Tematy z okładki

43 100 pompek zero brzucha

Wykonując przez 6 tygodni cały nasz program, spalisz 17 000 kcal. I to tylko robiąc pompki.

46 Mięśnie, energia, pamięć

Zobacz, co możesz sobie szybko poprawić, po prostu idąc do apteki. Te specyfi ki naprawdę działają.

50 Seks z nawigacją

Czyli mapa jej ciała, wraz z instrukcją, co, kiedy i jak dotykać. Kobiety naprawdę cenią wirtuozów dotyku.

56 Nie musisz bać się soli

Nazywana jest białą śmiercią, ale jest w tym trochę przesady. Poznaj najnowsze fakty o soli.

74 Technologia 4.0

Dowiedz się, co to jest chmura obliczeniowa, a oszczędzisz na sprzęcie, którego nie potrzebujesz.

80 Daj się złowić headhunterom

Zobacz, jak stworzyć swój wizerunek w sieci, tak aby już nie szukać pracy. Sama Cię szybko znajdzie.

96 Thor - 3 szybkie kroki do sylwetki 3D

Zobacz, jak Chris Hemsworth, facet, który wcześniej nie znosił siłowni, przygotował się do roli Thora.

118 Jak pić piwo i nie tyć

Wikingowie, największe kozaki średniowiecznej Europy, lubili piwo, ale nie pogryzali go chipsami.

Mężczyzna alfa

26 Złap ją w sieci

Kto ma w dzisiejszej dobie czas na podchody w klubie? Łatwiej nawiązać kontakt w sieci. Skorzystaj z naszych rad dla internetowych podrywaczy.

32 Kolana bez kontuzji

Kolano to najbardziej skomplikowany i podatny na urazy staw Twojego ciała. Zobacz, jak go chronić, aby działał bez zarzutu przez długie lata.

36 Leczniczy ucisk

Masaż jest jedną z najprostszych i najskuteczniejszych terapii. Okazuje się, że nie tylko rozluźnia mięśnie, ale pomaga na przykład przy depresjach i zaparciach.

40 Mr Hyde

Oto 7 sposobów na to, aby rzuciła Cię partnerka. Według kobiet dają pełną gwarancję, że spędzisz resztę życia tylko z autystycznym kotem.

Serwis MH

48 Zainstaluj lepszy program

Jak błyskawicznie powiększyć pojemność pamięci, szybkość rozwiązywania problemów i moc kalkulacyjną swojego mózgu.

53 Inspektor gadżet

Zrób test i sprawdź, czy Twoje, zrozumiałe skądinąd, zainteresowanie najnowszą technologią nie zamieniło się w uzależnienie.

59 Ewolucja biegacza

Nowe trendy w butach do biegania to rewolucja. No bo np. kto to słyszał, żeby zrezygnować z amortyzowanej podeszwy i zastąpić ją cieniutką?

62 Czy wiesz, co jesz?

Początek nowej serii, w której rozgryziemy dla Ciebie skład Twoich ulubionych przekąsek. Zaczynamy od popularnego batona – Snickersa.

64 Niebezpieczne związki

Tak jak nie należy łączyć piwa z wódką, tak i niektóre połączenia produktów na talerzu mogą przynieść niepożądane skutki. Zobacz, co się ze sobą gryzie.

68 Chemia seksu

Człowiek jest zbiorem pierwiastków. Rządzi nami chemia. Zobacz, jakich odczynników potrzebujesz, by wycisnąć jak najwięcej frajdy z każdego etapu znajomości z kobietą.

84 Mniejsza waga, więcej siły

Skoro już jesteś po powtórce z chemii, pora przypomnieć sobie trochę fizyki. Znajomość jej zasad sprawi, że szybciej osiągniesz swoje treningowe cele.

91 Gry wojenne

Wojna i zabawa to dwa zupełnie niepasujące do siebie pojęcia. Ale wystarczy zamienić śmiercionośne pociski na plastikowe kulki ASG, by zobaczyć, że toczenie bitew to kawał dobrej zabawy.

Osobisty trener

102 Siłownia pod ręką

Większość urządzeń spotykanych w profesjonalnej siłowni możesz zastąpić rozwiązaniami do instalacji w domu. Zrób sobie domową siłownię.

104 Skakanka uniwersalna

Skakanka jest nie tylko dla dziewczynek i bokserów. Mieści się w kieszeni, a dzięki niej możesz wykonać kompletny trening w dowolnym miejscu.

105 ABS na żądanie

Trening, który zapewni Ci spalanie tłuszczu i wyrzeźbienie sylwetki (w tym ABS) w czasie wystarczająco krótkim, by zdążyć pochwalić się na plaży.

108 Bieg na receptę

Wytrenowany sportowiec ma sprawniejsze nie tylko mięśnie nóg, korpusu i ramion. Ma też silniejszy najważniejszy mięsień – serce. Zobacz, jak zadbać o układ krążenia.

Chillout

129 Giełda kultury

W prasowych zapowiedziach aż się roi od koncertów, meczów, wystaw. Czy na każdy warto iść? Niekoniecznie. My podpowiadamy, których przegapić nie warto.

130 Podróże

Wełtawa to jedna z najciekawszych rzek dla kajakarzy w Europie. Płynąc jej górnym biegiem, możesz też skorzystać z tradycyjnych, pitnych zalet Czech.

132 Kuchnia

Surowe mięso nie musi koniecznie być z wołowiny. Równie dobrze smakuje, a kto wie, czy nie jest zdrowszy, tatar z pstrąga, czyli sushi z nutką polskiej fantazji.

133 Książka

Nie przegap wielkiego powrotu kryminału. Powieści ze zbrodnią i karą w tle to hit tego sezonu. Zobacz, co poleca szef Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu.

Styl

123 Sportowy sznyt

Tego lata dobry styl oznacza tenisowe spodenki, golfowy bezrękawnik w romby lub pulower w marynarskie paski.

126 Moc natury w kremie

Co miłośnik ekologii powinien mieć na swojej półce w łazience.

Trener paliwo

115 Kości twarde jak z żelaza

Jeśli odpowiednio dobierzesz swoją dietę, możesz sprawić, że kości składające się na Twój szkielet będą praktycznie niezniszczalne.

116 Posiłek zadaniowy

\"Hardkorowy koksu\" miał rację. Żeby budować mięśnie, trzeba jeść! Żeby spalać tłuszczu, też trzeba. Tylko trochę inaczej. Oto stek dwufunkcyjny.