Partner

Puma 24/7

Według marki PUMA miasto może być Twoją siłownią, bieżnią czy sceną przez cały dzień, każdego dnia i stąd pojawił się pomysł „24/7”. Lewis Hamilton, czterokrotny mistrz świata Formuły 1 jest idealnym wcieleniem propozycji treningu 24/7. Dlaczego? Jego życie to ciągłe podróże i nowe wyzwania. Każdy dzień ma szczelnie wypełniony, dlatego doskonale wie, jak istotne jest posiadanie ubrań, które sprawdzają się zarówno na treningu, jak i w ciągu pozostałych, codziennych aktywności.

Męski trening

Linia treningowa została stworzona z myślą o aktywności, ale sprawdzi się też podczas codziennych wyzwań. Projekty, jakie w niej znajdziemy, są fuzją technologii charakterystycznej dla linii sportowych oraz miejskiego stylu, by uzyskać kolekcję do tej pory najbardziej wszechstronną w noszeniu. PUMA znana ze swoich innowacji, proponuje produkty zaawansowane pod względem wykorzystanych materiałów, w których trenują najlepsi z najlepszych. „Trening to jeden z najważniejszych aspektów w moim życiu - mówi Lewis Hamilton. - Nie robię tego tylko dla dobrej formy, ale też z powodu wymagającej pracy. Przed każdym wyścigiem muszę stracić na wadze, od tego zależy mój wynik i często wpływa na wygraną lub przegraną. Bardzo się cieszę, że oprócz bycia członkiem społeczności PUMA mogę też brać udział w tej kampanii, która w 100% odpowiada temu kim jestem”.

Ignite Flash

Nowy model butów IGNITE FLASH jest częścią treningowej kolekcji „24/7” dla mężczyzn. Technologia evoKNIT zmieniła reguły gry, dodając butom elastyczności i wygody w trakcie długiego wysiłku. Zaawansowana pianka IGNITE umieszczona w podeszwie jest bardzo lekka i dba o odpowiedni poziom amortyzacji, natomiast detal w postaci wbudowanych pod piętą paneli dodatkowo chroni stopę. Idealne i na trening, i na całonocną imprezę.

Cena: 349 zł

Zobacz więcej