Tematy z okładki

34 Mistrz świata

Joshua to tytan pracy, który niczego nie zostawia przypadkowi. Poznaj jego patent na sukces.

61 Po czym poznać, że to ta jedyna

Tych cech szukaj u kobiety, jeżeli zależy Ci na szczęśliwym związku.

68 Power food

Pokazujemy, w jakich zestawach potrawy są najzdrowsze.

74 Wróć do formy

5 zasad, dzięki którym w tym roku będziesz w lepszej formie niż kiedykolwiek w życiu.

80 Szkoła zwycięzców

Najlepszym motywatorem w życiu każdego faceta jest godny rywal.

109 6-pak w 90 dni

Zobacz, jak nasz współpracownik w 12 tygodni przemodelował sylwetkę, a następnie śmiało skorzystaj z jego rozpiski treningowej .

Sport + Fitness

22 Biceps na miarę

Trzy klasyczne ćwiczenia z małymi ulepszeniami sprawią, że Twój biceps ożyje.

45 Moc na zapas

Najszybszym i najprostszym sposobem na powrót do świata żywych i żywo trenujących jest sięgnięcie po tzw. przedtreningówki.

74 Odnowa

W ramach noworocznych postanowień chcesz zabrać się za siebie? Przygotowaliśmy test formy i 5 zasad treningu, dzięki którym będziesz wyglądał niesamowicie nie tylko przez sezon, lecz przez resztę życia.

109 Totalna przemiana

Zobacz, jak nasz współpracownik w 12 tygodni przemodelował sylwetkę, a następnie śmiało skorzystaj z jego rozpiski treningowej i dietetycznej. Masz naszą gwarancję: to działa.

Zdrowie

14 Tylko nie przypal

Miłośników grillowania, smażenia i pieczenia ostrzegamy: przypalone kawałki zawierają heterocykliczne aminy aromatyczne (HAA) i wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (WWA). A to oznacza, że strasznie trują.

24 Pij bez konsekwencji

Tłumaczymy, jak pić alkohol i nie denerwować zbytnio Pani Wątroby.

48 Komora

Nasz redaktor dał się zamknąć w kapsule, do której nie dochodzą żadne bodźce. Sprawdza, czy to faktycznie najlepsza metoda na relaks.

Seks + Związki

11 Porady barmana

Barman Józek zna się na związkach jak mało kto, dlatego warto go słuchać.

26 Śpij, kochanie, śpij

Bo wtedy będziesz miała więcej ochoty na seks następnego dnia.

52 Dobrze, że jesteś

Wiele osób myśli, że ich problemy są wyjątkowe i nie do rozwiązania. Na szczęście pewne rzeczy przerobiono już wcześniej tysiące razy. Skorzystaj z porad naszej redakcyjnej psycholog.

Styl + Technika

99 Na pierwszy rzut oka

Parka, pilotka, puchówka i płaszczo-kurtka. Świetnie wyglądają, nie krępują ruchów, a przede wszystkim są tak ciepłe, że tej zimy ani razu nie zmarzniesz.

104 Ubranie pod choinkę

Wybór ubrania na spotkanie przy świątecznym stole nie zależy od surowych zasad dress code’u, lecz od sytuacji, w jakiej się znajdziesz. Czarny garnitur zostaw w szafi e.

106 Warstwa ochronna

Mróz, wiatr i zimowe słońce powodują, że skóra staje się szorstka w dotyku, szczypie, pęka i szybciej się starzeje. Nie zgrywaj więc twardziela i zabezpiecz skórę.

139 Świat na próbę

Od tego właśnie mają być gry – powinny wpuszczać nas w miejsca, których nie masz szans odwiedzić, i pozwolić robić rzeczy, na które w realu nigdy byś się nie odważył.

Paliwo

16 Z wysokiego C

Suplementacja witaminą C może zmniejszyć zmęczenie treningiem nawet o połowę. Będziesz miał więcej siły na następny trening i szybciej osiągniesz cel.

50 Pierś z kurczaka

Nie, nie jesteśmy w kuchni pułkownika Sandersa. Jesteśmy w kuchni MH, gdzie serwuje się piersi z kurczaka bez frytury.

118 Gruba ryba

Dodaj do diety ryby, a szybciej zrzucisz nadmiar kilogramów. Dzięki dużej ilości pochodzącego z nich białka, a niskiej węglowodanów, zaczniesz spalać to, co zgromadziłeś po bokach.