Tematy z okładki

42 Awansuj, oglądając boks

Sport to szkoła życia. Nawet nie trenując, możesz się dzięki niemu dużo nauczyć. Wystarczy, że będziesz go oglądał ze zrozumieniem. I wyciągniesz wnioski.

50 Czy to kobieta dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy możesz zrobić ten krok i w końcu z nią zamieszkać? Zanim się zdecydujesz, rozwiąż test, bo może jeszcze nie tym razem.

52 Szkoła mistrzów seksu

W seksie kobiety są jak długodystansowcy, a my jak sprinterzy. Chcesz się zsynchronizować? Naucz się przebiegać sprintem 42 kilometry!

60 Liga Mistrzów – przewodnik superkibica

Szesnaście drużyn, które dotarły do finałów Ligi Mistrzów, to nie tyko zawodnicy, ale także kibice, stadiony, gadżety. Poznaj najlepsze kluby piłkarskie Europy.

73 Najlepsze produkty dla faceta

Od dziś, idąc do sklepu, nie będziesz się musiał specjalnie zastanawiać, co wybrać. Sprawdziliśmy za Ciebie, co warto kupować, żeby jeść. Żeby żyć.

82 23 usterki naprawione

Kontuzje to urazy spowodowane uprawianiem sportu. Jeśli prześladują Cię często, potrafią skutecznie zniechęcić do aktywności. Zobacz, jak sobie z nimi poradzić.

97 Schudniesz 5 kg w 14 dni

Chciałbyś schudnąć, ale nie masz głowy do liczenia, ile kalorii mają trzy kromki chleba i pół ogórka? Oto rozwiązanie dla Ciebie – diety w torebkach.

102 Wstawaj pełen energii

Niedźwiedzie zasypiają na zimę i budzą się wiosną pełne energii. My nie możemy sobie na to pozwolić, więc gdy lody topnieją, musimy tę energię doładować. 25 skutecznych sposobów na odzyskanie chęci życia.

104 Brzuch jak tarka

Rozpoczynamy nowy cykl. Programy treningowe nie na określone partie mięśniowe, tylko na konkretne cele. Tym razem celem jest kaloryfer na brzuchu.

Wyzwania

98 Klamry do nieba

Chciałbyś poczuć, jak to jest, gdy masz pod sobą 200 metrów przepaści? Wcale nie musisz zapisywać się na kurs alpinistyczny. Wystarczy pojechać w Alpy i spróbować sił na zabezpieczonych trasach.

Zdrowie i paliwo

33 Czy jesteś gotowy na grypę

Szczyt zachorowań na grypę w Polsce przypada na przełom lutego i marca. Sprawdź, czy wiesz o niej wystarczająco dużo, żeby być bezpieczny.

92 Kontuzjoodporny

Kontuzje to przekleństwo wszystkich tych, którzy uzależnili się od ruchu. Na szczęście, odpowiednio się przygotowując, możesz uniknąć większości z nich.

Męskie sprawy

40 Co w co?

Można się napić wina z butelki? Można. A wódki z kufla? Też można. Ale smakować będzie tak sobie, bo alkohol to nie tylko smak. To również forma podania.

58 Próg dorosłości?

Niektóre prawdy docierają do nas dopiero w pewnym wieku. Kiedy dotrą i do Ciebie, będzie to znak, że jesteś już dorosły. Oto kilka z nich. Dotarło?

Fitness i sport

28 Mocno na nogach

Wkrótce lato i nad wodą zaroi się od facetów w szortach. Wielu odsłoni chude patyki udające nogi. Masz jeszcze trochę czasu, żeby je wzmocnić. Z nami zdążysz.

70 Koniec mitów w siłowni

W siłowni obowiązują pewne zasady. Niestety, te najczęściej powtarzane pochodzą jeszcze z lat 40. Od tego czasu wiele się zmieniło, więc lepiej być na bieżąco.

Styl

67 Niezobowiązująca elegancja

Co założyć na siebie, gdy marynarka jest nie na miejscu, a na kurtkę za ciepło? Wbrew pozorom, jest rozwiązanie.

Związki i seks

26 Kocham cię...

...jak to łatwo powiedzieć. Tylko kiedy?! Jeśli powiesz za wcześnie, przestraszysz ją, jeśli za późno – możesz już nie mieć komu. Jak wybrać idealny moment?

80 Wstęp do kobiety

Przeczytaj ten tekst, a dowiesz się, czego dotychczas nie wiedziałeś o kobietach. To przydatna wiedza.

Stałe rubryki

10 Od redaktora

14 Zapytaj Men’s Health

\"Co to jest dieta oczyszczająca?\" i inne

16 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

18 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

20 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

22 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

24 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

112 Gdzie to kupisz