Tematy z okładki

35 Test na formę

Zrób go, by sprawdzić, czy spełniasz standardy MH. Jeszcze nie? Tu znajdziesz trening, który to zmieni.

46 Totalna odnowa

Twoje ciało podlega nieustannym zmianom. Zapewnij mu komfortowe warunki remontu.

50 30 szybkich patentów na stres

Jak oczyścić życie z niepotrzebnych problemów, doładować baterie i rozpocząć wiosnę w wielkim stylu.

60 Mocne ramię w 31 dni

Zobacz, jak Joe Manganello buduje formę do roli w serialu "Prawdziwa krew".

66 Te nowe gadżety oszczędzą Twój czas

Inteligentny dom nie kosztuje fortuny. Podnieś IQ swojej chaty za 15 tys. zł.

70 Uzależnisz ją od seksu

Orgazm dla Ciebie jest czymś najłatwiejszym w świecie. Dla niej sprawa nie jest taka prosta. Ale będzie.

76 Jedz do syta i zrzuć brzuch

Zobacz receptę naszych przodków na to, żeby jeść dużo, zdrowo i nie tyć.

101 Bieg po kondycję

Chcesz zacząć biegać? Najwyższa pora. Oto nasz przewodnik, jak w krótkim czasie z amatora przeobrazić się w doświadczonego biegacza.

Serwis MH

56 Kurczę pieczone i spółka

Sztuka perfekcyjnego pieczenia kurczaka, sztuka perfekcyjnego pieczenia warzyw i tajemnice azjatyckiej techniki smażenia stir-fry. Prawdziwy mężczyzna ognia się nie boi.

70 Altruiści w łóżku

Większej części facetów zależy na orgazmie partnerki bardziej niż na ich własnym. To nieco kontrowersyjna teza, ale skoro już tak, to podpowiadamy, jak zapewnić jej wejście na szczyt rozkoszy, nie zapominając o sobie.

Mężczyzna alfa

22 Zamelduj równowagę na stałe

Jak oduczyć ją zachowań, które wyprowadzają Cię z równowagi. I najważniejsze: jak to zrobić, żeby to ona się nie wyprowadziła.

25 Domowy hamburger

Opanuj sztukę robienia hamburgerów od zera, a już nigdy nie skusisz się na te podróby w fastfoodowych przybytkach.

26 Strefa offline

Internet jest genialny, ale jak z każdą fajną rzeczą na tym świecie łatwo jest się od niego uzależnić. Sprawdź, czy już zostałeś wplątany w sieć.

28 Wiosenna pobudka

Tydzień bez treningu rozrósł się do kilku miesięcy? Oto 4 proste patenty, dzięki którym Twój powrót do aktywności nie zakończy się kontuzją.

29 Zanim wyjdziesz z cienia

Nie czekaj, aż na zewnątrz zrobi się całkiem przyjemnie. Wykorzystaj ostatnie tygodnie zimy, by pod dachem przygotować się na wiosenny podbój słonecznych dni pod niebem.

30 Spodnie uniwersalne

Grubsze i cięższe niż chinosy, lżejsze niż dżinsy, gwarantują wygodę i dojrzalszy wygląd. Na dodatek łatwo zmieniają swój charakter - od stylu sportowego po smart casual.

31 Czworonóg w sedanie

Podczas wypadku, nawet tylko stłuczki, źle przewożony zwierzak ma małe szanse przeżycia. W domu to on strzeże Ciebie. W trasie Ty zadbaj o jego bezpieczeństwo.

32 Gumowe IQ

Inteligencja jest z gumy: może rosnąć, ale może się również kurczyć – odkryli naukowcy z Londynu. Ćwicz ją kilka razy dziennie, tak by ów trening stał się codziennym, niekłopotliwym nawykiem.

Zdrowie

46 Ciało nastolatka

Mamy dobrą wiadomość - Twój pracowity organizm nieustannie się regeneruje. Możesz mu w tym dopomóc. Potraktuj swoje ciało jak dom w permanentnym remoncie. Pamiętaj, że to Ty wybierasz wykonawców, materiały i organizujesz pracę. Bo to Ty jesteś inwestorem, a ciało to Twoja najważniejsza inwestycja w życiu.

Seks/związki

40 Jak się rozstać z klasą

Bycie porzuconym jest bolesne, ale dla inicjatora rozstania sprawa wcale nie jest łatwiejsza. Czujesz się podle, masz wyrzuty sumienia. Zobacz, jak wybrać odpowiednie miejsce, czas i jak zadbać o swoją wkrótce już byłą, tak aby móc się kiedyś przyjaźnić. To wbrew pozorom jest możliwe. Tylko nie bądź tchórzem i weź to na klatę.

Strategie

66 Życie na pilota

Dzięki technologii możesz już zarządzać pracą z domu albo domem z pracy. Co więcej – Twój dom może się usamodzielnić i sam zdecydować, czy zamknąć okna, gdy pada deszcz. Obudzi Cię, gdy wybuchnie pożar, wezwie ochronę, gdy wykryje intruza, podleje trawnik, wpuści gościa i poczęstuje kawą. Uważaj, żeby mu się nie narazić.

Trener - bieganie

102 Krok do celu

Naukowcy twierdzą, że biegacze żyją o wiele dłużej niż mało aktywni faceci. Według badań pozostają również aktywni aż 16 lat dłużej niż ich przesiadujący na kanapach koledzy. Są też inteligentniejsi i mają lepszy seks. Nasza rada brzmi: po prostu zacznij biegać. Nie masz argumentów na nie.