Tematy z okładki

25 Zero brzucha w 15 min

Dzięki taśmom zbudujesz imponujące mięśnie.

41 24 godziny mocy

Zobacz, jak wzmocnić swój układ krążenia i nabrać prawdziwej mocy.

46 Gwarancja awansu

Prognozy ekonomiczne na rok 2012 są takie sobie. Ale czy to koniecznie musi dotyczyć Ciebie? Nie.

52 365 dni seksu

Wyczerpujący poradnik, jak zdobyć każdą kobietę. A później już wszystko w Twoich rękach.

58 23 tanie dania na mięśnie

Znudzony piersią z kurczaka? W sklepie mięsnym zajrzyj na półkę z podrobami. Zobacz też na str. 101.

66 Biofeedback

Dzięki niemu możesz osiągnąć więcej niż wydawało Ci się w ogóle możliwe.

83 Pij i buduj sześciopak

Kilka porad, jak się kolegować z alkoholem na Twoich warunkach.

92 Mocne ramię bez siłowni

Trenuj barki z mniejszym ciężarem, ale z większą liczbą powtórzeń.

95 Więcej energii, nowe ciało

Możesz odwiedzać siłownię tylko dwa razy w tygodniu i cieszyć się formą.

Mężczyzna alfa

20 Wsłuchaj się w nią

Posłuchaj, co ona od dawna chciała Ci powiedzieć, ale Ty jak zwykle nie słuchałeś. To może otworzyć nowy rozdział w Waszym życiu. Bardzo przyjemny rozdział.

22 Jest źle?

Zanim pójdziesz do lekarza, sam sprawdź, czy nie będziesz mu zawracał głowy błahostkami. Podpowiadamy, po czym poznać, że sprawa jest poważna.

24 Mistrz łyżew ucieka

Włóż na nogi panczeny, by bez strachu przed mandatem rozwijać w terenie zabudowanym zawrotne prędkości.

26 Noworoczne postanowienia

Wyniki ankiety przeprowadzonej na stronie menshealth.pl. Już wiesz, ilu ludzi ma te same problemy, co Ty, i ilu udało się je zwalczyć w zeszłym roku.

Serwis MH

37 Twój osobisty trening na 2012

Ułożenie własnego programu nie musi być trudne, zwłaszcza gdy wykorzystasz do tego typy MH. Rozpisz trening, sprawdź go w siłowni, nie obawiaj się wprowadzać poprawek. Tym razem naprawdę się uda.

44 Co się kryje w chipsach

Chipsy to nie arszenik – jedna paczka Cię nie zabije. Ale najgorsze jest to, że zostawienie w spokoju rozpoczętej paczki wymaga gigantycznej siły woli. Zobacz, co w nich tak Cię uzależnia.

48 Skazany na krzesło

Nawet jeśli spędzasz w siłowni kilka godzin tygodniowo, pewnie prowadzisz siedzący tryb życia. Jak przedłużyć sprawność, zmieniając nawyki.

52 Jak ją zdobyć

Radzimy, jak błyskawicznie zrobić wrażenie na każdej kobiecie, bez względu na to, czy jest to najpiękniejsza barmanka w klubie, czy Twoja szefowa. Oto klucz do jej serca.

70 Jaki będzie rok 2012

Historie o końcu świata możesz włożyć między bajki, ale nie oznacza to, że rok będzie spokojny. Sprawdź, co Cię czeka i przygotuj się.

76 Popraw swój genotyp

Geny decydują o sukcesach w sporcie w 66%. Reszta to wpływ środowiska. Zobacz, jak możesz w pełni wykorzystać swój potencjał.

Osobisty trener MH

91 Potęga hantli

Gdybyś kiedyś musiał wybierać tylko jeden przyrząd treningowy, nie zastanawiaj się długo i bierz hantle. Nic nie jest lepsze w budowaniu mięśni.

94 Wypompuj mięśnie

Wystarczy nieco zmodyfikować zwykłe pompki, żeby osiągnąć efekty szybciej niż zdążysz powiedzieć \"konstantynopolitańczykowianeczka\".

Styl MH

111 Facet w czerni

Nie bierz przykładu z bohaterów \"Reservoir dogs\" i zapamiętaj, że jeżeli czarny garnitur, to tylko na wieczór. A jeśli Ty występujesz w czerni, to ona również może włożyć coś w kolorze nocy.

112 Dodaj coś

Najważniejsze są eleganckie buty i dobrze dobrany krawat. Reszta dodatków podkreśla, że wiesz, co to znaczy mieć swój styl.

110 Na stok

Co włożyć na stok, żeby deska snowboardowa dawała maksimum funu. Najnowsze trendy z zimowych kurortów. Tu liczy się wygląd, ale i funkcjonalność.

114 Włosy na twarzy

Wąsy od zawsze były znakiem rozpoznawczym Polaków, ale dziś możesz je zapuścić, nie narażając się na obciach. Pod warunkiem że nie będą to wąsy ą la pan Kazio z warzywniaka.

Paliwo MH

101 Potęga mrożonek

Warzywa zamrożone zaraz po zerwaniu mogą mieć więcej wartości niż te, które leżą tydzień na półce. Następnym razem zajrzyj do zamrażarki.

104 Małże nie łżą

Dobry małż Cię nie oszuka, za to pomoże zbudować mięśnie albo zrzucić nadmiar tłuszczu. Tych, które się nie otworzyły w gotowaniu, nie dotykaj!