Tematy z okładki

20 V-man: przełam schemat

Jak Jamie Foxx trenuje do ról twardzieli.

36 24 godziny i wątroba jak nowa

Proste sposoby oczyszczania tego przeciążonego w karnawale organu.

42 Szybki 6-pak bez siłki

Jedna sztanga i godzina lekcyjna wystarczą, żeby mieć brzuch jak ze stali.

44 Śledź uchroni Cię przed grypą

Sposoby, dzięki którym w tym sezonie uda Ci się uniknąć grypy.

48 1032 kobiety...

...zdradzają, jakie są najskuteczniejsze sposoby uwodzenia.

54 Kurczak lepszy niż odżywka

Kurczak jest doskonałym źródłem białka. Możesz go jeść codziennie, pod warunkiem że się nie znudzisz.

66 Tak zarobisz na kryzysie

Co zrobić, żeby zarobić na tym, co masz pod ręką, a nie wciąż wymyślać nowe, nierealne plany.

78 Smukły, szybki, silny

Żeby skutecznie pozbyć się brzucha, najpierw musisz sprawdzić, jaki masz typ sylwetki, a potem wybrać plan treningowy dopasowany do Ciebie.

Serwis MH

33 Nie osiadaj na laurach

Wystarczyło kilka tygodni nowego roku, żebyś znów przekonał się, jak szybko zarzucasz postanowienia. Nie załamuj się, jeszcze dasz radę! Potrzebujesz tylko dobrego planu.

48 List od K.

Kto może najlepiej wiedzieć, jakie sposoby na podryw są skuteczne, a jakie nie? Wiadomo, kobieta, bo to ona decyduje, czy da Ci ten numer, czy nie. Oto zeznania wielu kobiet właśnie na ten najbardziej frapujący facetów temat.

Mężczyzna alfa

24 Sieciowe związki

Ponad 60% singli liczy na znale zienie partnera w sieci. Co trzeciemu z nich udaje się w ten sposób stworzyć związek. Na co warto uważać?

25 Szanowny panie Buraku!

Burak zasługuje na tę formę grzecznościową dużo bardziej niż na obraźliwe "Ty buraku". Mało jest warzyw tak zdrowych i smacznych.

27 Rozmowy z autem

Im mocniejszy silnik, tym lepsze musisz mieć hamulce. Warto wiedzieć, co najważniejszy układ w aucie ma Ci do zakomunikowania.

28 Kapuściana dieta rządzi

Niezależnie od tego, co wywołuje w Tobie najsilniejszy stres, przestań go traktować jak wroga. Naucz się go, powoli oswajaj, zaprzyjaźnij, a przekonasz się, że nie taki stres straszny, jak go malują.

29 Nie trzeszcz w stawach

Nie pozwól bólom stawów wypchnąć się na ławkę rezerwowych. Zobacz, co może usztywnić Ci przeguby i jak się przed tym bronić.

30 Koniec rodziny

Istnieje wiele sposobów nasikania na domowe ognisko, ale efekt zawsze będzie podobny. Krótkofalowy – lądujesz u kumpla na karimacie; długofalowy – w pustym mieszkaniu nie masz do kogo gęby otworzyć.

31 Dżins z krawatem

Jeżeli do tej pory kojarzyłeś ją wyłącznie z latami 80., teraz zmienisz zdanie. Dżinsowa koszula uszyta z cienkiego materiału może stać się jedną z najbardziej uniwersalnych rzeczy.

Zdrowie

40 Wzór na nieśmiertelność

No, może z tą nieśmiertelnością trochę przesadziliśmy... Śmierć jest nieunikniona nawet bardziej niż podatki, ale na pewno możesz ją odsunąć w czasie. Wystarczy dobrze poznać ryzyko i wykonując proste odejmowanie, zmniejszyć je do minimum. W końcu przyda Ci się umiejętność odejmowania w słupku.

Seks/związki

38 Miłości nie można kupić

Obecność pieniędzy w związku jest ważna, jasne, bo pozwala błysnąć fantazją, zapewnia komfort i spokój. Z drugiej strony jednak chwilowy brak środków na koncie to też nie koniec świata. Nie pozwól, żeby zdołowały was przyziemne problemy fi nansowe. Kasa przychodzi, odchodzi i znów wraca. Z miłością nie jest tak łatwo.

Strategie

62 Jedzenie na śmietnik

Wyobraź sobie 237,5 tysiąca 40-tonowych ciężarówek ustawionych między Warszawą a Dubajem, i to nie najkrótszą drogą. To jedzenie, które wyrzuciliśmy na śmietnik w Polsce w 2012 roku. 9,5 miliona ton żywności! Trochę głupio, nie? Zobacz, jak przechowywać produkty spożywcze, żeby nie musieć ich wyrzucać nigdy więcej.

Fitness

77 Powrót do formy

Na 30 stronach znajdziesz precyzyjną instrukcję, jak wrócić do szczytowej formy. Zacznij od testu, który ujawni Twój autentyczny stan, a dopiero potem zabierz się za specjalnie dobrane do Twojej sylwetki i kondycji ćwiczenia. Trening szyty na miarę będzie skuteczniejszy niż uniwersalny.