Tematy z okładki

28 Duże mięśnie w 4 tygodnie

Wystarczy 15 minut ćwiczeń dziennie, by już po miesiącu Twoje mięśnie zrobiły się zauważalnie silniejsze.

46 Idealny trening ciała i umysłu wg Matthew McConaugheya

Matthew McConaughey zdradza, w jaki sposób udaje mu się utrzymać w doskonałej formie zarówno ciało, jak i umysł. Bo bieganie to nie tylko trening mięśni, ale i szarych komórek.

54 Jak pokonać alergię

Wiosna to dla alergików czas podwyższonej gotowości bojowej. Drzewa i trawy zaczynają pylić, a alergicy rzucają się do aptek w poszukiwaniu ulgi. Zobacz, co pomoże Ci odzyskać oddech.

58 Seks. 7 nowych tricków

To masz za małe, tamto za duże...W rezultacie trochę się wstydzisz rozebrać przy dziewczynie. Na szczęście są sposoby na sprytne zakamuflowanie wad i podkreślenie zalet Twojego wyglądu. Oto one.

76 Raport MH: Gdzie w Polsce łatwo zadbać o formę

W drugiej części naszego rankingu najlepszych miast dla faceta sprawdzamy, w którym z polskich dużych miast najłatwiej prowadzić aktywny tryb życia.

82 Nigdy tego nie jedz

Na polskim rynku jest około 20 tysięcy produktów, które zawierają tzw. tłuszcze trans – oskarżane przez dietetyków i lekarzy o zgubny wpływ na nasze zdrowie. Zobacz, jak i dlaczego powinieneś ich unikać, a przynajmniej ograniczyć.

Tematy z okładki

92 Zarabiaj więcej, pracując mniej

Kto by nie chciał... Tylko jak to osiągnąć? To proste, wystarczy poprosić szefa o podwyżkę. Na tyle skutecznie, żeby ją dostać.

115 Dodatek o stylu: Wyglądaj świetnie

Moda w tym sezonie jest bogata, ale nie we wszystkim, co modne, będziesz wyglądał dobrze. My podpowiadamy, w co się ubrać, żeby wyglądać świetnie.

Dieta

101 Na dobry początek

Pokonać stres? Nabrać siły? Przygotować się do egzaminu? A może zbudować masę? Musisz tylko zjeść odpowiednie śniadanie.

Zdrowie

68 Pranie mózgu

Masz do przeżycia jeszcze kilka dekad i tylko jedno ciało. Po latach nadużywania różnych, niekoniecznie zdrowych substancji pora się trochę oczyścić.

Zdrowie

110 Oczy na zapałki

Nasz człowiek postanowił pobawić się w królika doświadczalnego i sprawdzić na własnej skórze, jak się czuje facet po czterech dobach bez snu.

Fitness i sport

64 Maraton na dwóch kółkach

Już pod koniec kwietnia rozpoczyna się seria amatorskich wyścigów kolarzy górskich. Masz jeszcze trochę czasu, żeby się przygotować.

84 Fitness dla leniwych

Jak mawiają anarchiści, zasady są po to, żeby je łamać. Wcale nie musisz ćwiczyć trzy razy w tygodniu po godzinie. Dwa razy w tygodniu po 20 minut to też dobrze. A przynajmniej lepiej niż nic. Jeśli więc jesteś fitnessowym anarchistą, zobacz, jak może wyglądać Twój trening bez zasad.

128 Wyhoduj trójgłowego smoka

Tak naprawdę to nie biceps, ale mięsień trójgłowy ramienia, czyli tzw. triceps, decyduje o tym, jak potężne wydaje się ramię.

Męskie sprawy

74 Walka w półdystansie

Znany polski aktor Maciej Kozłowski wyjaśnia, jak utrzymać dystans do tego, co przytrafia się nam w życiu. Zarówno złego, jak i dobrego.

96 Go, go do klubu

Czego się możesz spodziewać po wizycie w klubie, w którym dziewczyny zamiast na parkiecie tańczą na rurze.

Związki i seks

90 Ściąga do łóżka

W sypialni zapominasz języka w gębie? Oto 30 zdań, które ona chciałaby usłyszeć.

104 Do pary

Ludzi zazwyczaj dobierają się w pary tak jakoś mimochodem, żeby nie powiedzieć – przez przypadek. Ale może ryzyko jest zbyt wielkie i lepiej oddać się w ręce specjalistów? Co może biuro matrymonialne.

Stałe rubryki

8 Od redaktora

12 Zapytaj Men’s Health

„Jak być bardziej inteligentnym?” i inne

16 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

18 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

20 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

22 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

24 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

136 Gdzie to kupisz