Tematy z okładki

45 Energia 24/24

9 prostych sposobów na utrzymanie energii na stałym, wysokim poziomie przez cały dzień. Nawet gdy wszyscy wokół tracą siły jak króliczki niezasilane duracell.

50 Test: Czy umiesz zarabiać?

Zrób test i sprawdź, jak sobie radzisz z kasą, co robisz nie tak i jak to możesz poprawić, aby wreszcie nie martwić się o pieniądze.

56 Sex Rock & Roll

Jedną z najbardziej cenionych przez kobiety męskich cech jest ich potrzeba nieustannego doskonalenia umiejętności. Techniki dla początkujących i zaawansowanych.

63 100 superproduktów

Trzech ekspertów MH wybrało produkty dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją wydolność fizyczną, zrzucić kilka kilogramów lub jeść smacznie bez ryzyka zawału. Jedno nie wyklucza drugiego. Można ćwiczyć, można chudnąć i można cieszyć się smakiem.

72 Oni wygrali walkę z tłuszczem

Byłbyś w stanie nosić przez cały dzień plecak ważący kilkadziesiąt kilogramów? Tych trzech facetów przez wiele lat to właśnie robiło, chociaż teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażają. Dzięki konsekwencji i diecie wysokobiałkowej odnieśli sukces.

82 65 – liczba dla Twojego serca

Serce poddane wysiłkowi pracuje lepiej w trakcie odpoczynku. Już 3 treningi w tygodniu mogą wydłużyć Twoje życie nawet o 15 lat.

88 Nie daj się metryce

Z każdym dniem naukowcy zbliżają się do sekretu wiecznej młodości. Wykorzystując ich wiedzę, masz szansę żyć na tyle długo, żeby doczekać momentu, w którym będzie można zatrzymać biologiczny zegar.

95 Trening Marka Wahlberga

Trening filmowego fightera trwa tylko 45 minut. Ale bez przerw i wszystko w superseriach.

102 Lepsza forma, nowe ciało

To nie hasło reklamowe tajemniczego chińskiego preparatu. Ten program treningowy zmieni Twoją sylwetkę w miesiąc.

Fitness/sport

30 Wsparcie dla ramion

Gdy nagle przestałeś zwiększać ciężary, problem może być nie w sile ramion, ale w słabym brzuchu. Ćwiczenia, które go wzmocnią.

31 Test drążka

Żeby zbudować naprawdę silne plecy, musisz wrócić do najprostszego ćwiczenia na świecie: podciągania na drążku. Ale wcześniej zrób test i sprawdź, czy jesteś naprawdę taki dobry.

100 Sprintem po sukces

Bieganie poprawi Twoje wyniki na boisku bez względu na to, jaką dyscyplinę uprawiasz.

108 Power w nogach

Silniejsza łydka to większa siła na podjeździe, lepsza skoczność i większa szybkość. Oto sposób, by dawała Ci mocnego kopa.

Zdrowie/paliwo

34 Rewolucja w lateksie

Producenci prezerwatyw prześcigają się w pomysłach, jak tu wzbogacić starą dobrą i niezastąpioną prezerwatywę.

52 Facet do poprawki

Medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda. Trądzik, niechciany tatuaż, blizny... Problemy, które potrafi rozwiązać jeden zabieg.

77 Czy jesz jak Polak?

Pod względem nawyków żywieniowych jesteśmy jako naród dość daleko za sąsiadami z Zachodu. Ale szybko ich doganiamy.

Seks/związki

26 Kochanie, jeszcze raz

Zbadaliśmy, na co kobiety mają największą ochotę po seksie. Ta wiedza zagwarantuje Ci powtórkę.

48 Poznaj jej rodziców

Wizyta u jej rodziców może Ci powiedzieć wiele o tym, jakie szanse ma wasz związek. Tylko musisz wiedzieć, na co zwracać uwagę.

Przewodnik MH Styl

5 Smart casual

Najwyższy czas porzucić powycierane dżinsy i koszulki z napisami na rzecz sportowej elegancji, jednego z dominujących trendów tego sezonu. Przedstawiamy 64 patenty, które szybko odmienią Twoją szafę.

16 Udane połączenie

Kobiety w pierwszej chwili zwracają uwagę na nasze buty. Jak dobrać odpowiednią parę do spodni, aby być o krok do przodu już na samym starcie.

18 Zsynchronizuj się

Odkąd nosimy przy sobie telefony komórkowe, zegarek przestał być narzędziem służącym wyłącznie do odmierzania czasu. Teraz jest symbolem trybu życia i statusu. Sprawdź, jaki model będzie najlepiej oddawał Twój styl.

22 1 rzecz na 2 sposoby

Odpowiednio skomponowana garderoba składa się z ubrań, które możesz miksować zależnie od sytuacji. Zobacz, jak jedną rzecz raz uczynić elegancką, a innym razem - casualową.

32 Moc zaklęta w przedmiotach

Producenci luksusowych samochodów przywiązują swoich klientów luksusowymi akcesoriami i gadżetami. Kto nie chciałby mieć nesesera z logo Porsche?

38 Jak kupić garnitur idealny

Odpowiedz tylko na 4 pytania, a dowiesz się, jakiego ubrania potrzebujesz, jaki fason pasuje najlepiej do Twojej sylwetki i gdzie taki garnitur kupić.

Stałe rubryki

10 Zapytaj MH

Specjaliści czekają na Twoje pytania

16 News room

Będziesz wiedział pierwszy

26 Mężczyzna alfa

Zostań przewodnikiem stada

113 Czas wolny

Bądź na bieżąco