Tematy z okładki

36 Mięśnie gotowe do akcji

Marcin Dorociński o tym, jak być mężczyzną.

57 Forma w górę, balast w dół

Prościej już się nie da. Dwa ćwiczenia: podrzut i rwanie sztangi.

62 Pigułki na myślenie

Biohakerzy spróbują wszelkich środków, by udoskonalić swoje ciała i umysły.

74 Burger na 6-pak

Kilka minut roboty pod okiem mistrza i zostaniesz majstrem. Przygotuj burgera z białkowym superdoładowaniem.

76 Facet 2.0

Natura zrobiła co mogła, ale nie przewidziała części zamiennych. Te musieliśmy zapewnić sobie sami. Zobacz, co można dziś z powodzeniem zastąpić w człowieku.

80 Nadeszły seksroboty

Nadchodzi era idealnych towarzyszek życia, które pokażą nam, co to znaczy prawdziwa miłość. Tylko nie zapomnij o wymianie baterii.

105 Sezon rowerowy

Najwyższy czas przesiąść się na siodełko i zadbać o formę i zdrowie. A przy okazji naprawdę nieźle się bawić. Oto nasze propozycje.

Paliwo + Bez balastu

22 Alfa Paliwo

Chcesz mieć większą wydolność tlenową? A masz w domu kakao? No to pij.

28 Alfa Koneser

Nie wyrzucaj resztek. W ten sposób tracisz nie tylko pieniądze, ale i składniki pysznego posiłku.

68 Postaw na czerwone

Panikarze alarmują, że jedzenie mięsa nas zabija. Nauka jest mniej skłonna do przesady i mówi: czerwone mięso jest dla nas dobre.

86 Gotuj raz

Znacie taki żarcik? W piaskownicy siedzi maluch i coś żuje. Jego mama pyta: „Co jesz?”. „Mięsko” – odpowiada rezolutnie dzieciak. „A skąd je masz?” – drąży mama. „A przypełzło”. No właśnie. My dzisiaj o tym.

Sport + Fitness

20 W przerwie meczu

Aby zadbać o formę, nie potrzebujesz połowy dnia ani siłowni. Czasem wystarczy kanapa. I motywacja.

52 Parszywa szóstka

Po wykonaniu szóstki Weidera prawdopodobnie będziesz potrzebować mocnych leków przeciwbólowych.

94 Ile masz w bicu?

To od treningu bicepsów wszyscy rozpoczęliśmy nasze treningi. Najbardziej hollywoodzkie ze wszystkich mięśni wymagają specjalnego traktowania. Oto przepis na sukces.

96 Kalistenika

Kalistenika to klasyczna sztuka wzmacniania sylwetki tylko z ciężarem ciała. A także plus 5 punktów do lansu w świecie Insta. Twój ruch.

Zdrowie

30 Gdzie jest Twój rower?

Sprawdź w piwnicy, w jakiej formie jest Twój rower. Potem go przywróć do stanu używalności i zacznij jeździć. Zmniejszysz ryzyko zawału o 18%.

50 Niedziela bez kaca

Zanim następnym razem poddasz się kacowi walkowerem, zobacz, co oferują koncerny farmaceutyczne. Testujemy sposoby na kaca.

62 Zhakować system. Własny

Ludzkie ciało ma swoje ograniczenia. Biohakerzy próbują je ominąć i sprawić, że będziemy zdrowsi, mądrzejsi, silniejsi i mniej zmęczeni.

Seks + Związki

18 Pokaż klasę

Zobacz, jak sprawić, żeby ta kobieta zobaczyła w Tobie okazję, której absolutnie nie można zmarnować.

54 Laboratorium seksu

Wiele osób myśli, że ich problemy są wyjątkowe i nie do rozwiązania. Na szczęście pewne rzeczy przerobiono już wcześniej tysiące razy. Skorzystaj z porad naszej redakcyjnej psycholog.

80 Ładna pani na baterie

Futurolodzy przewidują, że za kilkadziesiąt lat większość facetów nie będzie już zainteresowana seksem z żywymi kobietami, tylko wybierze robotyczne kochanki. Już nie możemy się doczekać. W końcu po co nam konkurencja?

Technika

45 Ciężar na plecach

Dobry plecak sportowy jest jak dobre buty – po prostu ułatwia trening. Nasz redaktor na własnych plecach sprawdził, który ułatwia najbardziej.

112 Nowy rower

Nic tak nie cieszy, jak kupowanie sprzętu. Gdybyś cierpiał na brak pomysłów, podpowiadamy, które rowery są godne Twojej uwagi. Tylko wypasione modele.

129 Komputery XS

Komputery potrafią dziś niemal wszystko, nawet te naprawdę małe.

132 Horizon: Zero Dawn

Świata, który znamy, już nie ma. Ludzkość cofnęła się w rozwoju do czasów plemiennych, a planetą rządzą maszyny, które do złudzenia przypominają dinozaury. I nie jest to miejsce przyjazne, nic a nic. Na szczęście to tylko gra.