Tematy z okładki

34 Sześciopak na talerzu

Przepisy, dzięki którym zbudujesz mięśnie, nie spędzając przy garach ani sekundy dłużej, niż to niezbędne.

38 25 najlepszych dragów dla faceta

25 substancji, które robią to, co obiecują, i 25 takich, które może i robią, ale cena za ich robotę jest za wysoka.

44 Więcej seksu!

Do seksu potrzeba: energii (na str. 44 znajdziesz przepisy, które jej dodają), siły (ćwiczenia na seks na str. 27) oraz wyobraźni (zajrzyj na str. 62).

51 Patenty milionerów na start-upy

6 młodych chłopaków, którzy udowadniają, że pierwszego miliona nie trzeba ukraść.

56 Mięśnie, power, siła

Udało mu się uporać z uszkodzeniem kręgosłupa, zostać gwiazdą Hollywood i zbudować formę władcy Egiptu. Oto Joel Edgerton.

68 Nowy sposób na depresję

Fetyszem naszej cywilizacji stało się szczęście. A stres, czyli główny zawalidroga na drodze do szczęśliwego życia, to wróg publiczny numer 1.

75 Niższy LDL w 10 minut

Nie wiesz, co to jest LDL? A znasz swoją grupę krwi? Źle. Wiedza może ocalić Ci życie.

Mężczyzna Alfa

12 Co wiesz o pupie?

Jeśli nie wiesz, jaką rewolucję rozpoczęła Kim Kardashian, czym jest twerking albo dlaczego powinieneś kupić dziewczynie „50 twarzy Greya” – czytaj uważnie.

14 Więcej światła

Żeby zmniejszyć poziom stresu, spać dłużej i mocniej, a przy okazji wydajniej pracować i więcej zarabiać, przysuń sobie biurko do okna.

15 Ten dziad mróz

Z Dziadkiem Mrozem nie ma żartów. Jedyny prezent, jaki może Ci przynieść, to odmrożenia. Zobacz, jak działa na Ciebie niska temperatura i jak się przed nią chronić.

16 Bierz się do roboty

Zamiast kombinować z cudownymi opaskami, które poprawią Twoją wydolność, weź się po prostu za ćwiczenia. Bez pracy nie ma kołaczy.

18 Kto mi dał gorące skrzydła

Wystarczy dodać pieprzu syczuańskiego lub chili, żeby nawet naprawdę tłuste posiłki nie dołożyły się do opony. Kapsaicyna z ostrych przypraw jest dla tłuszczu jak napalm.

19 Szybki strzał po treningu

To pierwszy raz, gdy zachęcamy was do machnięcia kilku luf po treningu. Oczywiście pod warunkiem że będą to shoty espresso.

20 Na pierwszy rzut oka

Jej związek z młodszym aktorem Joe Manganiello określono jako najgorętszy w Hollywood. Zobacz, co kręci w facetach pełną temperamentu Kolumbijkę – Sofię Vergarę.

22 Gry logiczne

Nikt nie będzie miał już prawa powiedzieć, że zabawa w strzelanki na konsoli czy komputerze to odmóżdżające zajęcie. Gry komputerowe sprawiają, że główka całkiem nieźle pracuje.

Serwis

27 Fit & Fun

Teoretycznie rzecz biorąc, pożądanie i przyjemność siedzą w głowie. Ale gwarantujemy wieloletnim doświadczeniem, że gdy trzeba wzbudzić w mózgu te impulsy, dobra kondycja i kilka mięśni też się przydają. Zobacz, jak wzmocnić te, które w seksie sprawdzają się najlepiej.

Zdrowie

32 Wstawaj, szkoda dnia!

Chociaż po kilku miesiącach nieustannego zachmurzenia wszystkim nam brakuje światła, nie musisz wcale ulegać zimowej depresji i zmieniać się w szarobure zombie. Wystarczy kilka minut przygotowań wieczorem, żeby następnego dnia wstać rześki jak skowronek.

Seks/Związki

62 Jeszcze więcej przyjemności

Uwaga, uwaga! Już 14 lutego, w walentynki, na ekrany kin wejdzie ekranizacja kultowej książki „50 twarzy Greya” i zacznie się szaleństwo. Trzymajcie rękę na pulsie, bo żadna inna książka nie miała takiego wpływu na przebudzenie seksualne kobiet na świecie.

Paliwo

30 Przewodnik snoba po winie

Cierpliwość i miłość do wina decydują o jego jakości. Sprawdź, jak z najlepszego trunku świata zrobić najzdrowszy.

90 Zdrowy jak koń. I w dobrej formie.

Bez węglowodanów po treningu będziesz czuł się jak dętka, a nie wyścigowy rumak. To danie odbuduje mięśnie i zapasy energii.

Fitness

86 Zamień tłuszcz na mięśnie

Możesz już zacząć żałować, że na wyprzedażach nie upolowałeś koszul typu slim fi t. Jeśli skorzystasz z naszego zestawu ćwiczeń – 45 minut treningu siłowego i 30 minut ćwiczeń kardio – za kilka tygodni na pewno by Ci się przydały.