Tematy z okładki

12 Czerwone mięso poprawia pamięć

Anemia powoduje demencję. A czerwone mięso jej zapobiega.

18 Zamień brzuch na sześciopak

Zobacz, jak Bruce Willis zbudował sobie brzuch i idź jego śladem. Rady trenera Bruce'a - Gunnara Petersona.

22 Jedno badanie, które musisz zrobić

Obserwując kolor moczu, możesz wykryć niektóre choroby.

34 5 sposobów na ochronę danych w internecie

W internecie jak w życiu: każdy krok zostawia ślad. Naucz się je zacierać, żeby uniknąć przykrych konsekwencji.

40 Jak parzyć kawę

Zostaw Starbucksy snobom amatorom. Prawdziwy snob zawodowiec przyrządza sobie kawę sam. I umie to robić. Krótkie know-how od MH.

46 Zrób test, co Ty wiesz o kobietach

Sprawdź się i przekonaj, czy istotnie jesteś takim znawcą.

71 28 dni do formy

Nie wierz tym, którzy uważają, że budowanie mięśni to skomplikowana sprawa. Jest wręcz odwrotnie, pod warunkiem oczywiście, że dysponujesz solidnym zapleczem teoretycznym. Podajemy Ci je niemal na tacy. Reszta należy do Ciebie.

Mężczyzna alfa

18 Trening twardziela

Trener Bruce'a Willisa zdradza nam tajniki treningu, dzięki któremu nawet starsi panowie wracają do formy dwudziestolatków.

22 Co się z Tobą dzieje po drinku

Albo po dwóch, albo sześciu. Zobacz, jakie są konsekwencje braku asertywności na imprezie, kiedy ktoś Ci proponuje: "Jeszcze po jednym?"

23 Strategia na 14 lutego

Plan na walentynkowy wieczór – rozpakować ją z wyjściowych fatałaszków. Jak to zrobić? Najpierw daj jej do rozpakowania coś od siebie.

24 Skóra jest wieczna

Każdy facet powinien mieć w szafie szlachetną skórzaną kurtkę dobrej jakości. Zobacz, jak wybrać najmodniejszą i do czego ją nosić.

25 Dziś w menu okoń morski w folii

Danie genialne w swojej prostocie - zrobi go nawet największy antytalent, a efekt powalający. Śmiało możesz go zaserwować swojej nowej dziewczynie. A kalorie spalicie na półgodzinnym spacerze.

26 Odstresuj się

Czy wiesz, że przewlekły stres często objawia się bólami łydek? Zobacz, jak zlikwidowanie napięcia, które zagnieździło sie w nogach, wpłynie na poprawę kondycji psychicznej. W organizmie wszystko jest ze sobą połączone.

27 Jazda w zimie

Nie wystarczy zimą jeździć trochę ostrożniej. Warto wiedzieć, które miejsca są szczególnie zdradliwe, chociaż nie widać tego na pierwszy rzut oka. Weź to pod uwagę, jadąc na zimowy urlop.

28 Król sypialni

Uważasz się za superkochanka? Lepiej przejrzyj naszą listę największych błędów w sypialni (konsultowanych z kobietami) i zobacz, czy któreś z tych zachowań nie wygląda dziwnie znajomo.

Serwis MH

31 Czy ona jest tego warta?

Sprawdź, czy Ty i Twoja partnerka jesteście wystarczająco kompatybilni, żeby to ciągnąć dalej.

59 Kwestia ryzyka

Medycyna opiera się na liczbach i statystykach. Czy można im bezgranicznie ufać? Niekoniecznie. Niestety, lepszych narzędzi nie mamy.

64 Fitness ze wspomaganiem

Nasze trenerki mają dla Ciebie mnóstwo patentów, dzięki którym trening stanie się skuteczniejszy.

Raport MH

42 Mocne słowa na temat słabej płci

Określenie "słaba płeć", którym przez wieki mężczyźni opisywali kobiety, wróciło do nas bumerangiem. Sądząc z opisów i diagnoz stawianych przez środowiska feministyczne, to my, faceci, jesteśmy teraz słabi, rozdarci i wątpiący w swoje możliwości. MH łagodnie dystansuje się od tych szaleństw.

Paliwo

52 Jedz jak mistrz

Starcie na ringu czy boisku to nie partyjka szachów, którą możesz przerwać, gdy zrobisz się głodny. Przed prawdziwą walką potrzebujesz konkretnej dawki wysokooktanowego paliwa, która da Ci siłę i moc. Zapytaliśmy fighterów najróżniejszej maści o to, co jedzą przed konfrontacją. Dzięki ich patentom z pojedynku wrócisz z tarczą, nie na tarczy.

Osobisty trener

74 Mięśnie V-mana

Chcesz rzucać cień jak superbohater? Oto 24 ćwiczenia, które szybko powiększą Twoje plecy, barki i klatkę piersiową.

83 Ramiona XXL

Podobno silne ramiona wzbudzają u kobiet poczucie bezpieczeństwa. Dzięki tym 26 ćwiczeniom będziesz mógł przetestować to na sobie.

93 Pancerny brzuch

Przed Tobą zestaw 25 ćwiczeń, dzięki którym Twój brzuch zatrzyma nie tylko najmocniejszy cios, lecz również każde kobiece spojrzenie.

101 Solidna podstawa

Przed Tobą 25 ćwiczeń, dzięki którym Twoje nogi staną się nagle fundamentem kompletnej, zrównoważonej i umięśnionej sylwetki.