Tematy z okładki

42 Facet z zimną krwią

Pękły Ci spodnie, gdy schylałeś się pod biurko po papiery? A może tuż przed spotkaniem poplamiłeś krawat pasztetem z kanapki? Pech. Każdemu się może zdarzyć. Ale nie każdy wie, jak wyjść z opresji obronną ręką. Ty już będziesz wiedział.

52 Treningowe triki gwiazd Canarinhos

Niebawem ulice opustoszeją, a męska populacja zasiądzie przed telewizorami, oglądając mistrzostwa świata w piłce nożnej. Wprowadź się w atmosferę i sprawdź, jak typują gwiazdy reprezentacji Brazylii. I zaimponuj trikami, których się od nich nauczysz.

64 35 patentów na 35 niezapomnianych nocy

Każdy seks jest przyjemny, ale może być jeszcze przyjemniejszy niż dotychczas. Wystarczy trochę wysilić wyobraźnię. Albo wysłuchać porad ludzi, którzy mają jej więcej niż inni. Pomysły na ciekawszy i lepszy seks.

70 Jedz do syta i nie tyj

Głodny jak wilk wracasz z pracy. Zjadłbyś konia z kopytami, ale boisz się, że przytyjesz. Już nie musisz się zastanawiać, co by tu wybrać, bo wybraliśmy za Ciebie. Nasycisz się tym, ale nie utuczysz.

78 Nie musisz być łysy

Rufus Rieder, nasz przyjaciel z niemieckiego wydania MH, skorzystał z okazji i na zlecenie redakcji, wypróbował na sobie pięć różnych metod „odzyskiwania” włosów. I odzyskał.

88 10 pułapek pierwszej randki

Siedzisz z nią w kawiarni, patrzysz jej w oczy i gorączkowo zastanawiasz się, co dalej. Zaprosić ją do siebie czy jeszcze za wcześnie? Co ona o tym sądzi?

90 Powerman

Kobiety lubią umięśnionych facetów. To potwierdzone. Więc nie czekaj, tylko zbuduj mięśnie, które ją kręcą.

Wyzwania

84 Wyścig pokoju po górach

Już w lipcu Bike Challenge. Jedyny wieloetapowy wyścig w naszej części Europy. Pięć dni w siodełku, do pokonania 350 km. Zdążysz się przygotować.

Zdrowie i paliwo

34 Spylaj przed alergią

To, że jeszcze nie masz alergii, wcale nie znaczy, że się jej nie nabawisz. Dlatego lepiej poznaj wroga, zanim Cię zaatakuje. Jak sobie radzić z alergią na pyłki.

60 Stój, bo strzelam...

...powiedział nagi facet, spoglądając ze złością w lustro. Kłopoty z erekcją potrafią odebrać całą radość życia. Na szczęście, dziś są już uleczalne w 90%.

82 Nabierz masy

Coś dla wiecznych chudzielców, którzy – choćby zjedli dwa wagony tłustych kiełbas – i tak nie mogą przytyć. My znamy lepsze sposoby na nabranie ciała. Obrośniesz w mięśnie, a nie w tłuszcz!

Męskie sprawy

50 I ty możesz zostać szefem

Pytanie tylko, czy się do tego nadajesz. Bo wbrew pozorom, nie każdy jest stworzony do roli lidera. Rozwiąż test i sprawdź, czy Twoje miejsce jest przed czy gdzieś w środku szeregu.

Fitness i sport

74 O co biega w joggingu

Na pierwszy rzut oka bieganie wydaje się potwornie monotonne. Dlatego tak wielu ludzi szybko z niego rezygnuje. Błąd! Zamiast rezygnować, zmieniaj rytm.

Związki i seks

22 Kilka milionów Polek tego nie robi

Czego? Tego, co tak wielu z nas bardzo lubi. Na szczęście, są i takie, które nie mają nic przeciwko, a także takie, co wręcz uwielbiają to. Seks oralny w procentach.

26 Czas na seks, seks na czas

Nie zawsze masz całą noc na miłosne igraszki. Czasem tylko godzinę, pół, a bywa, że jedynie 5 minut. Za każdym razem musisz więc obrać odpowiednią strategię.

Stałe rubryki

10 Od redaktora

14 Zapytaj Men\'s Health

\"Czy słuchawki douszne szkodzą?\" i inne

16 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

18 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

20 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

22 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

24 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

101 Gdzie to kupisz

Dodatek MH Styl

Ona pokocha ten styl

31 nowych pomysłów i aż 147 najnowszych ubrań, butów, kosmetyków i zegarków – prosto z polskich sklepów.