Tematy z okładki

25 Chudnij podczas snu

Dźwigasz ciężary, biegasz, jesz niewiele i tylko to, co powinieneś, a i tak nie możesz zrzucić tyle tłuszczyku, ile byś chciał? Co jeszcze możesz zrobić? Może spróbuj się przespać...

28 Trzy rodzaje bólu

Polacy przodują w Europie. Przynajmniej pod względem spożycia środków przeciwbólowych dostępnych bez recepty. Ale może warto spróbować innych sposobów?

54 Przez żołądek do seksu

Każdy z nas zna sytuację, kiedy rozpiera go energia, a kobieta zdaje się nie rozumieć, o co nam chodzi. Jak wzbudzić u niej apetyt na seks? Może jak w restauracji, małą przystawką? Spróbuj sam, to działa!

57 Kompletny trening w 15 minut

Żeby poćwiczyć, wcale nie musisz iść do siłowni ani do sali sportowej. Tak naprawdę potrzebna jest tylko chęć i odrobina czasu. W tym przypadku 15 minut. Zobacz, jak potrenować w biurze.

58 Seks 2006

Wprawdzie podobno myślimy o seksie średnio co kilkanaście sekund, ale czasami to myślenie staje się już nudne. Pora przejść do czynów. A gdy zabraknie Ci pomysłów, sięgnij do naszego kalendarza.

72 Co w trawie piszczy?

Od tysiącleci ludzie używali konopi indyjskich, szerzej znanych jako marihuana, w celach leczniczych. O dziwo, współczesna medycyna zainteresowała się nimi dopiero niedawno. Zobacz, co nowego w sprawie marihuany.

80 Najlepsze miasto dla faceta

Sprawdziliśmy, gdzie najlepiej pracować, gdzie uprawiać sport, gdzie żyje się najzdrowiej, gdzie najłatwiej się rozerwać, gdzie seks jest najpiękniejszy, a stres najmniejszy. Po prostu, gdzie facetom jest najlepiej. Oto zwycięzcy i pokonani.

88 Nowa sylwetka do wiosny

Na razie, swoją zaokrągloną przez zimę sylwetkę możesz zakamuflować odpowiednim ubraniem. Ale do wiosny zostało już tylko kilka tygodni i trzeba będzie zrzucić sweterki, bluzy i kurtki. Płaski brzuch i mocarne ramiona będą wtedy jak znalazł.

96 19 najbardziej męskich zdań

Filmowi i powieściowi twardziele tym się szczycą, że potrafią w odpowiednim momencie znaleźć właściwe słowa. Ich słynne zdania mają jednak więcej znaczeń niż Ci się wydawało. Zobacz, co mogli mieć na myśli.

Fitness i sport

42 Olimpiada trudniejsza niż myślisz

Łatwo nabijać się ze sportowców, kiedy się siedzi na kanapie. Ale spróbowałbyś zrobić to, co oni... My spróbowaliśmy. I teraz już wiemy, jak to jest.

Zdrowie

68 Zgadnij kotku, co masz w środku

Rak jelita to jeden z najczęstszych zabójców mężczyzn. Na szczęście można go uniknąć, jeśli się w porę zbadasz. Problem w tym, że badanie jest per rectum.

86 Mózg rodzaju męskiego

Kobiety są trochę inaczej zbudowane niż my. I chwała Stwórcy za to. Ale różnice są też w budowie mózgu. Myślimy i czujemy inaczej. Zobacz, jak.

Paliwo

66 Odchudź porcję i siebie

Nie musisz całkowicie zmieniać diety, żeby się odchudzić. Wystarczy pozamieniać niektóre składniki na mniej tuczące. Coś za coś.

Kariera i stres

78 Kopniak w górę

Pracujesz, masz fajnych kolegów, razem za plecami szefa psioczycie na niego i nagle... to Ty zajmujesz jego miejsce. Co zrobić, żeby kumple nie narzekali za Twoimi?

Styl

51 W29 L34

Możesz mieć jedną parę dżinsów. Tylko musisz je wybrać rozważnie, żeby przydawały się jak najczęściej. Możesz też mieć trzy i mieć spodnie na każdą okazję.

Związki i seks

84 Miłość niejedno ma imię

I 21 błyskotliwych definicji. Przeczytaj, co na temat miłości mają i mieli do powiedzenia mądrzy ludzie, a lepiej zrozumiesz, o co chodzi z tym kochaniem.

100 Jak na spowiedzi?

Zbroiłeś coś i teraz się zastanawiasz, czy się przyznać, czy lepiej to przed nią ukryć. Bywa różnie. Prawda nie zawsze jest najlepszym wyjściem.

Stałe rubryki

8 Od redaktora

12 Zapytaj Men’s Health

„Jak usunąć rozstępy” i inne

14 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

16 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

17 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

18 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

20 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

105 Gdzie to kupisz