Tematy z okładki

28 Wykuj klatę XXL

Vin Diesel pokazuje, jak to zrobić. W końcu kto jak nie on?

44 Lepsze niż viagra

Na własnej skórze sprawdzamy, jak działa terapia pijawkami.

58 Zrzuć brzuch

Mamy plan, który działa. Ty tylko obiecaj, że spróbujesz.

62 Rozmiar ma znaczenie?

Prezentujemy wyniki rzetelnych badań. Zdziwisz się.

66 Jedzenie jak suplement

Które produkty są faktycznie super, a które mają dobry PR.

72 Ostatnie tabu

Seks analny – jak ja namówić, jak zacząć i jak mieć frajdę.

78 Pokonaj stres w 10 minut

Medytacja bez metafizycznej otoczki jest prosta i działa.

83 Wideotrener czeka

W naszej bazie mamy ponad 500 filmów – znajdziesz tam praktycznie każde ćwiczenie.

90 Biceps większy o 3 cm

Ten trening możesz zrobić w domu i przeczekać ponoworoczną okupację siłowni.

Paliwo + Bez balastu

18 Alfa paliwo

Wiesz, jak zestresować pomidora? Trzeba go wsadzić na noc do lodówki. A zestresowany pomidor traci smak. Dlatego trzymaj go w temperaturze pokojowej.

20 Po prostu - stek

Możesz nie umieć zrobić zupy tajskiej ani upiec tarty. Ale każdy facet powinien wiedzieć, jak się przyrządza prawdziwy, pełnokrwisty, męski, testosteronowy stek.

40 Jaja po szkocku

Jajka w panierce z płynnym żółtkiem w środku umie zrobić podobno każdy Szkot. I Ty też dasz radę, zwłaszcza że smakują tak, że po zjedzeniu wykrzykniesz: „Fuck mi còmhla riut!” (to po szkocku).

Sport + Fitness

14 Nie zapomniałeś o czymś?

Pakujesz, pakujesz, a co z rozciąganiem? Nadrób to, chłopie, i to szybko. Rezultat: mniejsze ryzyko kontuzji i mniejsze zmęczenie podczas treningu.

86 Wielka piłka

Piłka szwajcarska kosztuje grosze, możesz ją dostać w każdym sklepie sportowym, a co najważniejsze – możesz zrobić na niej cały trening. A potem wypuścić powietrze.

88 Jedno ćwiczenie

Magiczna czwórka MH. Połączyliśmy pompkę, przyciąganie kolan do klatki, wyskok z przysiadu i podciąganie nachwytem. W jednym ćwiczeniu zrobisz cały trening.

Zdrowie

24 Jointy pod lupą

Tylko żebyśmy się źle nie zrozumieli – palenie marihuany nie leczy ze wszystkich chorób. To o oleju konopnym mówi się, że ma właściwości lecznicze.

22 Forma w locie

Może to nie sezon wakacyjny, ale bilety lotnicze są teraz tanie. Radzimy, co zrobić, aby przetrwać najdłuższą podróż w doskonałej formie i nie stracić ani dnia urlopu na dojście do siebie.

51 Wątroba jest dzielna

I się nie skarży, mimo że ją traktujesz czasami podle. A jak już wątroba zacznie Ci dolegać, to oznacza, że jest naprawdę źle. Dlatego zobacz, czego potrzebuje ten ważny organ i zadbaj o niego, zanim nie będzie za późno.

Seks + Związki

13 Porady barmana

Barman Józek zna się na związkach jak mało kto, dlatego warto go słuchać.

16 Seks w sieci

Plusy i minusy erotycznego klikania. I czy przypadkiem nie zmierzamy w kierunku Japonii?

46 Laboratorium seksu

Wiele osób myśli, że ich problemy są wyjątkowe i nie do rozwiązania. Na szczęście pewne rzeczy przerobiono już wcześniej tysiące razy. Skorzystaj z porad naszej redakcyjnej psycholog.

Styl + Technika

48 Facet u kosmetyczki

Nasz redaktor sprawdza, czy po zabiegach u kosmetyczki nie spada facetowi poziom testosteronu. Okazuje się, że nie. Ale za to poprawia mu się wygląd.

96 Sezon polowań

Nasz ekspert podpowiada, co warto kupić na wyprzedażach. Zawsze opłaca się postawić na ponadczasowe klasyki w doskonałym gatunku.

102 Kosmetyki z węglem

Hit sezonu. Aktywny węgiel w kosmetykach działa wielotorowo – przede wszystkim oczyszcza skórę. Ale równie dobrze wybiela też zęby.

108 Więcej niż gra

Po zagraniu w „The Last Guardian” przestaje się mieć wątpliwości, czy gry wideo to tylko rozrywka. Nie, czasami to dzieło sztuki.