Tematy z okładki

37 Czy masz stres pod kontrolą?

Stres, chociaż obwiniamy go o całe zło, potrafi być przydatny. Pod warunkiem że to Ty będziesz panował nad nim, a nie odwrotnie.

41 Wątroba jak nowa

Wiedziałeś, że co trzeci facet może mieć stłuszczoną wątrobę, chociaż wcale nie pije? Sprawdź, czy jesteś zagrożony.

52 2731 kobiet pisze prawdę o mężczyznach

Zawsze kusiło Cię, żeby podsłuchać, co kobiety tak naprawdę o nas myślą? Teraz masz okazję.

62 10 technologii, które zmienią świat

Latające roboty, wyświetlacze danych w oku, DNA leczące choroby i przyszłość wirtualnej rzeczywistości. Futurologia, ale na solidnych, naukowych podstawach.

69 Zamień brzuch na sześciopak

Zobacz, jak wygląda historia faceta, który trafił na okładkę MH, i napisz jej własną wersję.

74 Totalny upgrade w 3 miesiące

Proste sposoby na zwiększenie siły, szybkości, zwinności i równowagi. Jest tylko jeden warunek: musisz być uparty w dążeniu do realizacji tych celów.

Mężczyzna alfa

14 Na ostrzu noża

Wyrzuć z szufl ady tony tępych, powyginanych ostrzy i zainwestuj w jeden porządny nóż szefa kuchni - duży, uniwersalny, niezastąpiony.

16 Jajka na wieczór

Jedzenie żółtek jaj może poprawiać Twoją sprawność seksualną. Dlaczego? Bo zawierają dużo witaminy D.

18 Gorzka prawda

Oto kolejny powód, by na dobre wyrzucić z kuchni cukierniczkę. Nie dość, że cukier Cię uzależnia, to jeszcze potrafi też nakarmić raka.

26 Pokaż biceps

Cały czas namawiamy do harmonijnego rozwoju mięśni, ale jeśli postanowiłeś skupić się na jednej grupie, rób to przynajmniej efektywnie. Oto sposób na niezły biceps.

Serwis MH

34 Instagirls

Są szybkie, silne, sprawne i do tego piękne. Kto? Nasze dziewczyny z Instagramu. Będą dla Ciebie dodatkową motywacją do jeszcze cięższego treningu.

37 Stres codzienny

Jeśli będziesz wiedział, jak go kontrolować, stres stanie się Twoim sprzymierzeńcem i pomoże osiągać cele. Jeśli go zlekceważysz, może zamienić Twoje życie w chaos.

52 Spójrz na siebie jej oczami

Mocarstwa wygrywają wojny dzięki informacjom wywiadu. Nie, żebyśmy zamierzali iść na wojnę z kobietami, ale... Przepytaliśmy tysiące czytelniczek WH, żeby sprawdzić, co lubią w facetach, czego nie cierpią i czego od nas oczekują. Oto wyniki. Wykorzystaj te informacje, by osiągnąć pokój.

Osobisty trener +

74 Argument siłowy

W budowaniu siły klasyczne rozwiązania okazują się najbardziej skuteczne.

80 Szybki i wściekły

Popraw szybkość i zwinność, by każdy kilogram Twoich mięśni robił różnicę.

86 Moc z Tobą

Zbuduj moc, dzięki której starą sylwetkę zostawisz na linii startu.

92 Pełna kontrola

Wzmocnij mięśnie stabilizujące i korpusu, by nigdy więcej nie dać się kontuzji.

Zdrowie

41 Wątroba jak nowa

Wszystkie detoksy są psu na budę, jeśli nie masz zdrowej wątroby. Bo to właśnie ona usuwa toksyny, które dostarczasz do swojego organizmu.

59 Sprawdź się!

Skoro i tak nie chodzisz co roku na badania okresowe, przynajmniej sprawdź stan zdrowia w domu. Znów możesz pobawić się w doktora.

Technologie

62 Spójrz w przyszłość

Też dziwi Cię, dlaczego Bruce Willis w "Szklanej pułapce" nie wezwał posiłków przez komórkę? Tempo zmian technologicznych nie słabnie i coś, co dziś wydaje się futurologią, wkrótce może stać się rzeczywistością. Sprawdziliśmy najnowsze doniesienia i przepowiadamy, w jakim świecie obudzisz się za kilka lat.

Paliwo

31 Proste dania na mięśnie proste

Z prostych składników możesz skomponować prawdziwe kulinarne dzieła, które na dodatek pomogą Ci zbudować sześciopak. To proste.

44 Posprzątaj

Zatruwają nam życie na wszystkich frontach. Odtajniamy poufny raport MH, który pozwoli Ci oczyścić ciało, umysł, konto bankowe i wątrobę.

Styl

101 Army of lovers

Kurtki pilotki, bojówki, okulary Aviatory i zegarki, które kiedyś służyły w samolotach bojowych - mocny trend dla dużych chłopców.

104 Powszechna mobilizacja

Na modowym froncie na topie jest wojskowa zieleń, a uniwersalne militarne fasony tej wiosny przemaszerują przez ulice.