Tematy z okładki

23 Śpij jak dziecko

Jak zorganizować sypialnię tak, aby już nie groziła Ci bezsenność.

40 Nigdy więcej kaca

Sezon imprez w pełni. Możesz się nim cieszyć bez ponurych konsekwencji w następnym dniu.

42 Najszybszy trening świata

Pięć ćwiczeń, które na zawsze zmienią Twoje podejście do treningu.

48 365 dni seksu

Jej wyobraźnia jest bardziej perwersyjna, wywrotowa i niegrzeczna, niż Ci się wydawało. Zobacz, gdzie przebiega granica waszej odwagi w seksie.

54 Jedz kiełbasę i chudnij

Jak wybrać dobrą kiełbasę, bez chemii, polepszaczy, ale za to z wysoką zawartością mięsa.

58 Numer napisany przez Czytelników MH

Bo, jak się okazuje, przez lata czytania MH sami staliście się ekspertami od zdrowego stylu życia.

62 Lepsza forma, nowe ciało

Prezentujemy Wasze patenty na dobry wygląd.

78 Tajniki szkolenia SEALs

Zobacz, jak dzięki ich metodom treningowym możesz osiągnąć przewagę na swoim polu walki.

Serwis MH

35 Uliczne jedzenie

Z braku czasu bywamy zmuszeni do kupowania posiłku na ulicy i zjadania w biegu. Zobacz, jak wybrać to, co najlepsze.

38 Nie bądź zbyt arogancki

Kobiety lubią facetów pewnych siebie, ale aroganckich już nie. Zobacz, jak odróżnić jedno od drugiego i zrobić na niej wrażenie.

48 Seks na ostro

Analizujemy fenomen romansu sado maso "50 twarzy Greya" i sprawdzamy, na ile wyzwolone są nasze partnerki.

Mężczyzna alfa

20 Samo zdrowie

Seks to najtańsze i najzdrowsze lekarstwo - przeciwdziała nowotworom i pomaga zwalczyć nieśmiałość. I trudno go przedawkować.

22 Czy nie przeginasz z pracą?

To nie liczba godzin spędzanych w pracy jest tu problemem, lecz fakt, że nie potrafi sz odpoczywać. Zrób test i zobacz, czy nie grozi Ci wypalenie.

23 Twój azyl

Niedobór snu jest groźny dla zdrowia - m.in. sprzyja nadwadze i trzykrotnie zwiększa ryzyko zarażenia grypą. Przystosuj swoją sypialnię i śpij zdrowo.

24 Patenty Thoma Evansa

Facet z okładki - były gracz rugby - po kontuzji nie załamał się i został modelem. Zobacz, jak wdrożył w życie plan awaryjny. Oto jego trening.

26 Kapuściana dieta rządzi

Kalafi or to kapusta z wyższym wykształceniem? Skąd. To ona jest mądrzejsza, bardziej przydatna w kuchni i po prostu zdrowsza.

27 Jasne, że stać Cię na nowe auto

Możesz mieć nowy samochód prosto z salonu już za kilka stów miesięcznie. Podpowiadamy, jak przeprowadzić tę operację najkorzystniej dla Twojego portfela.

28 Ikona klasyki

Tweedowa marynarka jest ciepła, dostosowuje się niemalże do każdego stylu i okazji. Możesz ją nosić od jesieni do późnej wiosny, a na wyprzedażach jest nawet o połowę tańsza. Zobacz, z czym ją najlepiej zestawić.

29 Zaglądając śmierci w oczy

Sporty ekstremalne to pikuś. Oto najbardziej spektakularne sposoby na to, by ryzykować życiem - poczynając od udowadniania swojej rodzinie, że znasz się na majsterkowaniu.

Zdrowie

44 Instrukcja obsługi penisa

Gdyby poszczególnym narządom przysługiwały tytuły szlacheckie, penis z pewnością byłby królem. Dlatego postanowiliśmy rzucić nieco światła na kulisy władzy. Zobacz, czy naprawdę wielkość jest ważna, które sposoby powiększania są skuteczne, a które bezpieczne, i jak sobie radzić z drobniejszymi dolegliwościami.

Patenty 2013

58 Sprawdzone przez Czytelników

Wypełniliście ankietę, odpowiedzieliście nam na pytania, daliście się sfotografować. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy. A teraz przedstawiamy Wam artykuł, którego jesteście współautorami. Oto wasze pomysły na trening, zrzucanie wagi, dietę, randkowanie, styl ubierania, gadżety, muzykę, a także na zdrowe życie.

Strategie

86 18 rzeczy, które mogą zniknąć

Krzywa wieża w Pizie, żarówki, wulkan Krakatau, piersi Dody, corrida - powoli z naszego świata znikają różne rzeczy, czy to z powodów naturalnych, czy też decyzji urzędników. Skoro koniec świata według Majów został odwołany, będziesz miał trochę czasu, żeby jeszcze kilka z tych ginących rzeczy zobaczyć.

Osobisty trener

100 Taśmowa robota

Trening z taśmami możesz wykonać wszędzie, a progresywny, liniowy wzrost oporu nawet na chwilę nie pozwoli odpocząć mięśniom.

101 Swingowanie

Wykonuj swing kettlebellem, a zdziwisz się, jak wielkie pokłady siły marnowałeś. Wszystkie rekordy zaczniesz bić z łatwością.