Tematy z okładki

8 Fit&fun

Kobiety lubią umięśnionych facetów. Aż 97% z nich chciałoby, żeby ich partner miał zgrabną sylwetkę. Ale nadmiar mięśni wcale już im się nie podoba, więc nie pakuj bez sensu.

10 Kliknij w serce

Wybór właściwej lokalizacji na randkę zaoszczędzi Ci czasu i wydatków. Z naszym przewodnikiem pójdzie Ci jak z płatka.

14 Zbuduj ramiona, którym ona się nie oprze

Do dobrego seksu uczucia nie wystarczą. Musisz do nich dołożyć siłę i wytrzymałość przydających się w danym momencie mięśni.

19 Sprawdź swoją formę

Czy naprawdę masz tak silne mięśnie i dobrą kondycję, jak myślisz? Przekonaj się.

68 Odkryj sześciopak

Jeszcze nie jest za późno, by dobrze wyglądać na wakacyjnych zdjęciach. Wybierz mięśnie, które wymagają korekty, i wylej trochę potu.

76 Piersi - instrukcja obsługi

Zobacz, co kobiety lubią w łóżku, a czego nie znoszą. Jak dotykać, a jak lepiej nie. I wykorzystaj tę wiedzę.

80 30 szybkich dań na wyższy testosteron

Poziom testosteronu, odpowiedzialnego za sprawność seksualną faceta, można regulować dietą.

92 Seks, rock and roll

Sprawdź, czy jesteś dobrym kochankiem, przekonaj się, gdzie możesz się poprawić i podkręć jej libido.

Rozpoznanie

30 Facet na miarę

Panuje powszechne przekonanie, że kobiety lubią facetów w dużym rozmiarze. Prawda to, czy mit? Nie opieraj się na opiniach znajomych, poznaj rzetelne dane.

34 Co je pociąga w nas, facetach

Mężczyźni dzielą się na kilka podstawowych typów. Spróbuj określić, do której grupy należysz, i zobacz, czy tacy jak ty są dla kobiet atrakcyjni.

41 Wykorzystaj swoje atuty

Nie pozwól, by kod genetyczny ograniczył Twoje szanse na dobrą formę i atrakcyjną sylwetkę, która wpadnie jej w oko.

44 Co Ty wiesz o kobietach?

Myślisz, że wiesz o nich już wszystko? Twoja poparta doświadczeniem i stereotypami wiedza o kobietach kontra nauka i statystyka.

Uwodzenie

52 Letnia szkoła uwodzenia

Panowie, pogoda sprzyja, więc do roboty. Radzimy, gdzie ją poznać, jak zrobić wrażenie, jak ją przejrzeć, a na koniec mieć mnóstwo seksu.

58 Pierwsze wrażenie

Decyzję o tym, czy facetowi dać szansę, czy nie, kobiety podejmują po 30 sekundach znajomości. Wykorzystaj ten czas najlepiej jak się da.

66 Łowy w sieci

Jaka jest szansa, że znajdziesz w internecie kogoś, z kim możesz stworzyć fajny związek? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Coraz większa.

68 Kochaj do utraty tchu

Wprawdzie miłość, również ta fizyczna, powinna być "do utraty tchu", ale jeśli nie będziesz w formie, tchu zabraknie Ci dużo za wcześnie.

Seks

84 Męska duma

Każdy facet ma takie miejsce, którego strzeże jak źrenicy oka. Najważniejsze miejsce na całym ciele. Penis. Zobacz, co Ci się może przytrafić i jak wybrnąć z kłopotu.

92 Sprawdź się

My faceci lubimy się sprawdzać. Często kusi nas, żeby zapytać jej po wszystkim, jak było. Nie pytaj. Nigdy. Zamiast tego sprawdź u nas, czy jesteś dobry w jej łóżku.

94 Biegiem do łóżka

Czy bieganie sprawia, że czujemy się bardziej sexy? Czy seks przed zawodami nie obniża naszej sprawności? Oto wyniki najnowszych badań naukowych.

98 Lekcja francuskiego

Niewiele jest miejsc na ciele, które są bardziej unerwione niż usta. Zobacz, jak je wykorzystać, żeby dać jej jeszcze więcej przyjemności.

Związki

106 Powrót żądzy

Nie wszystkie fantazje trzeba wcielać w życie, ale jeżeli jest wzajemne zaufanie, to zazwyczaj kobiety są bardziej wyzwolone niż sądzisz.

112 Decyzja o dziecku należy do Ciebie

Nie każda partnerka, z którą idziesz do łóżka, nadaje się na matkę Twojego dziecka. Dlatego warto umieć się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą.

114 Serce w gipsie

Złamane serce po odejściu kogoś, z kim nie chciałeś się rozstawać, można naprawić. Uczeni podpowiadają, jak się pozbierać po wstrząsie porzucenia i wrócić do gry.

124 Kalifornizacja

Uzależnić można się od wszystkiego. Od seksu też. Zobacz, czy już jesteś uzależniony, a jeśli tak, to zdecyduj, czy na pewno chcesz się z tego nałogu uleczyć.