Tematy z okładki

22 5 sygnałów, że ona jest dobra w łóżku

Jeśli zauważysz przynajmniej trzy z nich, możesz być pewien, że jest dobra w łóżku. Dajemy gwarancję. Sprawdziłeś i okazało się, że nie bardzo? Pewnie jest lepsza w innym łóżku.

48 3000 kobiet spowiada się z brudnych myśli

Ach, gdyby tak mieć urządzenie, które pozwalałoby zeskanować myśli kobiety siedzącej przy sąsiednim stoliku... Któż o tym nie marzył? No i widzisz, czasem marzenia się spełniają. Teraz już będziesz wiedział, co im chodzi po głowie.

54 Ukryci mordercy

Czasami coś, co wydaje się banalną, drobną przypadłością, może być sygnałem, że w Twoim organizmie dzieje się coś naprawdę złego. Zobacz, czego nie możesz przegapić.

60 Co jeść w biegu

Czasami nie masz czasu na celebrowanie jedzenia albo dopada Cię taki głód, że czujesz, że jeśli czegoś szybko nie wrzucisz do brzucha to zemdlejesz. Skoro szybko, to najlepiej fast fooda. Tyko jakiego? Sprawdź, co warto wybrać w McDonald’sie, IKEA, KFC i w Pizza Hut.

66 Twardy sen

Zarwać noc na miłosnych igraszkach to miłe. Wypełniać raporty – już mniej. Ale w jednym i w drugim przypadku, jeśli stanie się to nawykiem, w końcu baterie Ci się wyczerpią. Zobacz, kto najczęściej przeszkadza Ci zasnąć i jak się pozbyć drania.

68 Trening z gwiazdami

Widziałeś ich w filmach lub na scenie. Wiesz, jak wyglądają. Zawsze świetnie. I nic dziwnego, w końcu ciało to ich narzędzie pracy. U nas zdradzają swoje sztuczki treningowe. Ucz się od profesjonalistów.

76 Twoje mięśnie lubią piwo

Dobra wiadomość dla nieabstynentów. Tabliczki w sklepach monopolowych kłamią, a przynajmniej nie mówią całej prawdy. Udało nam się ustalić, że alkohol spożywany w rozsądnych ilościach nie tylko zdrowiu nie szkodzi, ale wręcz pomaga.

88 Odsłoń ABS

Do wakacji zostały już tylko dwa miesiące. Trzeba się będzie rozebrać i pokazać światu nagi tors. Oto siedmiotygodniowy plan na pozbycie się brzuszka i odsłonięcie pięknego sześciopaku. Dopasuj dietę, dobierz odpowiednie ćwiczenia i czekaj na rezultaty. Czas – start!

96 7 dnia na tarkę

Zrób to, na co od dawna masz ochotę. Czas na show time. Odsłoń swój brzuch.

Wyzwania

84 PoQUADy energii

Chociaż quad ma cztery koła, wcale nie jest tak łatwy do prowadzenia, jak się wydaje. Potrafi być narowisty jak najdzikszy koń. Ale podobnie jak dla konia, nie ma dla niego przeszkód, których by nie pokonał.

Zdrowie i paliwo

112 Cudowne lekarstwa dla facetów

Na niektóre problemy nie ma cudownego lekarstwa. A jednak różni spryciarze wciąż próbują wcisnąć naiwnym swoje wynalazki. Zazwyczaj za spore pieniądze.

Fitness i sport

120 Klatka dla orłów

Obwód klatki Mariusza Pudzianowskiego to 145 cm. A Twojej? Mniej? Dzięki naszemu programowi zmniejszysz tę różnicę, a może nawet dogonisz Pudziana.

Kariera i stres

80 To, co się da, podziel na dwa

Wszystkiego jest trochę za dużo. Za dużo informacji, za dużo towarów w sklepach, za dużo opcji. Co zrobić, by świat znowu dało się ogarnąć umysłem?

106 Daję radę

Na co dzień są poważnymi biznesmenami, z całą masą obowiązków na głowie. I z potężnym stresem. Ale jakoś dają sobie z nim radę. Nam zdradzają, jak.

Styl

62 Podróż służbowa

Czeka Cię ważne spotkanie. Musisz wzbudzić zaufanie, ale nie chcesz wyjść na sztywniaka. No i jak się ubrać!?

Związki i seks

102 Dziewczyna na jedną noc

Nie każda kobieta idzie do łóżka tylko z potencjalnym kandydatem na męża. Tak, tak, dziewczyny też czasami mają ochotę po prostu się dobrze zabawić. Zobacz, po czym poznać, że to właśnie ten moment.

116 Masz małego? Nieważne

To jak to w końcu jest? Wielkość się liczy, czy nie? Te i inne wątpliwości w końcu zostały rozwiane.

Stałe rubryki

6 Od redaktora

10 Zapytaj Men\'s Health

\"Jak znaleźć pracę w Anglii?\" i inne

12 Powiedz Men\'s Health

Twoje opinie na temat magazynu

14 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

16 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

18 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

20 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

128 Gdzie to kupisz