Tematy z okładki

47 Sprawdź jej seks CV

Zakochanie sprawia, że facet trochę głupieje. Ale zanim kupisz jej pierścionek, zmobilizuj rozsądek i zrób jej test kwalifikacyjny.

50 Podkręć mózg na korcie

Gra w tenisa da Ci kondycję i podniesie iloraz inteligencji. Wystarczy rok treningów, aby znaleźć się w gronie najlepszych graczy w Polsce.

56 Silny, szybki, smukły

Przyrządy treningowe są wszędzie. Nie tylko na sali i w siłowni. Wykorzystaj wiosenne spacery ze swoim psem i wykonaj nasz program treningowy. Pies będzie szczęśliwy, a ty silny, szybki i smukły.

64 24 godziny energii w 1 kapsułce

Tran pomoże Ci odzyskać wigor po długiej zimie. Mamy dla Ciebie jeszcze 5 innych sposobów na doładowanie akumulatorów.

70 39 superproduktów

Można żywić się tym, co popadnie. Ale my radzimy – nie kupuj na ślepo. Nasz coroczny test gotowego – wybraliśmy dla Ciebie to, co najbardziej zasługuje na znalezienie się w Twojej lodówce. Wygoda i jakość w jednym.

98 10 zasad budowania mięśni

Przestrzeganie tego dekalogu gwarantuje nagrodę jeszcze w tym życiu. I to w dającej się określić przyszłości.

101 2 kg mniej w 7 dni

Z naszym planem treningowym szybko schudniesz, poprawisz kondycję i zyskasz wreszcie brzuch, który już niedługo będziesz mógł z dumą zaprezentujesz na plaży.

Fitness/przygoda

88 Rowerem przez Karpaty

Pakuj plecak, odkurz górala i rusz przez ukraińskie Karpaty. Czekają Cię połoniny bez tłumu turystów, dzikie szlaki, ludzie o złotych sercach i zębach.

95 I po brzuszku

Czasem najprostsze metody okazują się najlepsze. Silne i widoczne na pierwszy rzut oka mięśnie możesz zbudować za pomocą tylko jednego ćwiczenia – pompki.

106 ABS z kabla

ABS, plecy, barki i bicepsy to fundamenty Twojej sylwetki. Ćwiczenia z wyciągiem to najkrótsza droga do ich zbudowania.

Seks

18 Ile to jest za długo?

I znowu okazuje się, że jesteśmy lepsi niż myśleliśmy. Przeciętny Polak uprawia seks dwa razy dłużej niż wynosi średnia światowa.

22 Dress Sex Code

Zobacz, co ona chce Ci zakomunikować, ubierając się w wydekoltowaną suknię i buty na wysokich obcasach, zanim okazja przejdzie Ci koło nosa.

35 Seks w kuchni

Omenaa Mensah – piękna prezenterka pogody zdradza, dlaczego facet, który lubi i potrafi gotować, jest sexy.

Zdrowie/paliwo

28 Mikrokosmos

Najwyższy czas, abyś poznał stworzenia, które mieszkają na Twojej skórze. Nie wszystkie są groźne, ale część możesz unicestwić. Zwłaszcza gdy zajdą Ci za skórę.

34 Świat na stole

Medaliony wieprzowe z serem i daktylami. Tak efektowne, że możesz bez obciachu postawić je na stole podczas świątecznego obiadu.

52 Szlachetna forma mleka

Wzmacnia mięśnie i kości, reguluje pracę jelit i odkwasza organizm, czyli przedłuża Ci życie. Jogurt. Zobacz, ile go potrzebujesz.

54 Biały kieł

Ponad 70% kobiet mówi, że żółte zęby są wystarczającym powodem, żeby się nie umówić na drugą randkę. No to wybielamy!

78 Raport MH: Pułapki w sklepie

To, że coś apetycznie wygląda, pięknie pachnie i dobrze smakuje, nie musi oznaczać, że jest zdrowe. Poznaj tajemnice produkcji żywności. I wykorzystaj je na zakupach. Lepiej wiedzieć, co się tak naprawdę je.

82 Włoszczyzna

Pasja do dobrych produktów i przywiązanie do tradycji są istotą włoskiej kuchni. Warto je zaszczepić również w polskiej.

Hi-Tech

110 Riff-Raff

Zawsze marzyłeś o karierze rockmana, a słuchając gitarowych popisów Joe Satrianiego, do ręki brałeś miotłę, imitując, że grasz? Pora spróbować swoich sił z prawdziwym sprzętem.

Stałe rubryki

14 News room

Będziesz wiedział pierwszy

22 Osobnik Alfa

Zostań przewodnikiem stada

44 Zapytaj MH

Specjaliści czekają

109 MH update

Nie zgubisz się w technologii