Tematy z okładki

42 Zbuduj mięśnie, które ją kręcą

Mocne ramiona robią wrażenie, szeroka klatka piersiowa też, ale z badań wynika, że one i tak patrzą głównie tam, gdzie nasz wzrok nie sięga. Oceniają nas z tyłu.

58 31 łatwych sposobów, by jeść zdrowo

Wydawałoby się, że jedzenie to nic trudnego. W końcu każdy z nas to robi od urodzenia. Jednak i tu czyhają pułapki. Podpowiadamy, jak je ominąć.

64 Najlepsze ćwiczenia dla Ciebie

Odwieczny dylemat: czy ważniejsza jest siła, czy masa? Co jest zdrowsze, bieganie, czy siłownia? Próbujemy znaleźć odpowiedź na te pytania.

68 Seks Twoich marzeń

Seks to właściwie spotkanie dwóch ciał. Ale nie tylko. Okazuje się, że ogromną rolę w sprawach łóżkowych odgrywa też mózg. Warto wiedzieć, jak to działa.

76 Tiger zdradza sekrety treningu

Dariusz Michalczewski opowiada, jak przygotowuje się do walki o odzyskanie tytułu mistrza świata. Oto jego plan treningu na ostatnie 12 tygodni przed walką.

86 Nie musisz być łysy

Nie masz czas na odpowiednie komponowanie posiłków? Źle się czujesz, wypadają Ci włosy? Nie Tobie jednemu. Dla wszystkich zabieganych przygotowaliśmy listę preparatów, które pomogą odzyskać formę.

102 Doładuj baterie na wiosnę

Po zimie wszyscy jesteśmy trochę zmęczeni i ospali. Ale nadchodzi wiosna, przyroda budzi się do życia, obudź się i Ty.

Kariera i stres

74 Przepraszam, że żyję

Do odważnych świat należy. A co z nieśmiałymi? Czy już na zawsze skazani są na rolę tła? Nie. Wbrew pozorom, nieśmiałość może być też atutem.

108 Na podwyższonych obrotach

Co sprawia, że nawet łagodny jak baranek nauczyciel muzyki z podstawówki zamienia się za kierownicą w naładowanego adrenaliną fightera?

Fitness i sport

112 Wszystko na Twoich barkach

Zestaw ćwiczeń, które pomogą Ci rozbudować mięśnie obręczy barkowej. Szerokie bary to synonim faceta.

Męskie sprawy

54 Licencja na latanie

Kto nie chciał w dzieciństwie zostać pilotem? Teraz możesz zrealizować te marzenia. Musisz tylko zrobić licencję i kupić ultralekki samolot. Kosztuje tyle, co samochód.

92 Zanim powiesz „tak”...

...przeczytaj, co na temat przedstawicielek płci pięknej mieli do powiedzenia najmądrzejsi z mądrych. 20 opinii, które być może usuną Ci różową mgiełkę z okularów.

100 Patrz daleko

Omar Sangare, aktor, reżyser i pisarz, opowiada, jak konsekwentnie się rozwijać i jaką cenę trzeba zapłacić za sukces. Wie, co mówi, bo wiele już w życiu dokonał.

Związki i seks

88 Spiesz się powoli

Ten klucz do rozkoszy ma już pięć tysięcy lat. Oprócz cierpliwości wymaga od mężczyzny znajomości... podstaw arytmetyki. Nie pękaj, wystarczy liczyć do 10. Poznaj zasady seksu tantrycznego. Ekstaza gwarantowana.

Styl

51 Dopaskowana koszula

Jedną z najmodniejszych rzeczy tej wiosny będzie koszula w kolorowe pasy. I to nie tylko do garnituru czy marynarki, ale również do dżinsów. Byle reszta garderoby była gładka.

Zdrowie

48 Ostatnia plaga

Zima się kończy i można by przypuszczać, że zagrożenie grypą mija. Niestety, szczyt zachorowań dopiero nadchodzi. Zobacz, jak zabezpieczyć się przed tym wrednym wirusem.

Zdrowie

82 Prognoza zdrowia

Przestań oglądać prognozę pogody tylko po to, by sprawdzić, czy spóźnisz się do pracy. Zobacz, jaki wpływ może mieć pogoda na Twoje zdrowie.

94 I po bólu

Rozbity nos, zwichnięta kostka, wybity palec... Na boisku, w sali gimnastycznej czy w terenie – takie urazy zdarzają się często. I bolą jak cholera. Zwłaszcza jeśli nie są odpowiednio opatrzone.

Stałe rubryki

6 Od redaktora

10 Zapytaj Men’s Health

„Żyletka czy maszynka?” i inne

14 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

16 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

18 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

20 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

22 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

120 Gdzie to kupisz