. Oto ona.

80 Wykiwaj geny

Gdy oryginalne części zaczynają się zużywać, możesz je zastąpić zamiennikami. Wszystko o implantach.

84 Większy biceps w 21 dni

Tylko 45 minut dziennie 3 razy w tygodniu potrzebował Taylor Kitsch, by zbudować formę do filmu \"John Carter\".

90 Twój 8-pak

Trzy treningi, które w miesiąc zbudują Ci mięśnie, jakich jeszcze nie miałeś.

98 +50% siły

Te 3 ćwiczenia dadzą Ci siłę, dzięki której Twój cios będzie mocniejszy niż kopniak z półobrotu.

Mężczyzna alfa

20 Jak ją rozgryźć

Ona, wchodząc do Twojego mieszkania, natychmiast wyrabia sobie opinię o Tobie. Ty też możesz wykorzystać pierwszą wizytę w jej domu, aby dowiedzieć się o niej więcej.

22 Bez bólu bez tabletek

Tabletka przeciwbólowa od czasu do czasu nie jest zła, bo ból, powodując stres, szkodzi. Ale jeśli głowa boli Cię często, pozbądź się kłopotu bez pigułek.

24 Znajdź balans

Przychodzi moment, gdy stały trening to według Ciebie za mało. Uważaj, jeszcze chwila i się przetrenujesz. Ratunek: 4 patenty na to, by trenować ostro, ale bez przesady.

29 Wędzone dobro

Kobiety mówią o łososiowym kolorze, ale my wiemy, że takiego nie ma. Łosoś to ryba, nie kolor, i w dodatku jedna z najlepszych. Oto sprawdzone sposoby na łososia.

Serwis MH

36 Nokautujemy mity

Wasz szpieg z krainy kobiet ujawnia kolejne tajemnice na temat seksu. Okazuje się, że spora część z tego, o czym byliście przekonani, to po prostu nieprawda. Oto 8 poglądów, z którymi trzeba się rozstać.

64 Pocałuj mnie

66% ankietowanych kobiet twierdzi, że sprawa jest prosta - jak facet beznadziejnie całuje, to najprawdopodobniej jest też kiepskim kochankiem. Najprawdopodobniej, bo nie zamierzają tego sprawdzać.

66 Chemia jedzenia

Oto plan, dzięki któremu poczujesz się dobrze. Produkty wybraliśmy ze względu na skład chemiczny, a nie ilość kalorii. Pomogą Ci oczyścić organizm, nabrać siły i pobudzić zmysły.

Trener MH

90 Stalowy 8-pak

Sekret kaloryfera ze stali polega na tym, by traktować go jak wszystkie inne grupy mięśniowe. Oto 3 treningi, dzięki którym w miesiąc wersję V6 zamienisz na V8.

92 Mięśnie gladiatora

Aktor Liam McIntyre miał 2 miesiące, by zbudować 15 kg mięśni, których nie powstydziłby się Spartakus. Efekt? Kciuk podniesiony do góry.

Paliwo MH

102 Kolory witamin

Każdego dnia bierzesz garść witamin i mikroelementów? Twój organizm przyswoi tylko część. Zamiast do apteki idź po witaminy na targ.

104 Jedz i chudnij

To tylko na pozór jest niemożliwe. Kanapka z tuńczykiem zaspokoi Twój głód oraz Cię uspokoi. Nie musisz obawiać się nadwagi.

Styl

110 Miejskie safari

W tym stylu naturalne kolory ziemi dopasowują się same, a tkaniny wyglądają dobrze, nawet gdy są pogniecione.

114 Suma wszystkich barw

Jeśli Twoja dziewczyna chciała, byś wyglądał jak George Clooney w \"Ostrym dyżurze\", nie zmarnuj okazji. Trend na ten sezon to biel od stóp do głów.

Chillout

120 Sezon na grilla

Wielkimi krokami zbliża się długa majówka. Zawsze robiliśmy grilla w długi weekend i nawet jeśli będzie śnieżna zamieć, teraz też zrobimy. Choćby elektrycznego!

127 Żołnierz uniwersalny

Narzędzia wielofunkcyjne mają tę zaletę, że są funkcjonalne i zajmują mało miejsca. Jeśli nie cierpisz na nadmiar miejsca w domu, to coś dla Ciebie.