Tematy z okładki

12 Big bic

Postanowienia noworoczne podejmuje się łatwo, trudniej je zrealizować. Wybierz swoje i za rok bądź lepszy. Jeszcze lepszy, oczywiście.

38 Zbadaj się sam

Kto by pomyślał, że członek jest taki mądry – jak doświadczony lekarz potrafi zdiagnozować choroby w wielu odległych miejscach ciała.

40 Czego one chcą w łóżku

Według teorii marksistowskiej ilość przechodzi w jakość. Zrób eksperyment i przekonaj się, że to działa również w drugą stronę.

66 Prawdziwi herosi

Przeciwności losu to test. Możesz się załamać i poddać, możesz podjąć walkę. Wybór należy do Ciebie. Weź przykład z naszych bohaterów, a już zawsze będziesz śmiało sięgał po swoje.

92 Spalaj kalorie 24/7

Święta zrobiły niezły bałagan w Twojej formie? Z tym planem do poprzednich kształtów wrócisz w 3 tygodnie.

94 Płaski brzuch w 56 dni

Potrzebujesz tylko 10 minut dziennie, by spalić zbędny balast i wyraźnie powiększyć mięśnie. Po 8 tygodniach nie poznasz tego faceta w lustrze.

105 Męski kosmetyk roku

Kupowanie kosmetyków to koszmar faceta. Ułatwiamy wybór i polecamy te, które sprawdziliśmy na własnej skórze.

Mężczyzna Alfa

12 Dasz radę!

60% czytelników MH spełniło w 2014 r. tylko część noworocznych postanowień, zaś 19% zupełnie olało sprawę. Pomagamy dotrzymać danemu sobie słowa. Tym razem będzie lepiej.

22 Co ją kręci?

Przyznaje, że ma słabość do dojrzałych i eleganckich facetów, ale rockmani też pobudzają jej fantazję. Najważniejsze dla Patricii Kazadi jest jednak to, by facet potrafi ł ją rozśmieszyć.

24 www.kasa.com

Nie musisz wcale kraść pierwszego miliona. Jeśli wpadniesz na dobry pomysł, możesz go zarobić, nie wychodząc z domu. Internet to również coś w rodzaju gigantycznej giełdy towarowej.

26 Nowe auto

W ciągu ostatnich 10 lat niemal podwoiliśmy motoryzacyjne zasoby, ale jak naprawdę jest z tym naszym kupowaniem? Cały raport przeczytasz w najnowszym „auto motor i sport”

Seks

29 Chemia związku

Mniej chemii w jedzeniu, więcej chemii w związkach – to jeden z istotnych punktów naszej listy noworocznych postanowień. Warszaty chemii dla początkujących i zaawansowanych.

40 Więcej seksu

Żeby kochać się częściej, musisz wiedzieć, co ona lubi, a czego nie. Łatwiej jest zaprosić na pyszną kolację niż na hot doga z budki.

Zdrowie

46 Używaj życia

Życie jest zbyt krótkie, żeby zawsze słuchać się mamy. Ale nawet gdy trochę łobuzujesz, warto wiedzieć, gdzie są wysunięte granice rozsądku.

74 Anatomia bólu

Gdyby nie on, jako dziecko mógłbyś się poparzyć, połamać i okaleczyć. Ale czasami nie ma żadnego sensu. Na szczęście medycyna potrafi sobie z nim poradzić.

Paliwo

34 Zaimponuj stekiem

Dobry stek to uczta dla podniebienia i świetne paliwo dla mięśni. Weź byka za rogi i sam zrób steki de luxe.

Paliwo

58 Test trzeźwości

Po imprezie rzucasz się na najgorszy fast food w mieście. Nie dość, że robisz z siebie idiotę, to jeszcze marnujesz efekty treningów. Ale nasze szybkie menu Cię przed tym uchroni.

Strategie

52 Podróż do przyszłości

Dla Was śledzimy trendy i serwisy informacyjne. Wygląda na to, że w następnym roku będziemy zdrowsi, bogatsi i przystojni jak cholera. Sprawdzamy bez wróża Macieja, o czym się będzie mówić w najbliższej przyszłości.

Osobisty trener

32 Jak maszyna!

Trening to taki skomplikowany instrument, w którym wszystkie elementy muszą współpracować, jeśli finałem ma być wpadająca w ucho melodia.

87 To samo od nowa

Przestałeś w siłowni robić postępy? Nie przywiązuj się do tej myśli – ten plan szybko to zmieni.