Tematy z okładki

18 Tabletka na IQ

Szybki sposób na poprawę możliwości Twojego mózgu.

27 Zdrada: za i przeciw

Zanim zdecydujesz się, czy powiedzieć jej, czy nie, przeanalizuj sytuację z różnych stron.

35 3 kg balastu mniej w 7 dni

Spalaj, ćwicząc, a potem jeszcze detonuj kalorie po treningu.

42 Bierz gratisy od losu

Czyli przewodnik dla sprytnego faceta, który umie korzystać z okazji.

52 Smukły, szybki, silny

Udowadniamy, że boks to sport, który najlepiej kształtuje ciało i charakter.

60 1 pewny sposób na grypę

Ona się przyczaja, żeby znów zaatakować, ale dzięki MH nie zachorujesz w tym roku.

66 12 nowych technologii

Przygotuj się na jutro i wykorzystaj technologię do maksimum.

72 Porwany w Iraku

Odporność psychiczna to cecha, która pomogła naszemu bohaterowi przetrwać najgorszy koszmar.

105 Sześciopak dla opornych

Przekonaj się, że w zaledwie 28 dni możesz zyskać superformę i sylwetkę, jakiej wszyscy Ci pozazdroszczą.

Mężczyzna alfa

14 Miejsce w sieci

Dlaczego miałbyś się ograniczać tylko do FB? Daj się lepiej poznać światu i stwórz własną stronę internetową. To nie jest trudne. Pokazujemy jak - krok po kroku.

17 Ctrl + Alt = Randka

Ponad połowa z nas szukała, szuka albo będzie szukać partnerki przez internet. Zobacz, na jakie strony warto wchodzić, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

18 Piwo to nie wróg

Okazuje się, że piwo może być Twoim sprzymierzeńcem w budowaniu mięśni. Zobacz, ile możesz wypić i kiedy, aby nie zniweczyć efektów treningu.

19 Wbrew prawu ciążenia

Dzięki ćwiczeniom łączonym w superserie zbudujesz siłę i wytrzymałość, które nie zawiodą Cię w żadnej sytuacji. I to w tylko 15 minut treningu.

Serwis MH

27 Skok w bok

Jak wynika z badań, co czwarty facet prędzej czy później zalicza skok w bok. A potem targa nim poczucie winy i dylemat – przyznać się, czy nie? Zanim zdecydujesz się na ten nierozważny skok, pomyśl.

32 Winne mity

O winie krąży mnóstwo mitów, które nie mają żadnego uzasadnienia. Obalamy je i sprawimy, że po przeczytaniu tego tekstu będziesz mógł uchodzić za eksperta.

48 Bez kryzysu

Bajka o koniku polnym i mrówce jest wciąż aktualna. Beztroskie koniki polne, które całą hossę sobie przehulały, mają długi. A zapobiegliwe mrówki śmieją się im w nos. Oto Twój plan, jak przez ten rok zbudować sobie finansowe bezpieczeństwo.

52 Szkoła boksu

Dopiero gdy zaczniesz trenować boks, zrozumiesz, że nie ma on nic wspólnego z bójką. Tu nie chodzi o to, by kogoś pokonać, ale by nie zostać pokonanym. Redaktor MH na ringu.

60 Ten rok przeżyj bez grypy

Zobacz, czego się spodziewać po wirusie, który zabił więcej ludzi niż naziści. Naucz się go unikać i sprawdź, co robić, gdy uniknąć się go nie uda.

66 Zaktualizuj się

Technologia zmienia się w takim tempie, że co chwila uaktualniać trzeba nie tylko programy, ale i swoją wiedzę. Zobacz, jak nadążyć za postępem technologicznym.

Styl MH

79 Daleko od szosy

Tu liczy się trwałość, wodoszczelność, stabilność stopy i oddychalność materiałów. Dobre buty trekkingowe to duży wydatek, więc postaw na sprawdzone rozwiązania.

80 Korzystaj z okazji

Wyprzedaże to sezon polowania na klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody. Klucz – jakość tkaniny i wykonania. Zobacz, czego szukać.

84 Zapakuj się

Obojętne, czy wybierasz się na spotkanie z klientem, na weekendowy wypad za miasto, czy do siłowni – te torby będą Twoim supportem w każdej sytuacji.

86 Teoria wielkiego zapachu

Odpowiedni zapach może wzmocnić słabą wolę, wzbudzić zaufanie w kobiecie, a nawet poprawić wyniki treningu. Znajdź swój cel, zapoluj na butelkę i pozwól chemii działać.

Chillout

90 Lekko o winie

Niedocenianie słodkich i półsłodkich win jest błędem, który pozbawia nas naprawdę wielkiej przyjemności. Zobacz, czego warto się napić.

91 T-bone - wołowina po męsku

To prawdopodobnie jedno z najlepszych dań na świecie. Smakuje pierwotnie, jak źródlana woda lub świeży chleb, których nie da się zastąpić. Tak jak miłości.

92 Przerwa na miłość

Święty Walenty jest patronem zakochanych, ale też opiekunem chorych na epilepsję. Zamiast trząść się nad każdą złotówką, spędźcie razem walentynki Waszego życia.

96 Zabujaj się

Kołyszące rytmy reggae są uniwersalnym nośnikiem uczuć. Pozwalają przekazać smutek i radość, gniew i miłość. Wybierz te lepsze uczucia. Muzykę poleca Dariusz Maleo Malejonek.