Tematy z okładki

24 Daj jej to, czego sam pragniesz

Odrobinka altruizmu w seksie? Dlaczego nie? Zobaczysz, że jeżeli dasz jej rozkosz, ona też się postara ze wszystkich sił.

58 Lepsza pamięć od zaraz

Im jesteś starszy, tym więcej musisz pamiętać. Im więcej pamiętasz, tym więcej możesz zapomnieć... Ale wcale nie musisz! Zobacz, jak nie zapominać.

61 Facet w roku 2006

Kiedy przyjrzeć się danym statystycznym, obraz Polaka nie wygląda najciekawiej. Mamy nadzieję, że czytelnicy MH odbiegają od tego stereotypu. A jeśli jeszcze nie, to musimy coś z tym zrobić, panowie!

74 Czy jesteś twardzielem?

Kiedyś byłeś gibki i wysportowany. I ciągle się za takiego uważasz. Ale czy słusznie? Zrób sobie test i przekonaj się, czy istotnie jesteś taki sprawny i wytrzymały jak Ci się wydawało.

86 Dania pełne energii w 60 sekund

Masz mało czasu, nie jesteś urodzonym kucharzem, ale chciałbyś się odżywiać zdrowo? Oto siedem posiłków, które możesz zrobić błyskawicznie. Banalnie proste, bardzo smaczne i superzdrowe.

101 Piwo i łóżko

Opowieści o mięśniu piwnym to wymówka grubasów, którzy zamiast przyznać się do obżarstwa, zwalają winę na piwo. Pij śmiało, byle nie na pusty żołądek, a będziesz się mógł pochwalić w łóżku płaskim brzuchem.

100 Mamy już dwa lata! 457 najlepszych patentów

Dwa lata to dwadzieścia cztery numery. Trochę się nazbierało tych rad. Dla tych nielicznych czytelników, którzy nie mają wszystkich wydań oprawionych w skórę, przygotowaliśmy zestaw tych najbardziej przydatnych.

106 Twoje nowe ciało w nowym roku

Nowy rok to czas postanowień noworocznych. Niektóre są nierealne, bo już z góry wiadomo, że nie zdołasz ich dotrzymać. Dlatego trzeba szukać rozwiązań prostych. Trening na wszystkie mięśnie w pół godziny.

Wyzwania

96 Walka na okrągło

Aikido to sztuka walki, w której wcale nie musisz wyglądać jak gladiator. Wykorzystujesz siłę przeciwnika i obracasz ją przeciwko niemu.

Zdrowie i paliwo

50 Prawdy i mity o raku

Wokół chorób nowotworowych narosło tyle przesądów, że trudno się zorientować, co jest prawdą, a co nie.

80 Od wódki rozum krótki

Ile czasu potrzebuje alkohol, by odebrać Ci rozsądek, i jak długo trzyma Cię w swoich objęciach.

94 Tym razem schudniesz

Nowy rok zacznij od drobnych zmian, bez katowania się na siłowni czy głodzenia przy stole. Wybierz metodę małych kroczków, a zobaczysz, że się uda.

Męskie sprawy

47 Elegant wieczorową porą

Czasem nawet elegancki garnitur jest za mało elegancki. Pozostaje smoking. Jak się go nosi, z czym i kiedy.

72 Gotowy na sukces

Od zawsze wiedział, że aby osiągnąć sukces, trzeba być do niego przygotowanym. I sprawdziło się. Wojciech Mądalski wyjaśnia, jak dotrzeć na szczyt kariery.

84 Rusz z miejsca...

Zasady, które możesz przyjąć jako noworoczne postanowienia. Przekonasz się, że Twoja kariera ruszy z kopyta i w przyszłym roku będziesz o kilka szczebli wyżej.

Fitness i sport

26 Rok hantli

Rozpoczynamy serią treningów dla zabieganych. Wystarczy kwadrans dziennie i dwa hantelki.

42 Seks... tfu! Fitness we dwoje!

Kto powiedział, że we dwoje można uprawiać tylko seks? Zobacz, jak trenować razem ze swoją kobietą, żeby potem Wasze płaskie brzuchy idealnie do siebie pasowały.

Związki i seks

52 Alfabetyczny seks

P – jak poduszka. Pod głowę albo i nie. Czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o seksie – w kolejności alfabetycznej. Od dziś seks nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

70 Nocny łowca

Ona Ci się podoba, siedzi w zasięgu Twojego głosu i wzroku, tylko jak by tu zrobić na niej odpowiednie wrażenie? Zobacz i wypróbuj w terenie.

Stałe rubryki

8 Od redaktora

12 Zapytaj Men’s Health

„Uzależniłem się od Internetu?” i inne

14 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

16 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

18 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

20 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

22 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

112 Gdzie to kupisz