Zostań trenerem Men’s Health i ambasadorem marki Puma

Zgłoś się do konkursu

O konkursie

Jesteś facetem, w świetnej formie, który wie, jak ją osiągnąć i zainspirować innych do działania? Który nawet pobliski park albo zwyczajną miejską przestrzeń potrafi zamienić w najlepszy na świecie treningowy gym? To oznacza, że tytuł 24/7 Workout Master należy się właśnie Tobie. Poszukujemy aktywnych mężczyzn, którzy potrafią inspirować innych bez względu na miejsce, w którym trenują.

Jeśli czujesz się na siłach, weź udział w naszym konkursie. Zwycięzca zostanie zaproszony do współpracy z magazynem Men's Health i podpisze kontrakt z naszym partnerem – marką Puma. Czekamy!

Zgłoś się do konkursu
Workout Master

Trenuj wszędzie 24/7

Wiesz, co jest najważniejszym elementem treningu? Nie sztanga, nie taśmy czy hantle. Najważniejszy jesteś Ty i Twoje ciało. Salą treningową może być cały świat. Może być trzepak na podwórku, mogą być schody do teatru albo poręcz w autobusie.

Ta siłownia jest za darmo, czynna całą dobę. Twoje miasto. Twoja przestrzeń. Zdobądź ją. I zaraź innych swoim entuzjazmem.

Zgłoś się do konkursu

Jak wziąć udział w konkursie?

Zobacz, jak zdobyć tytuł 24/7 Workout Master.

Nie spiesz się

Nie spiesz się

W tym konkursie nie decyduje kolejność zgłoszeń. Przygotuj się do udziału najlepiej, jak potrafisz. Pamiętaj, że jury oceni nie tylko Twoje kompetencje, ale i osobowość. Masz czas do 25 maja 2018 roku.

Wyślij zdjęcie

Wyślij zdjęcie

Zrób sobie zdjęcie bez koszulki przedstawiające całą Twoją sylwetkę. Jury oceniać będzie sylwetkę, nie jakość artystyczną zdjęcia. Jakość techniczna jest ważna, dlatego najlepiej zrób je za dnia lub w dobrze oświetlonym pomieszczeniu.

(Zdjęcie w formacie .jpg nie powinno mieć mniej niż 2000 pikseli podstawy, maks. waga pliku to 10 MB.)

Wyślij wideo

Wyślij wideo

Nagraj i wyślij nam krótkie wideo (maksymalnie 3 minuty), w którym przedstawisz siebie i pokażesz, jak motywujesz innych do treningu oraz pokażesz, jak wykonujesz trzy ćwiczenia: pompkę, przysiad oraz podciąganie na drążku. Oprócz wykonania klasycznego pokaż też po dwie modyfikacje każdego z tych ćwiczeń. Realizacja filmu w przestrzeni miejskiej będzie dodatkowym atutem.

(Maksymalna waga pliku to 150 MB.)

Wyślij zgłoszenie

Wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz zgłoszeniowy (pamiętaj o opisie) i czekaj na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Latem zaprezentujemy wyłonionych przez jury finalistów, a Czytelnicy MH wraz z redakcją i przedstawicielami marki PUMA wybiorą spośród nich 24/7 Workout Mastera 2018.

Zgłoś się do konkursu

Wyślij swoje zgłoszenie

1.Załącz film, w którym przedstawiasz siebie i pokazujesz trzy ćwiczenia z modyfikacjami.

Możesz też wkleić link do Twojego filmu na YouTube / Vimeo:

2.Dodaj zdjęcie bez koszulki, na którym dobrze widać całą Twoją sylwetkę.

3. Podaj kilka informacji o sobie:

Wszystkie pola formularza są wymagane

Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]